СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕНапосім


Напосім - це нова торгова назва румунського аналога метандростенолона (данабола). Діюча речовина Напосіма, звичайно ж, метандієнон, а виробник - фірма Terapia, Румунія. За своєю суттю, Напосім не є щось нове, а добре не забуте старе, той же самий метандростенолон (метан) або данабол. Реальна відмінність Напосім від знаменитих родичів - розфасовка. Він випускається в пігулках по 5 міліграм або 10 міліграм, в коробці (пачці 2 блістери по 10 пігулок). Якщо метандростенолон (метандієнон, данабол) випускається по 100 пігулок в пачці, то Напосим всього по 20. До речі, Напосім, на "чорному" ринку, часто зустрічається ветеринарний, тобто для тварин.

напосім

Отже, нагадаю основні властивості Напосіма :


1.Напосім, як і метандієнон, має сильну анаболічну і андрогенну активність, що має на увазі величезний приріст м'язової маси і сили. Це дуже популярний стероїдний препарат орального застосування, який стимулює синтез білку в м'язових тканинах.
Напосім, ще називають "стероїдом м'язової маси", діючий надійно і швидко. Набрати на Напосимі 1-2 кг маси в тиждень, на протязі шести тижневого курсу, як два пальці об асфальт.

2. Напосім, досить таки, пристойно ароматизується і викликає затримку води в організмі. Звідси, маса, набрана на курсі Напосіма, не чиста м'язова, а частково складається із скупчення води.
Це надає атлетові візуальний надутий ефект.

М'язи, від прийому Напосіма, так швидко ростуть, що шкіра не устигає розтягуватися (потім, ця ж шкіра може відвисати або мати "порипанний" вигляд після того, як м'язовий тонус спаде в результаті припинення тренувань. Я таке бачив у колишніх культуристів, але у мене такого, чомусь не було).

Після закінчення курсу Напосіма, вас чекає неприємний сюрприз - досить пристойний феномен "відкату".

Це відбувається, в основному через те, що вода перестає скупчуватися і починає зливатися, а разом з нею зливаються об'єми і падає маса тіла. Ну і не потрібно забувати про реакцію тропа, це коли тимчасово припиняється секреція власного тестостерона і потім довго відновлюється, що і приводить до спаду мускулатури і тимчасового плато в результатах.

Не зрадіють феномену "відкату", після курсу Напосіма і ліфтери, адже обвалюється не лише маса, але і силові показники теж.

Проте феномен "відкату" після курсу, якщо не можна уникнути повністю, то можна істотно понизити і зберегти велику частину набраного. Це досягається одночасним прийомом разом з Напосімом препаратів Провірон і Тамоксифен.

3. Прийомом Напосіма обумовлений позитивний азотистий баланс, що призводить до підвищення працездатності і енергії.

4. Він здатний фіксувати кальцій в кістковій тканині, що діє на кістки зміцнюючи.

5. Хочу нагадати, що Напосім, як і метандиенон, токсичний для печінки. Втім, оральні стероїди усі токсичні для печінки, хіба що туринабол (туранабол) у меншій мірі.


Як приймати Напосим


Найоптимальніше дозування Напосима від 10 до 40 міліграм/добу.
Починати слід з 10 міліграмів. Перевищувати дозування Напосіма не рекомендується. Курс триває 6-8 тижнів.

За цей час атлет солідно додасть в масі і силі. Якщо курс планується довший, а Напосим вже не діє з колишньою силою (звикання, забиті рецептори), то не слід підвищувати дозування.
Просто треба додати до Напосим ін'єкційний стероїд і провести комбінований курс. Добре підійде для цієї мети Дека-дураболін, це взагалі гримуча суміш для маси - Напосим в комплексі з Декою (200 міліграм/тиждень).

Можна комбінувати Напосим з Примоболаном (200 міліграм/тижд).
Аналоги цього стероїду :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації