СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕГонадотропін хоріонічний


Хоріонічний гонадотропний гормон або скорочено ХГГ (HCG) не є анаболічним стероїдом. Правильніше назвати його протеїновим гормоном. Цей гормон утворюється в плаценті жінок в перші 6-8 тижнів вагітності. Завдяки виробленню гормону, в наступному стає можливе вироблення естрогену і гестагенів в жіночому організмі. З кровотоку гонадотропін поступає у нирки і виводиться з організму з сечею. Добувають ХГГ з сечі вагітних жінок.

гонадотропін хоріонічний

Інтерес любителів бодібілдингу до цього препарату полягає в тому, що гонадотропіну властиві практично такі ж якості, як і лютеїнізуючому гормону, який утворюється в гіпофізі. У чоловічому організмі лютеїнізуючий гормон стимулює статеві клітини в яєчках, а також посилює вироблення тестостерона. Отже, культуристи приймають хоріонічний гонадотропін для посиленого вироблення тестостерона.


Застосування хорионічного гонадотропіну.


Сьогодні фармацевтична промисловість випускає безліч препаратів, які містять HСG. Препарат вводять внутрішньо м'язово. Гонадотропін дуже добре всмоктується. Не дивлячись на те, що період напів виведення складає всього декілька годин, ефект же від одного уколу зберігається упродовж 5-6 днів.

Хорионічний гонадотропін для ін'єкцій - це суха речовина, поміщена в ампулу або флакон, до якого додається ампула з рідиною для розчинення порошку. Як правило, в якості такої рідини використовується розчин хлориду натрію. Суха речовина прекрасно розчиняється в рідині, і розчин, що вийшов, вводять внутрішньо м'язево. Якщо розчину вийшло більше, ніж вимагається для однієї ін'єкції, то помістіть його в холодильник. Сухий хоріоничний гонадотропін необхідно зберігати при температурі не вище +25 градусів по цельсію в темному місці.

- Середнє дозування для анаболічного ефекту складає 5000 МЕ в тиждень. Ін'єкцію досить ставити один раз в тиждень, тому що препарат характеризується великою тривалістю дії.

- Гонадотропін використовується для РСТ. Проте, якщо курс за тривалістю не перевищує чотири тижні і під час курсу застосовується один препарат в невеликих дозах, то приймати в цьому випадку гонадотропін необхідності немає. У тому випадку, коли курс за тривалістю перевищує чотири тижні, застосовується більше двох препаратів і їх дозування завищені, то рекомендується робити по два уколи хоріонічного гонадотропіну в тиждень по 500-1000 МЕ.

- Гонадотропін хорионічний використовується і при схудненні. В цьому випадку необхідно робити по одному уколу через день. Розмір ін'єкції складає 500 МЕ.


Гонадотропін і бодібілдінг.


Поширення у бодібілдингу гонадотропін отримав завдяки своїй здатності підвищувати тестостерон в організмі. Як результат, він застосовується в якості анаболічного засобу для набору м'язової маси. Окрім цього, цей препарат використовується як складова РСТ і для схуднення.


Хоріонічний гонадотропін і ПКТ.


Застосування гонадотропіну в якості ПКТ не лише виправдано, але і просто необхідно, щоб уникнути атрофії яєчок. Завдяки тому, що застосування в даному випадку гонадотропіну відбувається в досить низьких дозах, цей препарат не завдає ніякої шкоди організму. А навіть допомагає усунути деякі побічні ефекти анаболічних стероїдів. Плюс до усього вище сказаного, цей препарат допомагає зберегти набрану під час курсу м'язову масу. Якщо курс стероїдів триває більше чотирьох тижнів, а дози, що приймаються, перевищують рекомендовані, то прийом гонадотропіну має особливе значення, тому що цей препарат допоможе зберегти функцію яєчок.


Гонадотропін і схуднення.

Один з британських учених в ході своїх досліджень довів, що хорионічний гонадотропін можливо використовувати для схуднення. При цьому зберігається м'язова маса. За словами вченого, препарат здатний програмувати гіпоталамус на витрату жирових запасів, а м'язи залишаються захищеними від катаболізму. Згідно з рекомендаціями вченого щодня потрібно приймати 125 міліграм гонадотропіну (це невелика і безпечна доза). При цьому необхідно дотримуватися низькокалорійної дієти - не більше 500 ккал в добу. Ця дієта практикується у багатьох спеціалізованих центрах для схуднення. Проте, така дієта вимагає вживання достатньої кількості вітамінів і білку.
Аналоги цього препарату :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації