+


СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕАнаболічні стероїди


Анаболічні стероїди -це фармакологічні препарати, які чинять специфічну дію на організм людини, схоже з чоловічим статевим гормоном тестостероном і дигідротестостероном.

Іншими словами - це стероїди (штучні гормони), котрі використовуються в медецині і спорті, для гіпертрофії мязів. У медицині їх використовують у після операційний період, коли організм ослаб (м'язи) і людина не має сили ходити і т. д. В бодібілдингу їх використовують для нарощування м'язевої маси.


Що таке стероїди?

Що таке антіестроген?

Що таке тестостерон?

Що таке гормон роста?


Порівняльна таблиця стероїдів


Оральні стероїдиІнєкційні стероїди

Антіестрогени


Приймаючи їх спортсмен росте, як на дріжджах. Зловживати цими препаратами не можна, так, як вони мають ряд побічних еффектів (токсичні для нирок, печінки, серця, пригнічують статеву систему, перш ніж їх приймати, проконсультуйтесь з лікарем, провірте свій організм чи ви здорові, в кого хвора печінка чи нирки, взагалі категорично заборонено їх приймати. Бо можете нашкодити своєму здоровю дуже сильно.

Анаболічні стероїди діляться на оральні (таблетки) і інєкційні (уколи), також бувають гелі, але їх дуже рідко використовують, вони менше ефективні.


Анаболічні стероїди та механізм дії


Механізм дії можна пояснити на пальцях. Поступивша речовина починає розноситься по всьому тілу і вступати в реакцію з клітинами скелетних м'язів, сальних залоз, волосяних мішечків, ділянками мозку, деякими ендокринними залозами. Впливає на андрогенні рецептори, що знаходяться у вище описаних ділянках. Після чого починаються подальші передачі імпульсів і активація анаболічних процесів у вигляді синтезу нових молекул білка. Резюме – анаболічні стероїди працюють наступним чином.


1. Стимуляція синтезу білку.

2. Забезпечення швидкого відновлення після навантаження.

3. Придушення кортизолу.

4. Організм орієнтується більше на «м'ясо», ніж на накопичення жиру.

5. Розгін обміну речовин, жироспалюючий ефект.


Анаболічні стероїди є ефективним рішенням в підвищенні фізичних характеристик спортсмена. Адже тестостерон відіграє провідну роль у результативності атлета, а стероїди здатні підвищити гормональний фон, перетворюючи звичайну людини в щось більше, що володіє підвищеною працездатністю, силою і витривалістю.


Анаболічні стероїди та ефекти

1. Підвищення м'язової маси.

2. Збільшення сили.

3. Підвищення витривалості.

4. Зміцнення кісток і зв'язок.

5. Підвищення лібідо і сексуальної активності.

6. Стимуляція утворення еритроцитів.

7. Покращений транспорт кисню.

8. Жироспалюючий ефект.

9. Посилення апетиту.

10. Підвищення впевненості і самооцінки.


Анаболічні стероїди спочатку знаходять себе у медицині. Багато з них застосовуються в лікуванні стрімкої втрати м'язової маси, імунодефіциті, анемії, опіків, травм, зниженому гормональному фоні і навіть при захворюванні на рак молочної залози у жінок.

Ефір тестостерону здатний підвищити якість життя будь-якого чоловіка. Адже практика додаткового вживання вкрай поширена за кордоном. Підвищення сексуальної активності, впевненості в собі, просто покращене самопочуття. Крім життєвого драйву є підтвердження зниження ризику захворювання хворобою Альцгеймера при вживанні тестостерону.

Також існують препарати, які спочатку створювалися в медичних цілях для вживання дітьми і жінками. Маються на увазі такі безпечні анаболічні стероїди, як оксандролон, прімобол. Безпечні — тому що володіють мінімальною кількістю побічних ефектів, на практиці зведених на нуль.

Анаболічні стероїди зайняли своє місце у спорті, завдяки своїм ефектам. Насправді немає професійного спорту, де не використовується допінг, заборонені препарати. І тут є кілька граней. З одного боку – це стимул і розвиток спорту в цілому. Адже нудно дивитися на одні й ті ж показники. А так подивіться олімпійські ігри 10 років тому і зараз. Невже людина сама по собі, генетично, стала стрибати набагато далі? Можливо... дякуючи лабораторіям.

З іншого боку – це зовсім непогано. Спортсмен хоче тренуватися, він горить своєю метою, бажанням. Все життя – це збори, тренування, режим. І у важких умовах, в період божевільних навантажень просто необхідно підтримувати організм, щоб не захворіти, отримати травму, тримати себе в тонусі. Анаболічні стероїди дозволяють швидше відновлюватися, що чи не основне в прогресі.


Анаболічні стероїди в бодібілдингу

Чомусь вважають, що стероїди вживають тільки в бодібілдингу. Насправді – це міф. Просто вже так вийшло, що в культуризмі первісна мета полягає у формування м'язів і пропорцій тіла. Іншими словами, результат важких тренувань і режиму глядач оцінює з естетичної точки зору. З цього все і витікає. В реальності анаболічні стероїди використовуються у всіх видах спорту, навіть у шахах. Культуризм — далеко не лідер за вживанням допінгу.

Анаболічні стероїди відрізняються хімічною структурою і дією. Тому визначають цикли на масу і сушку.


Анаболічні стероїди на масу


Кращим препаратом для набору маси – це тестостерон енантат. По суті, багато обмежуються енантатом соло, але можна підключити інші препарати для створення анаболічних зв'язок. Відмінно підійдуть: метандростенолон, нандролон, сустанон, оксиметалон, тренболон, болденон.


Анаболічні стероїди на сушку


Безпечний і ефективний препарат – це оксандролон, що володіє жироспалюючим ефектом. Посилити його дію допоможуть тренавер, станозолол, тестостерон пропіонат, мастерон.

Після циклу анаболічних стероїдів проводять після курсову терапію для відновлення організму і власного тестостерону. Популярні препарати на ПКТ: тамоксифен, кломід, провірон, гонадотропін, анастрозол.


Підіб'ємо підсумки


Анаболічні стероїди забезпечують фармакологічну підтримку спортсмена в умовах важких тренувань. Первісна мета анаболічних стероїдів корениться в медицині, в лікуванні стрімкої втрати маси, імунодефіциту, опіків, порушення гормонального фону і навіть раку молочної залози у жінок.

Очевидна їх ефективність забезпечує підвищення фізичних характеристик, працездатності, витривалості, сили, швидкості і м'язової маси. Тому стероїди перекочували в стабільну практику спортсменів.


Стероїди – це не наркотики


Вони не викликають незаслуженого задоволення, коли людина з'їла таблетку і отримала якийсь ефект, виводить його на новий якісний рівень задоволення. Вживання стероїдів такого ефекту не дають. Це лише допомога в досягненні зверх результатів, з урахуванням ще більш наполегливої роботи в залі, ще більшої дисципліни і режиму.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації