СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк правильно приймати гейнер?


Стаття про те, як приймати гейнер. На відміну від протеїну, де основний склад - білок, гейнер це білково-вуглеводна суміш. Зазвичай в нім міститься 15% - 30% білку і 50% - 70% вуглеводів. Гейнер приймають для того, щоб збільшити масу тіла (набрати), а також, використовують як пальне для тренувань, ну і помагає відновитися після тренувань.

Наша повсякденна їжа в достатній мірі багата на вуглеводи. Але ритм сучасного життя такий, що багато людей харчуються нерегулярно і абияк. Тому, для росту ваги і відновлення організму просто бракує калорій. Гейнер, якраз призначений вирішити цю проблему. Поставляючи білки для росту м'язів, а вуглеводи для відновлення і енергії.


Як купляти гейнер


При купівлі гейнера звертайте увагу на відсутність цукру. Чим його більше - тим гірше для вас. Буває, що виробники приховують істину і не вказують вміст цукру на упаковках. У такому разі вірною ознакою великої кількості цукру служить те, що вас починає аж нудити після прийому гейнера (настільки він солодкий), можна навіть получити розлад шлунку.

Також звертайте увагу на кількість білку. Чим менше білку, тим більше вірогідність того, що вагу ви набиратимете в основному за рахунок жиру. А це нікому не треба. До 15% білку - це поганий гейнер. 20% - 25% - нормальний. Вище 25% - хороший. Правда, ніж менше білку і більше цукру - тим гейнер дешевше. Але не ведіться на це.


Скільки приймати гейнера


Як і протеїн, гейнер треба пити щодня однакову кількість. Але, на відміну від протеїну, багато його пити небезпечно. Вуглеводи набагато легше відкладаються в жир, ніж білок. І якщо його питимете більше ніж треба - можете просто розжиріти.

Отже, кількість прийому гейнера залежить від маси тіла і від того, наскільки повноцінно ви харчуєтеся. Нижче приведена таблиця споживання гейнера виходячи з цих параметрів.


Як приймати гейнер


Гейнер розмішується з водою, молоком або соком. Кількість рідини - за вашим смаком. Не заливайте гейнер в окропом. Білок згортається в гарячій воді і втрачає свої корисні властивості.

Добову дозу краще розділити на дві частини. Одну пити між сніданком і обідом. Іншу - відразу після тренування. Чи після обіду, якщо тренування немає. На відміну від протеїну гейнер можна приймати більше за 1 прийом їди, вуглеводі засвоюються в більшому розмірі. Але потрібно вважати, щоб не перестаратись, лишні вуглеводи не виводяться з організму, а запасаються в організмі (перетворюються на жир). Ті люди які мають схильність до повноти, їм не рекомендується його приймати, так як наберуть велику кількість жиру.

Ну і на закінчення можу дати декілька порад :

Перед купівлею гейнера ознайомтеся з його складом. Є ризик що ви можете купити один суцільний цукор. Я зустрічав екземпляри де цукор складав аж 50%.
Не пийте його більше ніж треба в надії швидше набрати вагу. Так, вагу ви наберете швидше, але це будуть не м'язи, а жир.

Не ведіться на дешевизну. Щоб потім позбавитися від жиру ви витратите значно більше грошей і зусиль. Хороший гейнер коштує як мінімум 130 грн за 1 кг.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації