СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕНольвадекс


Тамоксифен цитрат, відоміший під своєю торговою маркою Нольвадекс (Нолвадекс), зазвичай призначають для лікування і профілактики раку молочної залози у жінок. Нольвадекс діє, як естроген-рецептор блокатор. Нольвадекс виявив себе, як безпечний і ефективний препарат в лікуванні раку молочної залози, особливо у літніх жінок, які мають велику кількість клітинних рецепторів естрогену в грудях.

нольвадекс

Nolvadex здобув популярність серед культуристів, що використовують анаболічні стероїди, завдяки своїй здатності блокувати ефекти естрогену.

Багато стероїдів здатні конвертуватися в естроген під дією ферменту ароматази, у чоловіків. Це може викликати дисбаланс в співвідношенні андрогенів і естрогену, що призводить до таких побічних ефектів, як надмірна затримка води, оскільки естроген стимулює вивільнення Альдостерону. Надлишок естрогену також може викликати гінекомастію, або ріст грудних залоз у чоловіків, збільшення підшкірно-жирової клітковини, тобто накопичення жиру під шкірою, який приховує м'язи.

Для боротьби з цими ефектами, багато культуристів приймають Нольвадекс в дозах від 10 до 50 міліграм в день. Останнім часом, Nolvadex частіше стали замінювати іншим препаратом для лікування раку молочної залози, арімідексом. На відміну від Нольвадекса, який просто блокує клітинні рецептори естрогену, арімідекс інгібірує всюди сущі ароматази, таким чином, запобігаючи синтезу естрогену.

Нольвадекс, набагато дешевший і його легше дістати, чим аримідекс, який коштує близько $ 10 за одну пігулку. Бодібілдери часто використовують Nolvadex під час стероїдного курсу, сподіваючись, що це допоможе запобігти побічним ефектам, пов'язаним з вищим рівнем естрогену. Крім того, вони часто використовують його у кінці курсу, щоб допомогти відновити нормальний рівень тестостерона і запобігання тестостерон-эстроген дисбалансу.

Деякі культуристи вводять собі хорионічний гонадотропін людини (HCG) у кінці стероїдного курсу. HCG, зазвичай продається, як Pregnyl, має структуру, аналогічну структурі лютеїнізуючого гормону (ЛГ), гормону залози гіпофіза, яка контролює синтез тестостерона в клітинах Лейдига в яєчках. Проблема в тому, HCG стимулює синтез естрогену, а також тестостерона, тому культуристи часто комбінують його з Нольвадекс для запобігання побічним ефектам естрогену.
Нольвадекс блокує естроген в усьому організмі і перешкоджає накопиченню води на стероїдному курсі. Безперечна користь Нольвадекса на курсі стероїдів, ще і в тому, що він здатний знижувати рівень холестерину в крові.


Як приймати Нольвадекс


Нольвадес необхідно починати застосовувати з 2 тижня стероїдного курсу і продовжувати приймати ще 2-3 тижні після закінчення курсу. Дозування Нольвадекса 20-30 міліграм в добу.
Nolvadex віднесений до заборонених препаратів і період його виявлення 3-6 місяців.


Побічні ефекти від прийому Нольвадекса


Маловідома проблема з Нольвадексом, принаймні, за даними дослідження на тваринах, в тому, що він блокує не менше двох ферментів в яєчках, які потрібні організму для синтезу тестостерона. Це парадоксальний ефект Нольвадекса, проте, на практиці він ніколи не зустрічається у людей, але проте краще уникати тривалої терапії Нольвадексом, що б не проявився зворотний ефект.

Тоді, як Нольвадекс, можливо, врятував життю багатьох хворих раком молочної залози, він же може викликати серйозні проблеми, коли застосовується здоровими молодими жінками. Недавнє дослідження справи про наслідки довгострокового використання в Нольвадекса 26
літньою жінкою-бодібілдершою. Ця жінка заперечує використання будь-якого іншого типу препаратів, включаючи анаболічні стероїди, вона тільки приймала від 20 до 40 міліграм Нольвадекса в день на протязі шість місяців. Використовувала його, тому що вона чула, що Нольвадекс сприятиме зниженню кількості жиру під шкірою.

Нольвадекс дійсно прискорить втрату жиру з сідниць і верхньої частини стегон, саме тих місць, де є перевага рецепторів естрогену у жінок. На жир в ділянці живота Нольвадекс абсолютно не вплинув. Тоді ж з'явилися і побічні ефекти: втрата маси грудей, нічний піт і приливи, останні ефекти із-за хімічної менопаузи індукованої Нольвадексом. Тому, що Nolvadex не лише ефективно блокує дію естрогену у жінок, але і підвищує активність тестостерона.

У жінок Нольвадекс може викликати серйозні проблеми: рак матки, надмірну здатність згущуватися крові, що може привести до інсульту, природжених дефектів плоду, якщо використовувати Нольвадекс під час вагітності, кіста яєчників, втрату щільності кісткової тканини через нестачу естрогену. Так само Нольвадекс може викликати катаракту і інші захворювання очей, "приливи", виділення з піхви, втрату статевого потягу.

Жінки, які тривалий час застосовують Нольвадекс, потенційно схильні до кісткових захворювань, таким як остеопороз. Загалом, жінкам застосовувати Нольвадекс ні як не рекомендується.
Аналоги цього препарату :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації