СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКурси гормону росту


Пропонований курс гормону росту людини, складений для придбання рельєфної фігури у початкуючих спортсменів. Усі, запропоновані дозування і комбінації препаратів, зібрані відповідно до наукових літературних джерел. Вони мають постійне практичне застосування у атлетів різних спортивних дисциплін, що визнають застосування цього курсу найбільш дієвим і раціональним методом.

Категорії людей, для яких дозволено застосування курсів гормонів росту, - це чоловіки і жінки у віковій категорії від 20 років (у більше ранньому віці можлива вірогідність несиметричного розвитку кісток). Курси застосовуються для розвитку рельєфності і мускулатури. При цьому не відбувається значного збільшення загальної маси тіла, оскільки є значні втрати жиру.

Застосування цього курсу практично не дає побічних ефектів, а незначні відхилення носять зворотний характер.

Протипоказанням курсу є захворювання цукровим діабетом, оскільки гормон росту веде до збільшення кількості глюкози в крові. Також потрібна обережність застосування курсу при артеріальній гіпертензії (може підвищуватися артеріальний тиск). У будь-якому випадку потрібна консультація з лікарем перед початком застосування курсу.


Препарати гормону росту


На сьогодні найпоширенішими гомонами росту являються:


Jintropin (Джинтропин) - найбільш популярний препарат, рекомендується для тривалого застосування
Ansomone (Ансомон)
Somatropin (Соматропин)
Getropin (Гетропін)
Dynatrope (Динатроп)
Blue Tops (Блютопс)
Neotropin (Неотропін)
Hygetropin (Хайгетропин)
Kigtropin (Кигтропин)


Курс гормону росту


Курс гормону росту застосовується для збільшення рельєфу за наявності достатньої м'язової маси. Додатково відбувається поліпшення стану шкірних покривів, підвищення м'язової пружності і омолоджування організму.

Активність препарату визначають біологічним методом і виражають в одиницях дії (ОД).

Початок курсу - 5 од. в добу, що вводяться підшкірно за 1 ін'єкцію.
Через один або два тижні, якщо відсутні побічні ефекти, дозування можна збільшити до 10 од. в добу, що вводяться за 2 ін'єкції.

Тривалість курсу, що дає позитивний ефект, складає 3-6 місяців, після якого повинен слідувати відпочинок, рівний довжині курсу. Коротший курс гормону росту не дає значних результатів, а застосування курсу триваліший час сприяє виникненню толерантності : починають вироблятися антитіла, що зв'язують гормон росту. Можуть з'явитися ознаки акромегалії (гігантизм) і інші побічні ефекти.

Упродовж усього циклу в курс слід включати синтетичний препарат гормону щитовидної залози Тироксин в дозі 25 мкг в добу, оскільки застосування курсу гормону росту може пригноблювати функцію щитовидної залози, що призводить до зниження результату. Застосування Тироксину збільшує безпеку і ефективність курсу гормону росту, оскільки, впливаючи на організм людини, чинить анаболічну дію.

Для збільшення м'язової маси до складу курсу необхідно додати інсулін швидкої дії по 10 од в добу. Оскільки інсулін і гормон росту є антагоністами, організм в період циклу починає виробляти понижену кількість інсуліну, тому додаткове застосування інсуліну здатне збільшити анаболічний ефект гормону росту.

Одночасно з курсом гормону росту слід приймати комплекс спортивного харчування, сприяючого збільшенню рельєфу, і виконувати по 2-3 аеробних і силових тренувань в тиждень.


Курс гормону росту із стероїдами


Курс гормону росту із стероїдами застосовується для утворення рельєфу і збільшення м'язової маси. Додатково відбувається поліпшення стану шкірних покривів, підвищення м'язової пружності і омолоджування організму.

За основу береться курс гормону росту.

До основного курсу слід додати анаболічні стероїди. Оптимальне поєднання гормону росту відбувається з наступними стероїдами: Тестостерон - доза 250 міліграм в тиждень, або Сустанон 250 - те ж дозування, або Equipoise - 300 міліграм в тиждень. Застосування анаболічних стероїдів не повинне бути більше 7-ми тижнів. Стероїдні препарати допомагають збільшенню маси тіла за рахунок яскраво вираженого росту м'язів і одночасного процесу спалювання жиру. Багато атлетів вважають цей курс найбільш потужним, завдяки синергетичному ефекту, і, в той же час, ця комбінація гормонів росту і стероїдів, є досить безпечною для здоров'я, внаслідок того, що ці препарати мають різні механізми дії. Це дозволяє вживати їх в помірних дозах без ефекту порушення гормонального обміну. Щоб уникнути появи побічних ефектів від застосування анаболічних стероїдів, слід проводити РСТ (комплекс препаратів і спортивних добавок). Починаючи з другого тижня застосування стероїдів щодня вживайте Нольвадекс в дозі 10 міліграм. Завершите його прийом через 2-3 тижні після закінчення прийому стероїдів.

У випадку, якщо рельєф має первинне значення, можна щодня використовувати Анавар по 30 міліграм, або Вінстрол по 25-50 міліграм, замість групи стероїдів, вказаних в попередньому пункті. Ці препарати мають менш яскравий ефект стимуляції м'язового росту, але набагато краще підходять, як спалювачі жиру і для утворення щільних рельєфних м'язів. Застосування PCT не потрібно.

Дотримуйтеся дієти для нарощування м'язової маси і спеціальні тренувальні програми із стероїдами.


Курс гормону росту з жироспалювачами

Курс гормону росту з жироспалювачами застосовується для отримання рельєфної фігури і спалювання жиру. Додатково відбувається поліпшення стану шкірних покривів, підвищення м'язової пружності і омолоджування організму.

За основу береться курс гормону росту.
До основного курсу додається прийом Тироксину по 100-200 мкг в добу за 3 прийоми: ранок, обід, вечір до 18:00. Таке дозування Тироксина має потужний ефект спалювання жиру. Цієї дози цілком вистачає, перевищення може привести до зниження швидкості набору маси. Прийом Тироксину необхідно починати з 50 мгк в добу, збільшуючи через день цю дозу на 25 мкг, до тих пір, поки не досягнете рекомендованої дози. У разі виникнення побічних ефектів, дозу Тироксину необхідно понизити. Через місяць після початку прийому Тироксину, необхідно почати поступове зниження дози на 25 мкг через день, до повної його відміни.

Можна застосувати альтернативний комплекс - з кленбутеролом. Але цей препарат збільшує і ризик виникнення побічних ефектів, незважаючи на прискорений процес спалювання жиру.
Для досягнення максимального ефекту від прийому курсу, необхідно:

Дотримуватися дієти, дотримуючись середньої калорійності раціону, при якій вага залишається в звичайному стані, - без набору і зменшення. Важливо понизити вживання жирів і швидких вуглеводів. Вживайте не менше 250 грам протеїну в добу. Необхідно пити більше рідини.

Потрібні 1-2 силові тренування в тиждень по спліт програмі (розбиття тренувальної програми на частини, кожна з яких виконується в окремий день), і 2-4 аеробні тренування, тривалістю не менше 1 години.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації