СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТамоксифен


Тамоксифен у бодібілдингу Тамоксифен - це медичний препарат, на хімічній основі, зустрічається у світі досить рідко. Адже цей препарат абсолютно унікальний, він істотно відрізняється від подібних до нього засобів. Медики його відносять до групи сексуальних гормонів. Як і будь-які інші медичні ліки, застосування Тамоксифену проводитися строго за призначенням лікаря. Самостійний прийом Тамоксифену може негативно позначитися на вашому здоров'ї.

тамоксифен

Препарат "Тамоксифен" має ще і іншу назву. Його ще називають "Нольвадекс". Спочатку цей препарат був розроблений виключно для лікування жінок. Його застосовували з метою профілактики ракових хвороб. Адже він здатний виявляти і попереджати людину про розвиток онкології, що дозволяло вчасно діагностувати і вилікувати хворобу. Але через деякий час, Тамоксифен почали активно використовувати в спорті, зокрема у бодібілдингу. Дія цього препарату проходить дуже повільно, особливо на перших етапах лікування, тому його рекомендують приймати разом з іншими аналогічними препаратами.

Як вже говорилося, Тамоксифен почали активно застосовувати в спорті. І на те є вагомі причини. Річ у тому, що він значно підвищує рівень тестостерона в організмі чоловіка, адже цей препарат є антиестрогеном. Згідно із статистикою, якщо порівняти початкові дані ендогенного тестостерона в організмі чоловіка, то, якщо він вживатиме препарат по двадцять міліграм упродовж десяти днів, рівень тестостерона в його крові підвищитися на 42%. А якщо вживати його більше півтора місяці, цей рівень може підвищитися навіть до 83%. Така статистика свідчить про те, що Тамоксифен набагато ефективніший від інших препаратів. Це одне з його головних достоїнств.


Переваги препарату Тамоксифен


1. Практично відразу ж після застосування, препарат підвищує рівень холестерину в крові. При цьому істотно знижується ризик серцевих захворювань. Адже, як відомо, багато спортсменів бодібілдингу можуть страждати такими хворобами;

2. В порівнянні з іншими препаратами, оскільки Тамоксифен є дуже легким естрогеном, він не шкодить вжнутрішнім органам, а навпаки, позитивно впливає на людський організм;

3. Тамоксифен набагато безпечніший за інші препарати. Навіть тривале його вживання не несе особливої шкоди організму.


Недоліки препарату Тамоксифен


1. Як і будь-який інший медичний засіб, Тамоксифен має ряд побічних ефектів;

2. Із-за своєї структури, препарат пригнічує ріст інсуліноподібного чинника в організмі людини;

3. Тамоксифен дуже повільно діє. Його дія проходить упродовж багатьох годин. Особливо це помітно на початковому етапі прийняття;


До недоліків можна також віднести той факт, що багато лікарів у бодібілдингу радять спортсменам приймати Тамоксифен разом з іншими препаратами. Дуже часто його радять вживати з провіроном. Адже саме цей препарат здатний спалювати зайвий жир в організмі. Як бачимо, тут чітко вказується ще один недолік препарату.


Побічні дії від прийому Тамоксифена


Як і багато медичних препаратів, Тамоксифен також має свої побічні ефекти. Дуже часто, саме після прийому препарату, у багатьох людей спостерігається:


1. Підвищення температури;

2. Часткове облисіння;

3. Нудота, сухість у роті, істотне зниження ерекції.

Рідше проявляються і такі симптоми:

1. Висип по тілу;

2. Дуже швидка стомлюваність;

3. Анорексія;

4. Можливі тимчасові замки.


Тамоксифен у бодібілдінгу має і інші побічні ефекти, котрі є досить небезпечні. Наприклад, медикам відомі випадки, коли у пацієнта спостерігалися сильні головні болі, істотне пониження гостроти зору, помутніння свідомості і інші. Також бували випадки, коли відбувалися порушення в роботі печінки і інших, життєво важливих для людини органів. Такі випадки бувають дуже рідко, але, на жаль бувають. Саме тому препарат треба приймати по строгому призначенню лікаря. Як бачимо, препарат має дуже сильні побічні дії, тому його не рекомендують приймати людям, чутливим до його складу.

У бодібілдингу препарат приймають заради збільшення маси м'язів, збільшення їх рельєфності. Також для підняття загальної маси тіла, або навпаки, для зменшення. Придбати його можна в аптеках міста. Продається без рецепту. Оскільки це рідкісна речовина, він може бути не в усіх аптеках. Хоча його продаж і допускається без рецепту, купувати його в такий спосіб не слід. Перед використанням треба обов'язково проконсультуватися з лікарем.

На рахунок застосування препарату нічого точно сказати неможливо. Для кожної людини, доза препарату призначається лікарем індивідуально. В середньому денна норма препарату складає від десяти до сорока міліграм. Вживати його дуже легко. Кожну пігулку ковтають цілком і просто запивають холодною водою. При прийомі Тамоксифену до тридцяти міліграм на день, побічні ефекти, як правило, не проявляються. Тамоксифен досить дорогий препарат. Його середня ціна в аптеці складає від одного до двох доларів за упаковку. У упаковці знаходиться тридцять штук пігулок. Курс прийому препарату розрахований на сім пачок. Після недовгих математичних розрахунків видно, що один курс прийому препарату обійдеться спортсменові в дев'яносто доларів.

Лікарі настійно рекомендують приймати препарат другого тижня прийому стероїдів. І закінчити через два-три тижні після прийому стероїдів. Рекомендована доза стероїдів - десять, двадцять міліграм. Рекомендація добової дози саме така, адже відразу після першого тижня прийому стероїдів підвищується рівень естрогену. Залежно від організму людини, ця доза може бути, як менша, так і більше. Відразу ж після першого тижня стероїдів, можна починати прийом Тамоксифену.
Аналоги цього препарату :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації