СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕДе і як купити стероїди


Сьогодні, купити стероїди можна трьома шляхами. По-перше, купити стероїди можна в спеціалізованих аптеках, які продають їх лише по найсуворішому рецепту. По-друге, купити стероїди можна "через руки" в спортивних і фітнес центрах, де вони продаються нелегально. І нарешті, по-третє, купити стероїди можна через спеціалізовані інтернет магазини, тут, до речі, ніяких обмежень немає.

Давайте ж, розглянемо усі ці варіанти, і визначимося, який же варіант найоптимальніший.

Отже, аптеки і клініки, абсолютно не підходять, щоб купити стероїди для особистого користування і допомоги в накачуванні своїх м'язів. Чому? Та тому, що дістати рецепт на купівлю стероїдів, практично неможливо. Тому розглядати аптеки, як місця, де можна купити стероїди, ми не будемо.

Тепер про приватних продавців в спортзалах. Зазвичай, самі тренера по фітнесу або бодібілдингу, пропонують купити стероїди. Грунтуючись на особистому досвіді, вони пропонують препарати, які можуть бути якісними, і не дуже, тут, як повезе. Тим більше, враховуючи, що продаж стероїдів "через руки" карається законодавством і попастися досить легко, цей метод купівлі стероїдів, теж не дуже актуальний і безпечний. У кращому разі можна купити неякісні стероїди, в гіршому, загриміти у в'язницю.

Залишається один, найпростіший, і в той же час геніальний метод купівлі стероїдів - за допомогою інтернету. Купити анаболічні стероїди через інтернет досить легко, до того ж, можна не турбуватися за якість товару, оскільки, продаючи стероїди, фармакологічні компанії дуже трепетно відносяться до якості препаратів, продаючи через інтернет, тільки справжні препарати.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації