СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТуринабол


Туринабол (Турінабол, Turinabol) - це стероїдний препарат, представлений на сучасному ринку спортивної фармакології у вигляді пігулок. За своєю суттю є нічим іншим, як дещо вдосконаленим аналогом препарату метандростенолона, який по праву вважається одним з найпопулярніших анаболічних стероїдів, вживаних в спортивній індустрії. Активно використовується культуристами і бодібілдерами в цілях стрімкого набору якісної м'язової маси, а також для сушки тіла перед виступами на змаганнях різного рівня.

туринабол

Туринабол курс відрізняється практично повною відсутністю ароматизації. Дія цього препарату переважно носить анаболічний характер. У більшості випадків використовується з метою стрімкого нарощування якісної м'язової маси. В цілях досягнення більшого ефекту нерідко використовується у поєднанні із стероїдними препаратами іншого роду. За словами культуристів, результат від прийому чистого препарату важко назвати найкращим, проте він на усі 100% тримається. При цьому туринабол практично не затримує воду. Як наслідок, процес приросту м'язової маси максимально якісний.

Отже, чому багато спортсменів приймають для себе рішення купити туринабол? Річ у тому, що в числі головних безперечних плюсів і переваг цього стероїдного препарату значиться помітне збільшення рівня витривалості і сили. З причини цього отриманий результат явно коштує своїх витрачених грошей. Цей препарат практично не виявляється допінг-тестом, а тому широко використовується багатьма спортсменами напередодні різних змагань. Ідеально підходить для атлетів будь-якого віку, ваги і напряму діяльності.

Дуже часто йде у поєднанні з такими препаратами, як нандролон і тестостерон, для збільшення якісної м'язової маси. З метою зменшення жирових відкладень перед змаганнями комбінується з параболаном і станазололом. Завдяки цій комбінації бодібілдери можуть не обмежувати себе в споживанні калорій. На туринабол ціна відрізняється своєю демократичною доступністю для максимальної кількості спортсменів.


Курс прийому турінабол


1. Курс Turinabol + болденон

2. Курс турінабол + прімоболан

3. Курс турінабол + вінстрол

4. Курс турінабол + тритренболон


На курсі турінабол можна набрати до 7 кг. сухої м'язової маси тіла. Яка не зникне після прийому цього препарату. Під час прийому цього анаболічного препарату атлет крім хорошої і якісної мускулатури нарощує величезну силу. Яка дуже швидко і стрімко зростає. Після кінця курсу туринабол через 3 тижні не виявляється на допінг контролі.

Туринабол для початківців спортсменів повинен використовуватися у дозі не вище 4 таб. у день це 40 мг. Для гарного курсу новачки до турінаболу можуть взяти один із ін'єкційних стероїдів найкраще болденон в дозуванні 400 мг. на тиждень. Або нандролон деканат (дека дураболін) по 1 ампулі в тиждень це 200 мг.

Для досвідчених атлетів бодібілдингу до турінаболу можна підібрати один з видів тренболона або енантат або ацетат. У такому випадку курс вийде з сильним і гарним жиро спалювальним ефектом та зростанням тільки сухої мускулатури тіла. Так само до цього курсу буде дуже доцільно підібрати тестостерон тривалої дії це сустанон або енантат. Або короткий тестостерон пропіонат. У такому випадку курс буде сильнішим.

Цей універсальний препарат можна використовувати в різних цілях і курсах. Багато турінабол п'ють на курсі для набору маси, інші для якісного і сухого набору мускулатури. Треті на курсі для рельєфу. Головне правильно вибрати дозування туринаболу. І стероїди які будуть поєднуватися разом з цим оральним стероїдом.

Turinabol багато культуристів використовують соло у своїх проміжних зберігають курсах. Коли їх метою стає збереження вже набраний об'єм мускулатури. І при цьому можна додатково збільшити ще рельєф м'язової маси. При курсі турінабол соло ви наберете не більше 4 кг. сухих м'язів. Але вони будуть дуже якісними і з легкістю в повному обсязі зберігаються після даного прийому.

Найкраще звичайно турінабол пити в зв'язці з одним або двома якісними стероїдами. В такому випадку ви однозначно відчуєте дуже сильний синергетичний ефект в якому дані стероїду підтримають і посилять дію один одного. Ваша анаболічна активність виросте в двічі і потенціал до зростання рельєфної м'язової маси так само зросте. Туринабол виконує ряд корисних функцій.


1. Зростання тільки сухої і жорсткої м'язової маси.

2. Виведення зайвої рідини з м'язів.

3. Збільшення фізичної сили.

4. Виключення можливих побічних ефектів.

5. Посилює дію жиро спалювальних препаратів.


Ідеально спільно з туринаболом поєднувати один з ін'єкційних стероїдів. Наприклад болденон - легкий, нешкідливий препарат який нарощує сухі м'язи. Або дека дураболін - сильний, базовий ін'єкційний стероїд для швидкого росту мускулатури і сили. Можна спробувати пройти курс з примоболана з туринаболом якість вашої мускулатури тіла залишиться на дуже високому рівні.

Так само зараз став дуже популярний цикл туринабол спільно з мастероном. Цей ін'єкційний стероїд сучасного нового зразка схожий по своїй дії на прімоболан. Але він діє ще легше і м'якше. При цьому добре і якісно сприяє зростанню сухій і рельєфній м'язовій масі.

Орал туринабол завжди намагайтеся поєднувати з ін'єкційними анаболічними препаратами для досягнення більш високого результату. Зростання мускулатури при таких зв'язках буде більш сильним і швидким. Рельєф буде проявлятися так само швидко і з високим показником. Намагайтеся курс на основі туринабола проходити не коротшим ніж 6 тижнів. Щоб в повній мірі відчути дію і силу цього анаболіка.


Туринабол побічні ефекти


1. Туринабол не викликає ароматизацію в будь-якому дозуванні.

2. Оральний анаболічний стероїд не затримує рідину в м'язах.

3. Під час курсу туринаболу не з'явиться гінекомастія.

4. При прийомі цього стероїду не підвищується кров'яний тиск.

5. Після курсу турінабола не відбувається катаболізму м'язової маси.


Під час прийому Turinabol у атлета не спостерігається типових побічних ефектів, як від інших сильних стероїдів. Тому прийом цього стероїду дуже безпечний для всіх спортсменів. Курс на цьому оральному анаболіку дасть позитивний результат у зростанні сухої і якісної м'язової маси і збільшення сили у всіх вправах.

У Турінабола побічні ефекти повністю відсутні, тому що це новий і сучасний оральний стероїд. Який спеціально зробили вперше в Німеччині для олімпіади. Щоб спортсмени змогли показати гідні результати у багатьох видах силового спорту і не проявлялися негативні наслідки від прийому стероїдів.

Застосування орал туринабол ніколи сильно не придушить і не буде пригнічувати у вашому організмі гормональну систему. Великого придушення свого природного тестостерону так само ви не будете відчувати. Курс туринабол в цілому пройде без шкоди для вашого здоров'я і при цьому високий результат і показник буде завжди присутній.

Турінабол орал гідний препарат світового спорту. Який необхідно використовувати у ваших стероїдних курсах для досягнення хорошого та якісного результату в зростанні м'язів і сили.
Аналоги цього стероїда :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації