СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПровірон


Провірон - стероїд, з діючою речовиною местеролон, використовується у бодібілдингу на додаток до курсу прийому анаболіків. Це гормональний препарат, який має незначну андрогенну активність і вирішує різні допоміжні завдання. Найчастіше зустрічається Провірон виробництва різних відділень фірми Schering, молдавської компанії Balkan Pharmaceuticals і інших.

провірон

Випускається в пігулках по 25 і 50 міліграм. Proviron - це інгібітор ароматази, який гальмує процеси перетворення в організмі стероїдів в естроген. Таким чином, запобігає розвитку гінекомастії, скупчення рідини, а також інших побічних ефектів, у тому числі відкладення жирів за жіночим типом.


Купити провірон в інтернет магазині з доставкою дуже просто!Провірон не сприяє виробленню організмом тестостерона, а при прийомі у великих кількостях може навіть пригнічувати цей процес. Проте концентрація вільного тестостерона в крові збільшується. Це відбувається за рахунок блокування активності глобуліну, що зв'язує статеві гормони. Таким чином Proviron виявляється корисним засобом під час проходження курсу прийому анаболічних стероїдів. Провірон після курсу анаболіків також часто використовують в комплексній терапії. Але доцільність такого застосування не доведена, оскільки препарат не проявляє здатності відновлення секреції ендогенного тестостерона.


Як приймати Провірон, інструкція


Для чоловіків оптимальним добовим дозуванням вважають 50 міліграм в день. Допускається прийом до 100 міліграма в день. У обох випадках дозу ділять на дві рівні порції, які приймають впродовж дня. Не рекомендується приймати препарат в дозуванні більше 100 міліграма, це може привести до розвитку прямо протилежного очікуваному ефекту. У разі виникнення деяких неприємних явищ, таких як тривала ерекція, часто хвороблива і незручна, препарат або взагалі відміняють, або максимально знижують дозування.

Відносно того, як правильно приймати Провірон, інструкція по застосуванню показує, що оптимально - одночасно з курсом препаратів, які знижують лібідо. Зокрема, ефективний Proviron на курсі метану, або одночасно з курсом дека-дик (прийом нандролона) або трен-дик (прийом тренболона). Провірон у такому разі зводить негативний ефект від цих препаратів до нуля, підвищуючи лібідо і покращуючи потенцію.

Ефективне використання Провірона у бодібілдингу перед змаганнями - він підвищує твердість мускулатури і надає їй рельєфність. Препарат також із задоволенням використовують західні кіноактори, щоб надати мускулистість зовнішньому вигляду, не застосовуючи при цьому "важкі" стероїдні анаболіки. Жінкам у бодібілдингу також рекомендується Провирон, дозування для них не повинне перевищувати 25 міліграм в день і тривалість курсу складає максимум 4 тижні. Інакше можуть виникнути явища маскулінізації.


Що краще Провірон чи Тамоксифен?


Щоб правильно вибрати один з цих антиестрогенів, треба порівняти їх фізіологічну дію на організм.

Тамоксифен блокує рецептори естрогену, але не перешкоджає їх освіті. Препарат безпосередньо впливає на гіпофіз і більшою мірою відновлює власний тестостерон. Мінус (незначний) в тому, що Тамоксифен трохи знижує активність анаболічних стероїдів.

Провірон з'єднується з ароматозою і гальмує перетворення стероїдів на естроген. Препарат підвищує ефективність курсу анаболіков за рахунок збільшення концентрації андрогенів, зв'язуючись з ПСПГ. З мінусів: препарат не відновлює власну секрецію тестостерона, важче купити Proviron (ціна його також дещо дорожча) без рецепту.


Опис курсу Повірона


На другому тижні курсу починають приймати Провірон по 50 міліграм на добу.
Закінчують приймати одночасно із закінченням курсу.
Після виведення з організму стероїдів п'ють Тмоксифен впродовж 2-3 тижнів по 10-20 міліграм на добу.

Естрогенні ефекти можуть проявлятися навіть на початковому етапі прийому стероїдів, такі, як гінекомастія. Тому треба приймати Proviron під час курсу стероїдів, а не потім, як багато хто вважає.
Аналоги цього стероїда :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації