СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКломід


Кломід (Clomed) один з перших препаратів, використовуваних в після курсовій терапії, щоб запобігти гінекомастії і підвищити вироблення організмом природного рівня тестостерона.
Кломід відмінний препарат для відновлення гормональної системи після курсу анаболічних стероїдів, але у нього є деякі побічні ефекти, які проявляються при тривалому застосуванні препарату.

кломід

Наприклад, можливі проблеми із зором, але повторюся при тривалому застосуванні Кломід і при передозуваннях, і в основному у жінок.
У сучасній спортивній фармакології є і ефективніші препарати аналогічної дії, але Кломід,як і раніше ефективний і недорогий засіб для після курсової терапії спортсмена будь-якого рівня.

Кломід - торгова марка цитрату кломіфена, не є анаболічним стероїдом. У медичній практиці ліки зазвичай призначають жінкам для лікування безпліддя. Це пов'язано з тим, що активна речовина Кломіда, кломифен має виражену здатність стимулювати овуляції. Це досягається шляхом блокування / мінімізації ефекту естрогену в організмі.
Щоб бути конкретнішим Кломід, антіестрогенний препарат, який при недостатньому рівні естрогену в організмі здатний в помірних межах підвищувати цей рівень (естрогенний ефект Кломід), а при підвищеному рівні естрогену проявляти антіестрогенну дію.

Він дуже схожий по структурі і дії на Нолвадекс. У маленьких дозах Кломид збільшує вироблення гонадотропіну, а у великих, навпаки гальмує. У певних тканинах він може блокувати здатність естрогену зв'язуватися з відповідними рецептороми. З цим пов'язано клінічне застосування Кломіда, його здатністю протистояти негативному зворотному зв'язку естрогену на гіпоталамо-гіпофізарно-яєчниковій осі, яка посилює вивільнення ЛГ і ФСГ. Це, звичайно, може допомогти викликати овуляцію.


Кломід в спорті


У практиці спорту, Clomed не принесе особливої користі жінкам-спортсменкам.
У чоловіків, Кломид посилює секрецію власного тестостерона, що дуже актуально у кінці стероїдного курсу, коли рівень природного тестостерона різко падає і скорочується його секреція в результаті відомої реакції тропа на зовнішній тестостерон.

Не треба пояснювати, що якщо синтез власного тестостерона не буде своєчасно відновлений, станеться щонайпотужніший феномен відкату. Це приведе до значних втрат набраної м'язової маси і силових показників.

Пов'язано це з тим, що без належної кількості тестостерона починає домінувати катаболічний гормон Кортизол (катаболічний метаболізм), який з'їсть велику частину набраних м'язів
Кломид може відігравати важливу роль в запобіганні цієї катастрофи спортивних результатів.


Як застосовувати Кломід


Більшість спортсменів вважають, що щоденний прийом 50-100 міліграм (1-2 пігулки) Кломіда впродовж двох тижнів відновить виробітку тестостерона до прийнятного рівня.

Дуже поширений режим дозування; 300 міліграм / день 1, 100 міліграм / добу впродовж 2-11 днів, і 50 міліграм / добу впродовж 12-21 дня. Ці дозування Кломіда розраховані на те, що підвищення рівня тестостерона повинне відбуватися повільно, але рівномірно впродовж періоду споживання.

Оскільки безпосереднє збільшення рівня тестостерона дуже бажано, багато хто вважає за краще поєднувати з Кломід HCG (хорионический гонадотропін людини) впродовж одного-двох тижнів після стероїдного курсу.

Поштовх від HCG також допомагає відновити нормальну здатність яєчок реагувати на ендогенний ЛГ, яка може бути порушена впродовж деякого часу після того, як цикл закінчився із-за тривалого стану бездіяльності.

Після того, як прийом HCG припинений, користувач продовжує відновну терапію Кломидом. HCG не повинен використовуватися довше, ніж дві-три тижні.
При плануванні курсу відновної терапії необхідно пам'ятати, що ін'єкційні стероїди можуть залишатися активними впродовж тривалого часу.

Використання Кломіда в період першого тижня після стероїдного курсу препаратів пролонгованої дії (наприклад, Сустанон) може виявитися абсолютно неефективним. В цьому випадку спортсмен повинен чекати впродовж двох-трьох тижнів, до точки, де рівень андрогенів зменшуватиметься.

Clomed і HCG також іноді використовується періодично під час стероїдного циклу, в цілях запобігання зниженню природного рівня тестостерона.

У багатьох випадках ця практика може виявитися скрутною, особливо при використанні сильних андрогенів впродовж триваліших періодів часу.

Немає точної методики використання двох препаратів в цьому ключі. Деякі спортсмени експериментували періодичним введенням невеликих доз HCG разом з однією або двома пігулками

Кломіда, впродовж декількох днів підряд з наступною тривалою перервою.
Перерва потрібна для того, щоб ця комбінація стероїд-Кломід не втратила ефективність. Цей метод прийому може виявитися ефективним, хоча насправді набагато реальнішим, щоб стимулювати вироблення тестостерона після курсу анаболічних стероїдів, чим намагатися утримати його впродовж тривалого часу.

Крім того, що Кломід може допомогти уникнути відкату після курсу, цей препарат також може допомогти розв'язати проблему з підвищеним рівнем естрогену під час стероїдного циклу.
Високий рівень естрогену підвищує ризик розвитку гінекомастії, що є очевидним небажаним побічним ефектом.

Застосовуючи Кломид, спортсмен може зменшити ризик розвитку гінекомастії. Властивість Кломіда блокувати естроген, очевидно, дещо слабкіше в порівнянні з Нолвадексом. Звичайно, обидва препарати мають аналогічні дії в організмі. Кломід також може бути використаний в якості підтримувальної антіестроген терапії упродовж усього стероїдного циклу ні трохи не гірше ніж Нолвадекс.

У більшості випадків, застосування Кломіда, цілком достатньо для ефективного зниження активності естрогену в організмі, запобігання гінекомастії, накопичення води і жиру.
На жаль, так само, як і з Нолвадекс це не завжди спрацьовує в належній мірі, і багато спортсменів вважають необхідним доповнення іншого антиестрогеного препарату.
Найбільш поширеним є доповнення Провіроном. Кломід / Нолвадекс і Провірон, це поєднання є дуже ефективним в цілях профілактики побічних ефектів стероїдного курсу.


Побічні ефекти від прийому Кломіду


Що стосується токсичності і побічних ефектів, Кломід вважається дуже безпечним препаратом. Випадки прояву побічних ефектів від прийому кломіда рідкісне явище.

З них можливі: нудота, запаморочення, головний біль і тимчасове погіршення зору. Такі побічні ефекти зазвичай з'являються тільки у жінок, оскільки вони відчувають маніпуляції з естрогеном, набагато сильніше за чоловіків.
Аналоги цього препарату :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації