СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТестостерона пропіонат


Тестостерона пропіонат - один з ефірів синтетичного тестостерона, чоловічого статевого гормону. Це улюблений стероїд професіоналів бодібілдінгу і пауерліфтинга. Тільки досвідчені знають толк в застосуванні тестостерона пропіоната.

тесторон пропіонат

Все ж інші використовують цей стероїд рідко або тільки для сушки. В основному, така не любов дилетантів пов'язана з тим, що пропіонат, стероїд дуже короткого часу дії і його треба колоти щодня упродовж курсу (від 1 до 2,5 місяців). А в других, його курс соло або курс, з його участю обходиться дорожче за вартістю, ніж курс з тестостероном енантатом.


Основні плюси тестостерона пропіоната :


Швидкодіючий стероїд, вже наступного дня можна відчути його дію.(прилив сил, підвищення енергії, агресивність в тренуванні)

Тестостерона пропіонат майже не затримує воду, а це означає, що приріст маси буде менша, ніж від інших ефірів тестостерона, але маса ця буде саме м'язова, і якісна.
Побічні ефекти від застосування т пропіоната менш виражені і проявляються дуже рідко при тривалому застосуванні великих доз стероїда. Майже не токсичний для печінки.

Тестостерон пропіонат, в якійсь мірі сприяє спалюванню жиру. М'язи стають жорсткими і рельєфними. Що просто чудово при роботі на рельєф.

Тестостерона пропіонат дуже швидко виводиться з організму. Ідеальний варіант для підготовки до змагань з допінг контролем. Багато спортсменів примудряються вводити велику кількість напередодні змагань, особливо цим грішили штангісти ГДР. Проте, слід згадати, що час присутності слідів пропіоната в організмі до 4 тижнів.

Тестостерон пропіонат особливо виражено здатний підвищувати силові показники спортсменів. Це робить стероїд незамінним в практиці важкої атлетики і пауерліфтинга, особливо враховуючи ту обставину, що він мало затримує воду і відповідно не значно збільшує вагу спортсмена. Особливо якщо поєднувати його з вінстролом, який здатний виводити надлишки води з організму. Відмінні результати в силових показниках дає курс пропіоната і турінабола.

Тестостерон пропіонат знижує ризик коронарної хвороби і ішемії серця.
Цей тестостерон краще всього підходить жінкам спортсменкам. Вони застосовують стероїд раз на тиждень в дозуваннях 25-50 міліграм, така методика курсу зводить до мінімуму ефект накопичення андрогенів в жіночому організмі і практично не призводить до маскулінізації, але дає відмінні результати в спортивних досягненнях.

Деякі спортсмени застосовують тестостерон пропіонат місцево, прямо в цільові м'язи. Вони стверджують, що в місці ін'єкцій з'являються ущільнення, які роблять м'язи візуально більше. Але краще не практикувати такий "ненауковий" підхід, щоб не ризикувати отримати яке-небудь ускладнення.


Побічні ефекти від тестостерона пропіоната


Класичні для усіх ефірів тестостерона : зігріваючий висип, облисіння голови (досить рідко і при високих дозуваннях), обволосіння тіла, після закінчення курсу тимчасове порушення вироблення власного тестостерона, тому потрібна після курсова терапія відновлення здатності виробляти ендогенний тестостерон. Повторюся, що побічні ефекти від пропіоната для печінки і нирок украй рідкісні і мало виражені, і можливі при над дозах стероїда.

Дозування тестостерона пропіоната : відмінний результат дає дозування 50-100 міліграм щодня або через день. Говорять, що профі колють його, мало не по 2 грама в день. Але це вже занадто над дози призводять до серйозних наслідків для здоров'я.


Запам'ятайте: будь-який курс з тестостероном не повинен тривати більше 10 тижнів.


Курси тестостерона пропіоната :


Один тестостерона пропіонат 50 міліграм щоденно на протязі 4-5 тижнів.


Курс тестостерон пропіонат + ретаболіл:


Період Ретаболіл Пропіонат
Тиждень 1. 200 міліграм 100 міліграм
Тиждень 2. 400 міліграм 150 міліграм
Тиждень 3. 400 міліграм 200 міліграм
Тиждень 4. 400 міліграм 200 міліграм
Тиждень 5. 300 міліграм 150 міліграм
Тиждень 6. 200 міліграм 100 міліграм

Ретаболіл посилено синтезує білок, а пропіонат відновлює організм від навантажень.
Курс дає якісну м'язову масу.


Курс по підготовці до змагань:


Період Вінстрол в таблетках Пропіонат Мастерон
Тиждень 1. 10 міліграм / день 100 міліграм -
Тиждень 2. 20 міліграм / день 150 міліграм -
Тиждень 3. 30 міліграм/ день 200 міліграм -
Тиждень 4 30 міліграм/ день 200 міліграм -
Тиждень 5 35 міліграм/ день 200 міліграм -
Тиждень 6. 35 міліграм/ день 200 міліграм -
Тиждень 7 35 міліграм / день 150 міліграм 200 міліграм
Тиждень 8 35 міліграм/ день 150 міліграм 300 міліграм
Тиждень 9 25 міліграм / день 100 міліграм 400 міліграм
Тиждень 10 15 міліграм/ день 100 міліграм 200 міліграм

Курс дає м'язам жорсткість і рельєфність при мінімальній ароматизації.


Курс тестостерона пропіоната і метану. Не дуже хороше поєднання в плані побічних ефектів, та і водою заллє. Але проте, курс триває один місяць. На курс йде одна пачка метану (100 пігулок) і 15 ампул тестостерона пропіоната. Метан - 3- 4 пігулки в день, пропіонат по 1 ампулі (50 міліграм) через день. Краще, все-таки по можливості замінити метан туринаболом. Тоді курс виглядатиме так: туринабол 60-80 міліграм в день, пропіонат 50 міліграм щоденно.

Відмінне поєднання тестостерона пропіоната з вінстролом (станозололом) - якісна суха м'язова маса.

Мінімальна перерва між курсами взагалі, 2 місяці. Якщо вам дороге ваше здоров'я, то проводьте курс один раз в рік 8-10 тижнів.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації