СТЕРОЇДИ



ПОХУДАННЯ




ХАРЧУВАННЯ





СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ




ЗДОРОВ'Я









РІЗНЕ







Фільми по бодібілдингу


Хороші фільми по бодібілдингу, які варто подивитись, це додасть вам мотивації і нові знання.




Діти культуристи

Діти культуристи / Baby-faced bodybuilders


Цей захоплюючий документальний фільм розповідає про дітей - культуристів, для яких зовнішність перетворилася на нав'язливу ідею і межує з клінікою. Ми познайомимося з життям трьох молодих культуристів і розповімо, як вони прагнуть стати неприродно накачаними і що про це думають їхні рідні та друзі. У програмі ви побачите 17-річного Денні, який сідає на дієту перед своїм першим великим змаганням. Ви також познайомитеся з 13-річним Джеком, який розповість, що змушує його наслідувати Арнольду Шварцнеггеру. Крім цього, ви побачите молоду дівчину Чепел, яка їде на зустріч зі своїм кумиром - легендарною культуристкою Ейпріл. Цей захоплюючий документальний фільм розповідає про те, що призводить звичайних молодих людей у дивний і загадковий світ культуризму і що змушує їх жертвувати своєю молодістю, щоб роздути тіло.



Діти культуристи

Супер тіло. Базове тренування


"СУПЕРТІЛО: Базова тренування" - це відеотренінг з базовими вправами російською мовою, то без чого не можна почати. Всі самі небхідно вправи для занять у залі. Програму ведуть: Володимир Дубінін- президент федерації Росії. А також: чемпіон Санкт-Петербурга, переможець багатьох міжнародних турнірів Віктор Столяров і чемпіон Росії, чемпіон Санкт-Петербурга серед юнаків Олександр Федоров.







Арнольд Шварценегер Енциклопедія бодібілдинга

MTV: Правда життя - Я качок


Дивимося всі хто не бачив. "Правда життя - Я качок" - це фільм, знятий про пауерліфтинг, силовий екстрим і бодібілдинг телеканалом MTV. Як ставляться до "качків" різні верстви населення. Досить весело, особливо, коли всякі гопники викладали свою "вагоме" думку. Із спортсменів Турчинський, Кокляєв, Кравцов, Тарзан, група "Чай удвох".







Арнольд Шварценегер Енциклопедія бодібілдинга

Залишайся голодним / Stay Hungry


Цей фільм про бодібілдинг побачив світ у 1976 році. У головній ролі був знятий нікому на той момент не відомий Арнольд Шварценеггер.

Найбільший синдикат, який займається незаконним промислом, вирішує прибрати до своїх рук всі будівлі і будови в певному районі. Однак залишилося одна будівля, в якій знаходиться спортивний зал «Олімпік». Саме там і проводить свої тренування з бодібілдингу чемпіон Джо Санто, якому незабаром чекають серйозні змагання.

За указом голови синдикату в ряди спортсменів впроваджується спецагент. Фільм знятий в жанрі драматичної комедії американським режисером Бобом Рейфелсон.

Кожен сам для себе вирішує, чи хоче він дивитися подібні фільми. У будь-якому випадку перегляд фільмів про бодібілдинг може стати не тільки цікавим, але ще і дуже корисним заняттям. А отримана від перегляду мотивація напевно перетвориться на нестримну роботу заради отримання красивого тіла.

Причому, тренуватися можна і вдома, вибираючи для себе найбільш сподобавші вправи. А поспостерігавши за побудованим успіхом інших людей, хочеться схопитися з дивана і почати будувати свій.



фільм качаючи залізо

Качаючи залізо / Iron Pimping


Цей фільм про бодібілдинг можна вважати одним з найпопулярніших документальних фільмів, присвячених «залізному» спорту.

Після його виходу в 1997 році Арнольд Шварценеггер отримав популярність і визнання в усьому світі. Завдяки акторським якостям, йому відмінно вдалася роль, і світ дізнався, що займаючись накачуванням м'язів за допомогою штанги і гантелей потрібна не тільки тупа впертість.

Фільм дивиться легко і з великим інтересом.

Багато цікавих сюжетів взяті з повсякденного життя самого героя і служать прикладом для наслідування. Його прагнення до звання чемпіона настільки велике, що після перегляду шалено хочеться тренуватися. А віра у власні сили і здатність не опускати руки при виникненні перешкод, гідні усіляких похвал.

Після перегляду цієї стрічки у багатьох змінилася думка про бодібілдинг, з'явилося бажання зайнятися саме цим видом спорту, і зайнятися персональними тренуваннями з бодібілдингу. А основна маса людей з великим інтересом відкрила для себе існування цього виду спорту.

Крім документальних фільмів існують і художні фільми, які покликані прищепити любов людей до культуризму.




Інші фільми по бодібілдингу :






Популярні статті




Цікаві статті




Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації