СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТренування на курсі


Тренування на курсі зі стероїдами, відрізняється від звичайного тренування, інтенсивністю і відпочинком.

Тренування на курсі - це вкладене тренування, то їсть, якщо ви тренуєте зазвичай кожну групу м'язів 1 раз на тиждень, то на курсі ви повинні тренувати кожну групу двічі в тиждень. На курсі стероїдів організм і м'язова тканина відновлюється в 2-3 рази швидше.

У цьому і основний ефект анаболічних стероїдів. Але збільшувати навантаження тренування на курсі треба плавно, стероїди не відразу починають свою дію, та і організм повинен перебудуватися. При цьому тренування на курсі може бути шість днів в тиждень складатися з трьох сплітів, про них ми поговоримо трохи пізніше. У перший тиждень ви робите по 1 по одному робочому підходу в 3 вправах на кожну групу м'язів спліта, в другу вже по 2-3 підходи в 3-4 вправах і починаючи з третього 4 підходи в 4 вправах. Якщо ваші тренування особливо інтенсивні і з суб граничними вагами, то кількість вправ можна понизити до 2-3. Але це залежить суто від вашого самопочуття. Тренуючись на курсі, важко перетренуватися.


Тепер про спліт тренувань на курсі.


Класичний шаблон: понеділок і четвер груди і тріцепси, вівторок і п'ятниця ноги і дельти (на ноги досить однієї базової вправи - присідання), середа і субота найширші і біцепс.

Непоганий варіант спліта для тренування на курсі: понеділок - груди і дельти, вівторок - присідання і руки (біцепс тренується першим), середа - спина, четвер по понеділку, п'ятниця по вівторку і субота по середі.

Базовий спліт тренування на курсі, такий, що дає не погані результати: понеділок, середа і п'ятниця жим лежачи 5-6 підходів по 6-8 разів, присідання 4 підходи по 10-12 разів, вівторок, четвер і суботу руки (по 3-4 вправи в 3-4 підходах по 8-10 разів), станова тяга 4 підходи по 6-8 разів, причому четвер можна станову пропустити. У тренуваннях на груди обов'язковий жим лежачи, першою вправою, для будь-якого варіанту спліта тренування на курсі.

Альтернативний варіант спліт тренування на курсі, бомбовий спліт : тренування три рази в тиждень і складається з трьох базових вправ (жиму лежачи, присідань і станової тяги). Такий варіант тренування на курсі припускає максимально можливу інтенсивність. На кожну вправу робиться три високо інтенсивні підходи по 6 раз, якщо не можете з однією робочою вагою, то знижуйте вагу, так щоб виконувати вправу 6 повторень в строгому стилі з невеликим чітингом в останньому повторенні. Краще трохи більше відпочити і працювати з однією і тією ж вагою. На кожному тренуванні намагайтеся збільшити робочі ваги на 2,5 кг. Якщо спатимете по 10 годин на добу і посилено харчуватися білковою і вуглеводневою їжею, а так само пити полівітаміни, то у вас це повинно вийти. У кінці тренування, тренуйте біцепс, одна базова вправа в трьох підходах по 6 разів, поставте собі мету за тиждень збільшити робочу вагу на 5 кг. Неділя для будь-якого варіанту спліт тренування на курсі, дуже бажане відвідування сауни.

І найголовніше - ні в якому разі не нехтуйте розминкою, на курсі вірогідність отримати травму різко зростає. Деякі старі травми під час тренувань на курсі можуть пройти безслідно, це одна з принад стероїдів. У перервах між тренуваннями намагайтеся уникати фізичного навантаження.

Дуже важлива кількість споживаного білку на курсі. Візьміть в розрахунок 4-5 грам на 1 кілограм власної ваги.

Після закінчення курсу необхідно плавно понизити тренувальне навантаження і повернутися до колишньої інтенсивності.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації