СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТестостерон енантат


Тестостерон енантат часто називають "королем стероїдів". І цей титул стероїд дійсно заслужив. Використання тестостерона енантата, дуже часте явище в спорті, де він особливо популярний. До його унікальних властивостей відноситься його підвищена анаболічна і андрогенна активність, що дозволяє його користувачам швидко і значно збільшити, як м'язову масу, так і силу. Властивість тестостерона енантата істотно накопичувати воду, ще більше посилює цей ефект. Тому тестостерон енантат особливо популярний і улюблений у силовиків-ваговиків, пауерліфтерів і штангістів.

тесторон енантат

Тестостерон енантат - ін'єкційний препарат на маслянній основі. Концентрація гормону тестостерона в крові росте на протязі декількох днів після ін'єкції і залишається підвищеною на протязі близько двох тижнів. Насправді, щоб дія препарату повністю припинилася, знадобиться три тижні. У медичній практиці тестостерон енантат широко застосовується для лікування гіпогонадизму і інших розладів, пов'язаних з дефіцитом андрогенів. Так, як цей препарат пролонгованої дії, це робить його зручним в терапії, у відмінності від тестостерона пропіоната, ін'єкції якого треба робити щодня.

Тестостерон є потужним гормоном, що викликає, до того ж, відчутні побічні ефекти. Причина багатьох з них це те, що тестостерон легко перетворюється на естроген. Пов'язані з цим побічні ефекти можуть стати проблемою під час циклу тестостерона енантата. Спершу, затримка води, яка може бути дуже помітною. Це може вплинути на зовнішній вигляд м'язів, підшкірна рідина зовсім знищить рельєф, який ви, можливо довго будували. Також, так само як і інші стероїди ароматизується, що призводить до надмірного накопичення жиру, що так само несприятливо для рельєфу. Надлишок естрогену в час / після циклу має потенційну можливість дати ефект гінекомастії. Тому для тих атлетів у кого підвищена чутливість до цих побічних ефектів рекомендується застосовувати на курсі і після нього, допоміжні препарати, такі, як Nolvadex або Провірон, антиароматаза аримідекса є набагато кращим вибором. Проте, властивості цього препарату не дозволяють широко його використовувати в спортивній практиці. Вважається, що використання антиестрогену зменшує анаболічний ефект від більшості андрогенних циклів.

Як і усі похідні тестостерона, тестостерона енантат має набір стандартних побічних ефектів, які можуть підстерігати спортсмена : жирна шкіра, вугрі, агресивність, ріст волосся на обличчі/тілі і облисіння у чоловіків. Людям старшим слід уникати препаратів тестостерона, і використовувати м'якші анаболіки, як DecaDurabolin або Equipoise, які дають менше побічних ефектів. Іноді атлети додають до курсу препарат проскара (Propecia), який дозволяє звести до мінімуму перетворення тестостерона на DHT (дигидротестостерон). Цей препарат помітно знижує в крові метаболіти стероїдів, що призводить до зниження побічних ефектів.

Хоча тестостерон енантат діє впродовж тривалішого часу, більшість атлетів вводять його на щотижневій основі, з тим щоб зберегти в крові високу концентрацію тестостерону. Звичайна доза тестостерона енантата в діапазоні від 250 міліграм до 750 міліграм. Цей рівень є цілком достатнім, і повинен забезпечити користувачеві швидкий приріст сили і маси тіла, але якщо перевищувати ці межі, то поза сумнівом послідують зовсім неприємні побічні ефекти, які переважать усю користь і навіть перекреслять її. Тим, хто бажає отримати від курсу великий об'єм м'язів було б краще додати в комбінацію і оральні препарати, такі як Анаполон 50 або Діанабол. Якщо спортсмен бажає використовувати тестостерон енантат і одночасно зберегти рівень якості і рельєфність м'язів, ін'єкції анаболіка Деки або Equipoise можуть виявитися кращим вибором. При цьому можна використовувати нижче дозування енантата, щоб отримати прийнятну кількість м'язів і звести накопичення естрогену до мінімуму. Тестостерон енантат небажано використовувати перед змаганнями, із-за властивості тестостерона накопичувати воду і підшкірний жир.

При правильному застосуванні допоміжних препаратів велика частина набраної на курсі м'язової маси, може зберегтися в плині тривалого часу після закінчення курсу. Ті, хто покладається тільки на поступове зниження дозувань до повного припинення прийому стероїдного препарату для досягнення цієї мети, ймовірно, будуть розчаровані. Хоча це і звичайна практика, але у випадку з енантатом не являється ефективним способом для відновлення гормонального балансу. Тільки допоміжні препарати здатні вирішити це завдання і обов'язковий курс відновлення.


Де купити тестостерон енантат?


На чорному ринку енантат, ймовірно, що найчастіше зустрічаються ефір тестостерона. Нині найбільш популярні продукти, 200мг/мл мексиканські дженерики з ветеринарних фірм і фірма Brovel Торнел. Обоє йдуть упаковані в 10 мл ампули, і мають чудове співвідношення кількості стероїда. Леффлера випустила нещодавно новий продукт, 250мг/мл энантата в такому ж флаконі.

Хоча це і не найвища доза цього стероїда з коли-небудь створених, але це єдиний легальний продукт, що містить 250m1 який можна знайти у флаконі такого об'єму. Примотестон Мексика, Тестовірон іспанської фірми Шеринг, і французький Тестостерон Гептилат, а так само Терамекс США. Гептилат не унікальний ефір тестостерона, як деякі автори його називають, насправді це просто інша назва енантата. Типова ціна на чорному ринку США за одну 250 міліграм ампулу тестостерона енантата, незалежно від виробника, як правило, близько $ 10-15.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації