СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк прискорити обмін речовин


Хороший обмін речовин – це запорука стрункого тіла, відмінного самопочуття і молодості. Як прискорити обмін речовин, я розкажу вам в цій статті.


1 спосіб прискорити обмін речовин - розділити раціон харчування на маленькі частини


Багато жінок в бажаючи схуднути починають жорстко обмежувати себе в харчуванні - це помилковий шлях. Коли наш організм не отримує достатню кількість їжі, він, навпаки, починає зберігати те, що є, так як настали «важкі часи». Це, в першу чергу, позначається на обміні речовин, і він сповільнюється. У результаті жінки дивуються - вони сидять на дієтах, а замість цього поправляються. Вийти з цього замкнутого кола і прискорити обмін речовин можна за рахунок дробного харчування. Ваш день повинен складатися з 5-6 прийомів їжі, калорійністю не більше 300-400 ккал. А перерва між прийомами не повинна досягати більше 4 годин. Так ви зможете запустити обмінні процеси, а організм відповість вам здоров'ям і струнким тілом.


2 спосіб прискорити обмін речовин - вести активний спосіб життя


Встановлено, що люди, котрі ведучі активний спосіб життя, мають обмін речовин в 2-3 рази більший, ніж ті, хто пасивний. Це цілком закономірно. При занятті спортом, фітнесом поліпшується кровообіг, а з потоком крові до органів, тканин і клітин розноситься більше поживних речовин і кисню, що змушує їх переробляти ці речовини в прискореному режимі. Від цього метаболізм стає швидшим і продуктивнішим. Навіть вдома можна займатися цілком успішно - подивіться наші матеріали як займатися фітнесом вдома або фітнес для схуднення, де ми розповідаємо, скільки калорій ви можете спалити при заняттях різними видами вправ.


3 спосіб прискорити обмін речовин - очистити організм від шлаків.


Реальність цього способу прискорити обмін речовин я бачив особисто - кілька років тому моя сестра, прагнучи схуднути, сиділа на немислимих дієтах, а результату було мало. В газеті ЗСЖ вона прочитала про очищення та "взялася за справу" - чистила кишечник (мінус 4 кілограма за місяць), потім печінку (мінус 5). І це незважаючи на те, що яких-небудь обмежень в їжі не робила. Буквально через три місяці вона була в захваті від власної фігури, і я, до цього до всякого роду очищення ставився досить скептично, але визнав ефективність даної методики. А один знайомий, перевірила цей експеримент на собі – і теж все получилось.


4 спосіб прискорити обмін речовин - щільно снідати


Багато говорять, що взагалі не снідають, мовляв, не хочеться. Це дуже погано для обміну речовин, так і для схуднення. Сніданок повинен бути щільним, він повинен заряджати енергією і давати сил. Ще сумніваєтеся, тоді ось вам цікавий факт – вченими встановлено, що ті люди, які «не економлять» на сніданку, спалюють жиру на 20% більше. А жироспалювання доступне тільки при хорошому обміні речовин.


5 спосіб прискорити обмін речовин - пити більше води


Вода – запорука швидкого обміну речовин, адже вона бере участь у всіх процесах, що відбуваються в організмі. При її нестачі організм не витрачає наявні калорії і не спалює жир, а навпаки, спрямовує всі резерви для збереження рідини і поповнення її запасів. Саме тому без збільшення споживання води прискорити обмін речовин навряд чи вийде. Пити воду рекомендується до 2,5 літрів на день, а влітку і того більше.


6 спосіб прискорити обмін речовин - перейти на зелений чай


Завдяки вмісту танінів, дубильних речовин, вітамінів і мікроелементів, зелений чай не лише прискорює обмін речовин, але здатний поліпшити настрій, забезпечити організм енергією і поліпшити гормональний фон. Для цього потрібно випивати до 3 чашок зеленого чаю щодня, а в кращому випадку варто повністю замінити чорний чай і каву зеленим чаєм. До того ж зелений чай бадьорить навіть краще, ніж кава, це встановлений факт. А якщо додати в зелений чай імбир, то вийде відмінний засіб для схуднення і для обміну речовин. У статті користь зеленого чаю для здоров'я та схуднення ви знайдете всю інформацію, коли і як потрібно використовувати цей чудодійний напій, щоб поліпшити обмін речовин.


7 спосіб прискорити обмін речовин - використовувати пекучі спеції


Гострі приправи - гірчиця, перець чилі і їм подібні здатні посилювати обмін речовин. Цей факт був науково доведений після проведення дослідження, яке встановило - протягом трьох годин після потрапляння цих спецій в організм метаболізм прискорюється у 1,5 рази швидше, ніж в звичайному стані. Нюанс - такими спеціями, не варто захоплюватися тим, у кого є захворювання серця, підвищений артеріальний тиск, захворювання нирок, шлунково-кишкового тракту.


8 спосіб прискорити обмін речовин - пити імбирні напої


Імбир також відноситься до пекучих продуктів і добре прискорює обмін речовин. Але ми не випадково виділили його в окремий абзац, адже спектр його корисних якостей набагато ширший. Він пригнічує апетит, сприяє спалюванню жирів, виводить токсини і шлаки, а також зайву рідину. Для того, щоб налагодити обмінні процеси, гарні різні напої з імбиром - імбирний чай, імбир з кефіром або інші.


9 спосіб прискорити обмін речовин - додавати в їжу морські водорості


Завдяки вмісту йоду, морські водорості здатні поліпшувати роботу щитовидної залози. Як показують дані Всесвітньої організації охорони Здоров'я, 80 відсотків людей, що мають зайву вагу, страждають від нестачі йоду. Саме в морських водоростях він міститься у найбільш легкій для засвоєння організмом формі. Морські водорості для поліпшення обмінних процесів можна вживати як окремим блюдом, так і додавати чайну ложку сухих морських водоростей у вже готові страви (другі, перші і салати).


10 спосіб прискорити обмін речовин - збільшити вміст в раціоні Омега-3


Жирна кислота Омега-3 сприяє виробленню та регулювання такого гормону, як лептин. Саме він відповідає за те, як буде діяти організм спалювати жири чи їх накопичувати, прискориться обмін речовин чи залишиться на колишньому рівні. Тому варто контролювати надходження Омега-3 в організм, адже він цю жирну кислоту сам виробляти не може. Добова норма Омеги-3 – 250 мг. Найбільше Омега-3 міститься в жирній морській рибі і лляній олії.Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації