СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКломіфен Цитрат


Кломіфен Цитрат (Clomiphene Citrate) – це нестероїдний препарат синтетичного походження, який за своїми характеристиками класифікується, як антіестроген. Даний препарат отримав широке розповсюдження і в медицині, і в важких видах спорту. Так, у лікувальній практиці Кломіфен вживається в якості стимулятора овуляції.

Володіючи частковою структурною подібністю з гормоном естрогеном, антіестроген Кломіфен Цитрат може зв'язуватися з рецепторами естрогенів у гіпоталамусі. Завдяки чому відбувається велике вироблення гонадотропінів ФСГ і ЛГ, що в свою чергу активує секрецію гормону тестостерону в чоловічому організмі і естрогену в жіночому.


Кломіфен Цитрат в медицині та спорті


Цей антіестроген вельми специфічний і здатний надати позитивний вплив на множинні системи людського організму. Наприклад, Кломіфен Цитрат і його аналоги (Кломід (klomid) і т. д.) може допомогти жінці впоратися з дизфункцією яєчників або нормалізувати їх роботу при незначних відхиленнях. Справа в тому, що у багатьох дівчат, які не здатні завагітніти, спостерігається порушення процесу овуляції.

Кломіфен Цитрат

Серед жінок з порушенням овуляції розрізняють хворих, що страждають синдромом полткістозних яєчників, і пацієнток з аменореєю. Ліки ж Кломіфен Цитрат, після виявлення причин порушення овуляції, може допомогти побороти і першу, і другу недугу, але тільки при складанні вивіреного терапевтичного курсу. Таблетки Кломіфен Цитрат вважаються сильнодіючим препаратом і рідко застосовуються на протязі довгого часу. Важливо і те, що їх ефективність залежить від часу прийому. У більшості випадків для визначення овуляції береться проба крові і вимірюється температура. Препарат ж Кломіфен Цитрат починає вживатися тільки після проходження всіх тестів: курс складається препарату з точним дозуванням, часом вживання, частотою і тривалістю. Зазвичай прийом починається з п'ятої доби циклу і триває протягом 3-6 циклів.

Володіє цей антіестроген і протипоказаннями до застосування. Так, препарат Кломіфен Цитрат не можна вживати під час вагітності або при наявності кісти яєчників (до проведення лікування жінка зобов'язана пройти "ультразвук", щоб виключити збільшення яєчників). Також даний антіестроген можна використовувати при вагінальних кровотечах чи при порушеннях в роботі печінки.

Тут варто зазначити, що незважаючи на широке поширення в медичній практиці, для чоловіків Кломіфен Цитрат не є самим надійним засобом, якщо мова йде про лікування безпліддя. Причиною тому є мала вивченість впливу препарату на чоловічий організм. Так, відомо, що прийом Кломіда та аналогічних засобів призводить до підвищення секреції ЛГ і ФСГ, що позитивно позначається на рівні тестостерону. Але, як препарат впливає на роботу статевих органів – до кінця невідомо. Всі дослідження на дану тематику проводилися на окремих пацієнтів і лише протягом кількох місяців. Тому і надійним джерелом інформації вони бути не можуть.

А ось де Кломіфен Цитрат регулярно використовується чоловіками і при цьому ефективно, так це в бодібілдингу. До прийому даного фармакологічного засобу однаково часто вдаються професійні атлети, так і початківці спортсмени. Головною перевагою препарату у важких видах спорту є те, що він на відміну від стероїдів та гормонів не призводить до зниження концентрації природного тестостерону. Навпаки, Кломіфен Цитрат, що застосовується у спорті (у відповідних "спортивних" дозуваннях), призводить до сплеску ЛГ, що підвищує рівень чоловічого статевого гормону.

Також Clomiphene Citrate може вживатися чоловіками для нейтралізації гінекомастії, що виникає внаслідок прийому стероїдів. Доведено, що всі анаболічні препарати мають андрогенні властивості, нехай і різною мірою. У деяких випадках стероїди сприяють утворення естрогенів у чоловічому організмі (за допомогою ензиму ароматази відбувається трансформація в жіночий статевий гормон, ароматизація). Естроген ж здатний впоратися з цією недугою, запобігти або звернути розвиток гінекомастії.

У поодиноких випадках препарат Clomiphene Citrate використовується в якості анаболічного засобу. Справа в тому, що цей антіестроген володіє анаболічним впливом, хай і не таким потужним, як у стероїдів. Як вже було зазначено, Кломід (Кломіфен) підвищує секрецію ЛГ та ФСГ. Дані гонадотропіни впливають на яєчка, в результаті чого підвищується рівень тестостерону в організмі чоловіка і спостерігається розвиток м'язів.

Між іншим, даний препарат можна придбати, відвідавши інтернет-магазин стероїдів. Купити Кломіфен Цитрат у інтернет-магазині – це правильне рішення, оскільки націнка на препарати практично відсутня, та й до того ж Ви можете отримати знижку, якщо зробите велике замовлення.


Кломіфен: інструкція по застосуванню і поради з використання


Якщо говорити про курс даного препарат, то в першу чергу варто відзначити, що його застосування в медичних цілях відрізняється від схеми дозування, тривалість прийому і т. д.) його вживання в силових видах спорту.

Як вже було зазначено, прийом Кломіфен Цитрату з метою лікування безпліддя починається лише після того, як жінка пройде повне медичне обстеження. Кломіфен є досить потужним засобом, тому в більшості випадків овуляція настає вже на 5-10 день після використання препарату. У медичних цілях цей антіестроген найчастіше приймають у дозі 50 мг на добу.

Застосування Clomiphene Citrate здійснюється в середньому на протязі п'яти діб. Перед вживанням препарату в обов'язковому порядку обговоріть всі подробиці зі своїм лікуючим лікарем. Оскільки дози і в цілому схема використання препарату може відрізнятися від зазначеного опису.

Застосування Кломіфен Цитрату в бодібілдингу – процес не менш складний, нехай і не залежить від індивідуальних характеристик атлета. Вживати Кломід, незалежно від вашої ваги і інших показників, слід один раз на добу. Велика частота прийому препарату є недоцільною. Оптимальне дозування Кломіфен Цитрату для атлетів знаходиться на районі 50-100 мкг. Навіть мінімальна доза 50 мг забезпечить блокування активності жіночих гормонів і позитивно позначиться на підвищенні рівня тестостерону. Тому вживати препарат у максимально дозволеному обсязі, 100 мкг, не обов'язково.

Інструкція Кломіфен Цитрату Вам цього не скаже, але запам'ятайте, що курс препарату не повинен тривати довше 3 тижнів. У середньому атлети вживають цей антіемтроген протягом 2-3 повних тижнів. Такого терміну цілком достатньо для прояву всіх ефектів препарату (для запобігання гінекомастії і відкату і для підвищення рівня тестостерону).

Якщо Ви не знаєте, як приймати Кломіфен Цитрат, то скористайтеся нашими рекомендаціями, в іншому випадку невірне вживання цього препарату може призвести до досить серйозних наслідків, про які ми поговоримо далі.


Кломіфен: відгуки, факти і думки про вплив препарату


Знайти повноцінні думки, навіть рецензії, по цьому фармакологічному засобі неважко, оскільки Кломіфен і аналогічні йому засоби користуються завидною популярністю. В цілому, відгуки про Clomiphene Citrate вихваляють його властивості, корисні і в медицині, і в бодібілдингу. Однак можна зустріти й негативні висловлювання. Причиною для складання негативної думки про Кломід в більшості випадків є невірний курс його вживання, і як наслідок, виникають побічні ефекти.

Якщо вивчити наявні відгуки про Кломіфен Цитрат, то можна прийти до висновку, що серед побічних явищ препарату значаться: нудота і блювання, головний біль, болісні відчуття в районі грудей, дискомфорт, підвищення температури, викликане різким припливом крові.

Також відгуки про таблетки Кломіфен Цитрат підказують, що неправильне використання цього препарату може призвести до порушення зору і до різких змін настрою. Відомо, що гіпофіз розташовується трохи вище зорових нервів. Гіперстимуляція гіпофіза, викликана надмірним прийомом антиестрогенів, здатна стати причиною його збільшення. В результаті чого можуть бути пошкоджені вельми чутливі зорові нерви.

Якщо говорити про перепади в настрої, то тут все просто. Як відзначають відгуки про препарат Кломіфен Цитрат, його тривале вживання може ввести атлета в стан депресії, глибокої нервозності або тривоги.
Аналоги цього препарату :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації