СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕБолденон


Болденон (Boldenone) - це стероїдний препарат, який у наш час широко використовується багатьма спортсменами-культуристами, прагнучими на регулярних тренуваннях в залі досягти відмінного результату у вигляді прокачаної, зростаючої м'язової маси тіла. Цей препарат анаболічного характеру допомагає отримати не лише красиву мускулатуру, але також і надати тілу характерну рельєфність і точність контурів.

болденон

Цей засіб дуже часто також зустрічається під назвою Еквіпойз. Слід зазначити, що спочатку він застосовувався у ветеринарній справі. Проте деякий час опісля були встановлені властивості, які благотворно позначалися на неймовірно швидкому збільшенні м'язової маси тіла людини.

Купляючи для своїх потреб Болденон курс, слід пам'ятати про те, що цей препарат по характеру своєї дії сильно нагадує звичайний тестостерон, хоча його андрогенні властивості не так яскраво виражені. Цей стероїд являє собою молекулу речовини Діанабол, з якої надалі була благополучно витягнута 17 група альфа-метилу. Як результат, прийом препарату має досить високий рівень результативності і ефективності.


Які ефекти надає Болденон?


Самим головним ефектом від систематичного прийому Boldenone можна вважати досить інтенсивний (хоч і повільний) приріст м'язової маси. При цьому ефект буде залежати від того, яка саме форма препарату приймається. При вживанні пропіонату або ацетату м'язи ростуть набагато швидше.

Другим ефектом є збільшення силових показників, який супроводжується зростанням маси тіла. Крім того, помітно поліпшується апетит.

На тлі прийому Болденона зростає кількість еритроцитів у крові: препарат стимулює вироблення червоних кров'яних тілець, за рахунок чого до м'язів надходить більша кількість кисню і поживних речовин. В результаті зростає ефективність тренування, а стомлення стає менш вираженим.

Завдяки вживанню Болденону зростає такий параметр як витривалість. Тому препарат так популярний у тих видах спорту, де витривалість вкрай важлива, наприклад, в легкій атлетиці і в лижному спорті.


Як приймати Болденон?


Приймати Boldenone можна тільки після проходження повного лікарського огляду. Дозування вибирається в залежності від того, які препарати спортсмен приймав раніше і як на них відреагував його організм. Також важливі індивідуальні особливості організму і цілі, з якими буде прийматися Болденон.

Оптимальною дозою болденону є 300-1000 мг на тиждень. Період розпаду стероїду — 8-9, іноді 10 діб. З цієї причини фахівці вважають доцільним за один прийом використовувати тижневу норму препарату.


Соло


Болденон відмінно поєднується з іншими анаболічними і андрогенними стероїдами, використовувати його соло-курси рекомендується тільки новачкам в спортивній фармакології. Для більш досвідчених спортсменів соло-курс болденону буде досить слабким при всіх перевагах цього препарату.


Які можуть бути побічні ефекти препарату Болденон?


Із-за того, що перший і другий атоми вуглецю в препараті з'єднані між собою міцним зв'язком, Болденон засвоюється досить повільно. Препарат приблизно в два рази менш активний, ніж звичайний тестостерон. Тому такі побічні ефекти, як гіпертонія, появи набряків і збільшення розміру грудей не зустрічаються практично ніколи навіть у тому випадку, якщо спортсмен ризикнув перевищувати рекомендовану дозу препарату. Крім того, відсутня необхідність приймати антиестрогеннні препарати.

Завдяки особливостям впливу на організм Болденон може прийматися жінками: вірилізація від систематичного прийому практично не виражена. Відсутні облисіння, поява акне, гіпертрофія простати і інші неприємні симптоми. Звичайно, відсутність побічних ефектів можливе тільки в тому випадку, якщо не перевищується рекомендовані дозування.


Купити болденон

Для чого багато спортсменів-культуристів в нашій країні приймають рішення саме купити болденон? Будучи яскраво вираженим анаболічним препаратом, він має велику кількість різних достоїнств і переваг в порівнянні з препаратами іншого роду. Зокрема багато "хитавиць" - як початкуючі, так і навчені досвідом - вибирають його у зв'язку з наступними причинами:


  • помітне збільшення показників сили
  • підвищення апетиту
  • стимуляція утворення додаткової кількості еритроцитів, з причини чого зростаючі м'язи забезпечуються необхідним об'ємом кисню.

В силу вище викладених причин цим стероїдним препаратом також нерідко користуються і легко атлети для росту м'язової маси в організмі. На препарат болденон ціна традиційно приємно радує своєю демократичною доступністю. Придбати цю продукцію сучасної спортивної фармакології ви можете, відвідавши спеціалізовані інтернет-магазини.


Відгуки про Болденон

Більшість спортсменів, які брали Болденон, відзначають якісний приріст м'язової маси, а також помітне збільшення силових показників. Відгуки говорять про те, що препарат досить ефективний як при сольному прийомі, так і в різноманітних комбінаціях. Тренери нерідко рекомендують Boldenone в якості першого препарату, який надає андрогенну та анаболічну дію.

Спортсменки у своїх відгуках відзначають, що препарат ефективний і не має побічної дії у тому випадку, якщо приймається в рекомендованій дозі. У рідкісних випадках спостерігаються негативні побічні ефекти, які викликані тим, що Болденон вживався в більшому обсязі, ніж було рекомендовано лікарем.

Правда, у препарату є один недолік: його досить значна ціна. Тому багато спортсменів віддають перевагу більш доступним за вартістю препаратам з аналогічним впливом на організм.
Аналоги цього стероїду :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації