СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕНандролон Деканоат


Нандролон Деканоат (він же Ретаболіл, Дека Дураболін) - це анаболічний стероїд, який в невеликих кількостях є присутнім в крові кожної людини.
Хімічна назва препарату : 19-нортестостерон.

нандролон деканоат

Купити нандролон можна у формі деканоата або рідше у формі нандролон фенілпропіоната.
Нандролон прийшов на ринок спортивної фармакології в 1962 році, і відтоді є одним з найпопулярніших стероїдів у світі, оскільки при дуже високій анаболічній активності препарат має украй мало побічних ефектів. Про це свідчать численні дослідження, а також практичний досвід спортсменів, нандролон, що застосовували, відгуки про препарат відомих бодібілдерів і їх рекомендації.

Нандролон деканоат відрізняється від тестостерона структурно відсутністю в 19 позицій атома вуглецю, звідки і пішло його хімічна назва 19-нортестостерон. Завдяки цій особливості препарат більше схожий на прогестіни. Саме така природа допомагає значно зменшити андрогенну дію порівняно з тестостероном.


Стероїдний профіль


Анаболічна активність (порівняно з тестостероном) - 150%
Андрогенна активність (порівняно з тестостероном) - 30%
Міра токсичності для печінки - низька.
Ароматизація (конверсія в естроген) - мінімальна
Метод прийому - у вигляді ін'єкцій
Час виявлення - до 18 місяців
Тривалість дії - 15 діб
Рекомендована доза - 200-400 міліграм в тиждень


Дія нандролона


Викликає помітний м'язовий ріст (один курс прийому дозволяє набрати до 8 кг маси), при цьому феномен відкату мінімальний.

Зміцнюються кістки, завдяки чому раніше використовувався в медицині для лікування остеопороза, а також зв'язки за рахунок стимуляції синтезу колагену.

Усуває болі в суглобах за рахунок того, що провокує збільшення вироблення синовіальної рідини, яка, як відомо, є суглобовим мастилом.

Збільшує кількість еритроцитів в крові, завдяки чому в організмі покращується транспорт кисню.

Підвищує міру імунного захисту. У тому числі використовується людьми із захворюванням СНІДОМ. Причому в цій сфері нандролон фенілпропіонат відгуки також має просто прекрасні.


Опис препарату Нандролон деканоат


Нандролон, ціна на який цілком демократична, має ще один важливий плюс. Він відрізняється невеликим числом побічних ефектів. Завдяки низькій андрогенній активності практично не зустрічаються такі ефекти, як облисіння, акне або ріст волосся на тілі. Викликає нандролон побічні ефекти тільки у разі, якщо рекомендовані дози перевищуються у декілька разів.
Крім того, нандролон деканоат, має украй низький рівень конверсії в естроген, а 5 разів менший в порівнянні з тестостероном. Максимальна конверсія спостерігається в печінці, а жирова тканина, де і відбувається само перетворення, залишається для цього процесу недоступною. В результаті Дека Дураболін не має пов'язаних з естрогеном побічних ефектів, таких, як накопичення рідини в організмі або гінекомастія. Естрогенна активність можлива тільки при дуже високому дозуванні.

Завдяки властивостям, переліченим вище, нандролон деканоат відгуки отримує тільки позитивні. Він дійсно став одним з найбільш популярних анаболічних стероїдів на сьогодні, у тому числі серед чоловіків, які прагнуть набрати м'язову масу.

Ще одна причина купити нандролон деканоат, ціна якого дуже демократична, це той факт, що при використанні препарату практично не буває феномену відкату.


Інструкція по застосуванню Нандролона деканоата


Препарат впливає на організм досить повільно. Під час курсу анаболічний ефект розгортається поступово, ріст м'язової маси спостерігається значний, але не різкий. А тому курс нандролона деканоат зазвичай довший, ніж у багатьох інших анаболічних препаратів. При однаковій тривалості курсу і застосуванні еквівалентних доз тестостерон дає приріст маси в 2 рази більше, але при цьому для тестостерона характерний досить яскраво виражений феномен відкату.


Приклади побудови курсу препаратів

Початком і закінченням курсу прийнято вважати першу і останню ін'єкцію препарату.
Оптимальна тривалість курсу : від 8 до 10 тижнів.

Ін'єкції нандролона необхідно робити 1 раз на тиждень. Оскільки період активності препарату - 15 діб, то підвищувати частоту ін'єкцій немає ніякого сенсу.
Рекомендована доза нандролона : 400 міліграм препарату в тиждень.
Максимальна доза: 600 міліграм в тиждень. Але слід враховувати, що при збільшенні дозування росте ризик виникнення побічних ефектів. Якщо застосовувати в оптимальних дозуваннях нандролон деканат, курс при цьому повторити 2 рази, то ви отримаєте кращі результати, чим в проведенні 1 курсу туринабол нандролон з максимальними дозами.

Якщо ви не використовуєте додаткові препарати, не рекомендується збільшувати тривалість курсу більш ніж на 8 тижнів. У разі збільшення терміну, на протязі якого ви приймаєте нандролон соло, необхідно використовувати також хорионічний гонадотропін (починаючи з 4-5 тижня курсу, застосовують у вигляді ін'єкцій по 500 МЕ 2 рази в тиждень). Також після курсу вводиться гонадотропін за стандартною схемою РСТ.

Для того, щоб усунути прогестеронову активність, також можна включити бромокриптин, починаючи з 2 тижня курсу і закінчуючи через 2-3 тижні після останньої ін'єкції препарату нандролона деканоат, відгуки про таке поєднання говорять про високу ефективність комплексу. Препарат приймають 2 рази в день по 1,25 міліграм. Але кращим рішенням буде використання сучасного аналога, каберголіна по 0,25 міліграм кожен 4 день на протязі усього курсу і далі ще 2-3 тижні після останньої ін'єкції.

Крім того, для відновлення осі гіпоталамус-гіпофіз-якчків, треба використовувати кломід, починаючи з останнього тижня курсу і далі на протязі 2-4 тижнів по 50-100 міліграм, поступово знижуючи дозування. Тамоксифен застосовувати фахівці не рекомендують, оскільки він розширює популяцію прогестеронових рецепторів і підвищує чутливість.

Для зниження прогестинової активності і пригнічення вироблення пролактіну є сенс включити в курс Вінспрол, починаючи з другого і по останній тиждень.

За бажанням гонадотропін можна замінити тестостероновими бустерами, але вони менш ефективні.

Якщо ви хочете отримати максимальний ефект, треба приймати не просто стероїд нандролон деканоат, ціна якого не так і велика, але цілий комплекс препаратів спортивного харчування для набору м'язової маси, а також дотримуватися спеціальної дієти для набору м'язової маси.

Курс нандролон фенілпропіонат має бути погоджений з фахівцями.


Інструкція застосування Нандролона в комплексі з іншими препаратами

Важливо розуміти, що сольний курс нандролона має помітну кількість недоліків. У їх числі повільна активність, зниження лібідо, пригнічення вироблення тестестерона в організмі і інше. Усунути ці недоліки можна за допомогою включення в курс андрогенних препаратів.
Нандролон добре комбінується з такими препаратами:

Вінстрол прекрасно поєднується з нандролоном, оскільки має антипрогестинову активність. Інакше кажучи, підвищує лібідо, запобігає розвитку дека-дика, знижує ризик гінекомастії, а також має інші корисні властивості.

Тестостерон допомагає швидше набирати масу. Зазвичай в комплексі використовують 200-400 міліграм нандролона 1 раз на тиждень і 250 міліграм тестостерона 1 раз на тиждень.

Сустанон також допомагає процесу набору маси. В цьому випадку застосовують 1 раз на тиждень 200-400 міліграм нандролона і 250 міліграм сустанона.

Метандростенолон сприяє набору маси. Препарати застосовують за схемою: 1 раз на тиждень 200-400 міліграм нандролона, і щодня по 10-20 міліграм метандростенолона.
Аналоги цього стероїда :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації