СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕДанабол


Данабол (Danabol, Dianabol) це синтетичний стероїд дуже схожий за структурою до тестостерону. Він вважається одним з перших анаболічних стероїдів на нелегальному ринку. Вперше синтезувати його почали у 1958 у час, коли ще токсичність стероїдів не була відома.

У 60-70-х роках його почали використовувати як засіб для росту м'язів.
Спочатку все було добре, але потім спортсмени і культуристи стали скаржитися на побічні ефекти.

Найбільшим побічною дією Данабола, було навантаження на печінку. Препарат тестували в лікуванні безпліддя, м'язової дистрофії, деякі хвороби анемії.
У 90 х роках цей препарат заборонили використовувати в медицині із за його токсичності на печінку.

данабол

Препарат вже не виробляються в тих місцях в Північній Америці, а також Західній Європі. Більшість аналогів Danabol тепер виробляються в Мексиці, Південно-східній Азії та Китаї. Препарат

Dianabol широко застосовувався спортсменами-професіоналами, кінозірками, навіть великий Арнольд Шварценеггер приймав його.

Цей анаболік має гарну анаболічну дію на м'язи, навіть при прийомі в короткі терміни. А у великих дозах має адрогенну властивість.

Швидко здійснює побудову маси білка і силу протягом декількох місяців, а також впливає на роботу печінки, нирок, мозку, а навіть серце із-за своєї токсичності. Дослідження вказують, що поправляє життєдіяльність через збереження кисню в червоних кільцях крові і зменшує клітинне дихання. Препарат конвертується через ензим ароматази в жирові тканини і естроген. Хоч має визначені вигідні ефекти, такі, як збільшення м'язової маси, її вплив на міокард може довести до надмірного розширення серця.

Данабол - має андрогенні і анаболічні властивості, завдяки чому викликає швидкий ріст м'язової маси тіла. В результаті прийому стероїда упродовж 6 тижнів в добовій дозі 30 міліграм відбувається збільшення м'язової маси на 8-10 кг.

Danabol, як і раніше, використовується спортсменами в різних видах спорту. Також його часто комбінують з іншими препаратами, щоб збільшити якість набору маси і зменшити побічні дії.


Курс прийому Данабола :


Курс данабола дозволяє проходити чоловікам старше за 21 рік, які не мають медичних протипоказань. Курс прийому Danabol слід починати з 10 міліграмом в добу. Через два-три дні дозу необхідно збільшити до 20 міліграм і розділити її на два прийоми. Потім через два-три дні дозу повторно збільшують на 10 міліграм, розділяючи її на три прийоми. Упродовж усього курсу данабола слід регулярно перевіряти рівень артеріального тиску. У разі його підвищення - зменшити дозу стероїда або ж почати прийом гіпотензивного препарату. На останньому тижні курсу дозу необхідно поступово понизити до нуля. Паралельно з данаболом слід приймати препарат, стимулюючий природне утворення тестостерона в чоловічих статевих залозах.

Щоб цього не допустити рекомендується приймати антиестрогени : Clomid або Nolvadex, щоб утримати рівень високого тестостерону. Додавання Кломіда також мінімізує збільшення грудей (гінекомастію) і затримку води.

Професійні бодібілдери, які важать більше 100 кг, повинні щодня вживати до 40-50 міліграм стероїда. Для початкуючих спортсменів дозу препарату рекомендується обмежити 20 міліграм в добу.

Доза прийому становить від 10-100 мг / добу протягом 4-6 тижнів. Більшість людей відчувають результат після 4 тижнів. Деякі атлети, щоб не приймати препарат більше ніж 4 тижні комбінують його з іншими анаболічними гормонами такими як: Equipose, Anavar або Winstrol, які посилюють ріст м'язів.

Спочатку приріст маси в тілі з'являється із-за накопичення (затримки води і натрію, а не зростання білків, а вже потім починають рости м'язи.

Цей стероїд посилює синтез білків, а завдяки воді, він добре засвоюється, зрозуміло, що справа не в самій воді! Стероїди - це синтетичні гормони, які схожі на ті, що виробляються нашим організмом. Щоб отримати максимальний результат від прийому Danabol його потрібно приймати 4-8 тижнів.

Також потрібно не забувати, що під час прийому анаболіків. Потрібно багато їсти (білків) ну і вуглеводів теж. Якщо ви будете добре харчуватися на курсі, то у вас є можливість набрати 10-20 кг за 4 тижні. Харчування має бути багатим на білок 2 грами на 1 кг вашої ваги або навіть 3 грами.


Протипоказання при прийомі Данаболу:


Основними протипоказаннями до прийому данабола є гіпертонія, атеросклероз, хвороби серця, печінкова і ниркова недостатність, доброякісна пухлина передміхурової залози. При прийомі стероїда чоловіками молодше за 21 рік відбувається порушення гормонального фону організму і росту кісток.


Данабол побічні эфекти


Як і всі анаболічні стероїди, також Danabol має теж побічні ефекти:


гінекомастія
акне
жирна шкіра
підвищення кров'яного тиску
випадання волосся
втрата лібідо
імпотенція
атрофія яєчок
втома
погрубшання голосу
маскулінізація
ріст волосся у жінки


У більшості випадків побічні дії виникають внаслідок перевищення рекомендованих доз препарату. Результати проведених досліджень говорять про те, що токсичне ураження печінки можливе тільки при добових дозах 80 міліграм, тоді як рекомендована доза препарату складає 20-30 міліграм. До найбільш вірогідних побічних дій слід віднести гінекомастію, токсичне ураження печінки, затримку рідини в організмі і погіршення зовнішнього вигляду м'язів, акне, підвищення жирності шкіри. Зловживання препаратом може привести до атрофії яєчок і розвитку гіпертрофії міокарду. Для того, щоб уникнути прояву гінекомастії необхідно поєднати курс стероїда з прийомом антиестрогену.

Для жінок потрібно знати, що від прийому цього анаболіка у неї може з'явиться гіпертрофія клітора, погрубшання голосу, і збільшення росту волосся на тілі.


Скільки приймати Данабола

Деякі приймають по 10 мг/день і повільно збільшують до 40 мг/день протягом декількох місяців. Є такі екстремали, що збільшують дозу до 100 мг/день. Я б не радив вам приймати таку велику дозу, ви відчуєте погіршення вашого самопочуття, з'являться побічні ефекти. Пожалійте свою печінку! Також із-за великої затримки води у вас підніметься тиск, після закінчення прийому, тиск нормалізується.

Dianabol швидко всмоктується зі шлунка і тримається 3-5 годин в організмі. Найкраще його приймати з їжею, щоб запобігти проблеми зі шлунком.


Де взяти Данабол

Існують багато інтернет магазинів, які продають стероїди, але я б радив купувати, тільки у перевірених. Читайте відгуки на форумах, хоча там можуть бути і відгуки за гроші, але якщо хтось потрапив на розвод, то він обов'язково не пошкодує часу і напише на різних сайтах негативні відгуки.
Аналоги цього стероїда :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації