СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕАнастровер


Анастровер (Anastrover) – це нестероїдний антиестрогенний препарат третього покоління (інгібітор ароматази), вироблений відомою фармакологічною компанією Vermodje SRL (Молдова). Основною сферою його застосування є спортивна практика, де він використовується для мінімізації/усунення гінекомастії, затримки рідини в організмі та інших естрогенних побічних ефектів (приймати препарат рекомендується тільки на тривалих стероїдних курсах з високими дозуваннями).

Зазначимо, що Anastrover від Vermodje є одним з найпотужніших та найефективніших антагоністів естрогену, що використовуються для запобігання фемінізації. По активності і продуктивності він перевершує навіть всіма улюблений Тамоксифен, оскільки ґрунтується на зовсім іншому принципі впливу (блокує ароматизацію, вироблення естрогенів).


Опис Anastrover: його властивості і дія


Діючою речовиною цього препарату є антіестроген (антагоніст естрогену) анастрозол. Це інгібітор ароматази третього покоління, що з'явився на ринку фармакології відносно недавно – у 1995-му році. Тоді ж почалася і його продаж. Спочатку анастрозол, на основі якого створено препарат Anastrover, був виключно медичним засобом: його застосовували при злоякісних новоутвореннях молочних залоз з підвищеною активністю естрогенних рецепторів в пухлинної тканини. Однак, згодом, він потрапив на ринок спортивної фармакології, де користувався і користується сьогодні високою популярністю.

анастровер

До речі, в медицині Анастровер (анастрозол) розрахований головним чином на застосування жінками в період постменопаузи. Пояснюється це тим, що багато форм раку грудей розвиваються під впливом естрогену, а анастрозол здатний ефективно знижувати його кількість в крові, сповільнюючи тим самим процес утворення хвороби. В бодібілдінгу і в інших видах спорту Anastrover використовується переважно для профілактики гінекомастії і запобігання скупчення рідини в організмі.

Зазначимо, що його застосування, хоч і є повністю виправданим (навіть одиночна доза до 1 мг здатна зменшити концентрацію естрогену на 80%), однак, рекомендується тільки досвідченим і професійним атлетам, які проводять курси важких анаболічних і андрогенних стероїдів.


Як діє Анастровер?


Все гранично просто: на відміну від препаратів Кломід і Тамоксифен, що блокують тільки естроген, анастрозол перешкоджає самому процесу ароматизації (під його впливом в організмі перестають вироблятися і синтезуватися естрогени). Але це не завжди добре, оскільки відомо, що повне блокування естрогену може призводити до певних небажаних наслідків, зокрема, до пригнічення синтезу "хорошого" холестерину. Тому анастрозол та препарати на його основі не рекомендуються до застосування людям, зіштохнувшимися з проблемами з серцем.

Можуть при вживанні цього антиестрогена, Анастровер, виникати і інші побічні ефекти. Зокрема, при застосуванні високих доз про себе можуть дати знати такі недуги і відхилення, як нудота, діарея, припливи жару, головні болі, сонливість та ін., Тому до його дозування варто підходити з усією серйозністю. На закінчення ж опису, підкажемо, як має проходити зберігання Anastrover (1 mg) виробництва Vermodje:


• Тримайте препарат у місці, недоступному для попадання сонячного світла і вологи;
• Надійно ховайте його від домашніх тварин і дітей для їх же безпеки;
• Слідкуйте, щоб температура не опускалася і не піднімалася відповідно нижче і вище кімнатних показників.


Рекомендації та інструкція по застосуванню Анастровер


У спортивній практиці анастрозол рекомендується головним чином досвідченим і професійним атлетам, які використовують тривалі курси і високі дозування сильно-ароматизиуючихся анаболічних і андрогенних стероїдів.

При цьому прийом цього антиестрогена в спорті протипоказаний представницям слабкої статі. А все, тому що жінки-спортсменки, здійснюючи застосування Анастровер, можуть зіткнутися з істотним порушенням природного рівня гормонів в організмі. Інша справа медицина, де анастрозол регулярно призначається дівчатам для терапії/лікування раку молочної залози. Зазначимо, що приймати цей антиестрогенний препарат у спортивній практиці можна кількома способами. Перший – це прийом Анастровера з самого початку курсу стероїдів у терапевтичній дозі. Другий – при прояві перших ознак ароматизації та/або її наслідків (гінекомастія, затримка рідин та ін) в дозі від 0.25 до 1 мг на добу. Розрахувати дози Anastrover, коли Ви знаєте, яке саме дозування Вам потрібне, досить просто. У цього препарату зручна концентрація активної речовини – 1mg/табуляції, так що особливих проблем з дозуванням виникнути не повинно.

Так, для прийому максимально рекомендованої дози (1мг) Вам знадобиться рівно 1 таблетка препарату, а для мінімально-рекомендованої (0.25 мг) – четвертинка, і т. д. Тим, хто не знає, як приймати Анастровер правильно і як слід пити таблетки, підкажемо, що вживати цей антіестроген найкраще до прийому їди. Так, він найбільш повно і швидко всмоктується з ШКТ (шлунково-кишковий тракт) в кровоносну систему.

До речі, максимальна концентрація речовини в крові досягається вже через дві години після прийому, так що результатів і дії довго чекати не доведеться. Також запам'ятайте, що курс застосування Анастровер зазвичай триває не довше 10-14 днів. Цього терміну цілком достатньо для позбавлення від побічних ефектів, пов'язаних з вживанням важких анаболічних і андрогенних стероїдів (дози понад 1 мг не рекомендується приймати протягом занадто довгого часу).

Важливо: щоб досконально розібратися в застосуванні цього непростого антиестрогенного препарату, відвідайте форум анаболічних стероїдів, де досвідчені качки поможуть вам рішити цю проблему. Навіть сама докладна інструкція до Anastrover не дасть тих знань, якими можуть поділитися досвідчені спортсмени.


Відгуки про препарат Anastrover

Дізнатися, що про якості і властивості цього препарату думають інші атлети – не проблема. Адже є форум і де можна в будь-який час вивчити відгуки про Anastrover, залишені покупцями вже котрі випробували його на практиці. Зайшовши на форум і прочитавши наявні там відгуки про Анастровер від Вермодже, Ви дізнаєтеся, що цей антиестрогенний препарат є одним з ефективних і найпотужніших у своїй категорії (всього одна доза до 1 мг здатна знизити рівень естрогену на 80%): згідно з відгуками по продуктивності він перевершує навіть найпопулярніший тамоксифен.

При цьому препарат дуже швидко береться за справу. Як кажуть відгуки про Анастровер, максимальна концентрація активної речовини в крові досягається вже через дві години після прийому таблетки/таблеток. Так що результатів і ефектів цього антиестрогена довго чекати не доведеться. До того ж, у нього чималий термін активності (період напіврозпаду від 40 до 50 годин).

Ще одним значущим плюсом препарату є його практичність. Про що йдеться? Звичайно ж, про зручну концентрацію діючої речовини в 1 мг на таблетку, яка, як кажуть відгуки про Anastrover Vermodje, дозволяє з легкістю розраховувати дози, необхідні для прийому. Так, наприклад, для максимальної рекомендованої дози в 1 мг потрібна рівно 1 таблетка препарату, для середньої дози (0.5 мг) – пів таблетки, а для мінімально рекомендованої – всього четвертинка. До дозування, до речі, необхідно ставитися з усією серйозністю.

Адже передозування таким потужним фармакологічним засобом можуть призводити до далеко не найприємнішим наслідків. Зокрема, як підказують відгуки про Анастровер (1 мг), при тривалому вживанні високих доз або при прийомі завищених доз атлета можуть потурбувати такі побічні ефекти, як сонливість, головні болі, нудота, блювота, напади жару і ін.


Де можна купити Анастровер, і за яку ціну?

Цей антіестроген Ви можете вільно замовити в інтернет магазині спортивної фармакології. Також там можна знайти пептиди, стероїди, біологічно активні добавки, жироспалювачі і багато інших популярних фармакологічних засобів, а головне корисних в спортивній практиці. Вибравши інтернет-магазин наших рекламодавців, щоб купити Анастровер (1 мг), Ви можете бути впевненими, що препарат буде надійно та швидко доставлений до обраного вами поштового відділення. До речі, вони можуть доставити ваше замовлення практично в будь-який населений пункт, розташований на території України.
Аналоги цього препарату :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації