СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕМетандієнон


У число найпопулярніших і тому затребуваних анаболічних стероїдів нашого часу являється препарат під назвою метандієнон, який також дуже часто зустрічається під назвою данабол, напосим або ж просто метан. Остання назва особливо прижилася в середовищі спортсменів-культуристів, які займаються здійсненням своєї давнішньої мрії, а саме - будівництва здорового тіла з розвиненою м'язовою масою. На ринку спортивної фармакології цей препарат продається у вигляді пігулок.

метандієнон

Цей продукт був винайдений ще в 1960-х роках, і спочатку використовувався з метою швидкого відновлення пошкоджених в результаті сильних опіків тканин шкірного покриву тіла людини, а також для підвищення життєвого тонусу людини. Втім, незабаром було достовірно встановлено, що цей засіб благотворно позначається на швидкому і якісному рості м'язової маси в організмі людини. Як результат, він почав широко використовуватися спортсменами-культуристами і бодібілдерами.

Купити метандіенон можна практично у будь-якій державі планети, за винятком Мексики і деяких азіатських країн, де він чомусь вважається шкідливим, а тому забороненим. У країнах-учасницях СНД його вільно можна придбати під назвою неробол.

Популярність цього анаболічного стероїда серед культуристів обумовлена тим, що дозволяє досягти певних успіхів, а саме:


стрімке збільшення м'язової маси в організмі, що є наслідком активації процесу синтезу гліколізу, протеїну;
помітне підвищення показників фізичної сили у спортсмена;
поліпшення апетиту;
зменшення кількості жирових клітин;
поліпшення стану кісткової тканини;
слабка андрогенна дія на організм;
вірогідність виникнення яких-небудь побічних ефектів можлива тільки у разі передозування препаратом.


Курс метандієнона триває приблизно 6 тижнів, по витіканню, яких, спортсмен-культурист в середньому набирає 10 кг чистої м'язової маси. У разі відкату максимум можлива втрата 2-3 кг отриманої ваги.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації