СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕАптечні препарати для спортсменів


Більшість спортсменів-бодібілдерів цікавить здоровий бодібілдинг, без хімії і стероїдів, з природним нарощуванням м'язів і збільшенням сили, без шкоди для здоров'я і без загрози нормальної життєдіяльності людини. На допомогу таким розсудливим культуристам підійдуть аптечні препарати для спортсменів , які доступні кожній мережі самих звичайних аптек.

Ці медикаменти дозволять збільшити якість тренувань і відновлення за рахунок нешкідливих натуральних компонентів, що входять до їх складу: амінокислоти, протеїни, креатин, вітаміни, рослинні екстракти, натуральні масла і так далі. Ці лікарські препарати знаходяться у вільному продажу, розповсюджуються без рецепту лікаря, і випробувані особисто багатьма бодібілдерами зі стажем.

Але кожному атлету варто уважно ставитися до свого дорогоцінного здоров'я, перед застосуванням проконсультуватися з лікарем, уважно ознайомитися з інструкцією, а також стежте за самопочуттям і дозуванням в процесі застосування. Організм кожної людини унікальний, тому й дія аптечних препаратів для спортсменів в спортивних цілях для різних людей не однакова, будьте пильні! Про пептиди в бодібілдингу ви зможете прочитати в окремій статті, а поки що дізнайтеся відгуки про них тут. Інші аптечні препарати для бодібілдингу перераховані нижче.


Рибоксин


Рибоксин — це серцевий препарат для бодібілдера, він збільшує ударний об'єм серця і силу його скорочень. В зв'язку з цим покращується кровопостачання тканин всього організму, в тому числі всіх м'язів. Рибоксин має регенеративну, анаболічну та антиаритмічну дію, поліпшує м'язове відновлення організму спортсмена після інтенсивного силового тренування. При цьому покращується обмін речовин в міокарді, активізуються ферментативні, енергетичні та біохімічні процеси в людському організмі. Фахівці рекомендують приймати Рибоксин разом з оротатом калію, виступаючим в якості підсилювача всіх його ефектів.


Оротат калію


Цей аптечний препарат виступає у вигляді стабілізатора і активатора метаболічних процесів в організмі людини. Добова доза для спортсмена-бодібілдера дорівнює двом грамам активної речовини. Оротат калію являє собою природну мінеральну сіль, не більше того. Серед його основних ефектів – це сприятливий вплив на серцево-судинну систему людини і загальну анаболічну дію на нього. Це розширює можливості для більш швидкого відновлення і відпочинку після важких силових тренінгів. Для ектоморфів важливо і те, що оротат калію здатний поліпшити апетит і виводить зайву рідину з організму. Побічні і негативні дії на спортсмена цього лікарського засобу мінімальні.


Гліцерофосфат кальцію


У медицині цей препарат застосовують у боротьбі з дистрофією, виснаженням і перевтомою, бодібілдери застосовують Гліцерофосфат кальцію для прискорення засвоєння білка та загальної активізації всіх обмінних процесів в організмі. Для посилення його дії необхідно перейти на білкову їжу і приймати дозу з розрахунку сто міліграмів на вісім кілограм ваги спортсмена.


Аспаркам


Головна дія Аспаркама – постачання клітин організму калієм і магнієм в легкозасвоюваній формі. Аспаркам також активує метаболізм в організмі спортсмена, що важливо для покращення якості силового тренування і зменшення періоду для відпочинку і відновлення. Аспаркам воліють атлети, які займаються в жаркий період року, він також позбавляє від м'язових судом і спазмів, допомагає скинути зайву вагу. Прийом Аспаркама краще розподілити на ранок і день.


Мілдронат і Триметазидин


Дії цих аптечних препаратів схожі, вони спрямовані на поліпшення працездатності культуриста в процесі тренування, а також на зменшення його психо-емоційного перенапруження в зв'язку з виснажливою роботою в тренажерному залі. Механізми роботи Мілдроната і Триметазидину спрямовані на посилення обміну речовин, енергетичного міжклітинного обміну та стабілізацію загального серцево-судинного кровотоку. Розрахунок дози цих лікарських засобів ведеться з п'ятнадцяти-двадцяти міліграмів на один кілограм ваги спортсмена. Вони чудово поєднуються з іншими медикаментами.


Діабетон


Цей медичний препарат застосовується у діабетичній практиці, в бодібілдингу ж він використовується, як стимулятор рівня анаболізму в організмі спортсмена. За рахунок зниження рівня цукру крові, людський організм відчуває потребу в харчуванні і пиття, за рахунок чого можна швидко набрати вагу. Початкова доза діабетона дорівнює тридцять міліграм в день, максимальна не повинна перевищувати шістдесяти міліграмів на добу, прийом його один раз в ранкові години перед їжею. Ці ліки не сумісні з іншими препаратами, при його вживанні необхідно харчуватися багаторазово, до семи разів у день, віддаючи перевагу білково вмісткій їжі, з дієтою його споживання поєднувати, не варто.


Тамоксифен


Цей препарат накопичувальної дії, він підвищує рівень тестостерону в крові. Курс прийому Тамоксифену повинен бути не менше двох місяців. Ці ліки блокують вироблення естрогену в організмі.


Золотий корінь


Родіола рожева, входить до складу аптечного препарату Золотого кореня, росте в Сибірі і на Гірському Алтаї. Фармакологічний ефект досягається завдяки родіолізіду і родозину, які витягуються з цієї лікарської рослини. Вони дуже позитивно впливають на м'язову тканину, дозволяючи тренуванню проходити в більш потужному і інтенсивному режимі. Після регулярного прийому у бодібілдера спостерігається підвищення загальної витривалості і м'язової сили за рахунок збільшення об'єму мітохондрій.
Сальтос

Такі аптечні препарати добре допомагають спалювати жири, за рахунок підвищення температури тіла всього на один градус. Середня доза Сальтоса – до п'яти таблеток три рази на добу.


А вот, ще інші аптечні препарати
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації