СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПримоболан


Препарат прімоболан далеко не з чуток відомий багатьом спортсменам-культуристам, які бажають максимально швидко і безпечно збільшити м'язову масу у своєму тілі. Ця речовина, яка також дуже часто зустрічається під назвою метенолон, є анаболічним стероїдом. Відрізняється низьким рівнем андрогенної активності і хорошою андрогенною дією. Нині на сучасному ринку спортивної фармакології успішно реалізується в 2-х формах, а саме - у вигляді пігулок і спеціальних розчинів для ін'єкцій.

прімоболан

У чому полягає основна відмінність прімоболан курс у вигляді ін'єкцій від пігулок? Якщо говорити про ін'єкції, то використовувана у вигляді ефіру метенолона энантата форма під назвою прімоболан депот відрізняється тривалим терміном своєї дії. Пояснюється це тим, що цей препарат досить повільно переходить з м'язів безпосередньо в кровотік організму спортсмена. Незважаючи на високий рівень ефективності анаболічного стероїда, далеко не усі спортсмени виявляють бажання його використовувати. І пов'язано це, передусім, з тим, що ін'єкції цього препарату досить болючі.

Також завжди можна купити примоболан у вигляді пігулок - йдеться про орал прімоболан. Цей різновид має відносно невеликий період дії, що не перевищує 5 годин. При цьому вартість такого анаболічного стероїда традиційно досить висока, але він не має токсичної дії на організм людини, як не рідко трапляється при прийомі інших препаратів схожого принципу дії.

Втім, як би то не було, найбільш прийнятним варіантом серед людей, що займаються будівництвом тіла своєї мрії, все ж являються ін'єкції. І справа тут зовсім не в доступній вартості цього препарату, а в рівномірному характері його вступу в кров людини. Плюс до того ж розчин не шкодить печінці, що вигідно відрізняє його від форми пігулки.

На прімоболан ціна традиційно приємно радує своєю демократичною доступністю для максимального числа спортсменів-культуристів, прагнучих збільшити свою м'язову масу в короткі терміни часу без шкоди для організму.


Дія примоболана


Препарат має ряд позитивних властивостей, а саме:


М'яко і ефективно бореться з жировим прошарком;
Підкреслює рельєфність м'язів;
Не впливає на рівень власних гормонів організму;
Не викликає толерантність.


Як приймати Primobolan Depot


Курс Примоболана залежить від поставлених спортсменом цілей. Зазвичай курс може тривати 6-8 тижнів із застосуванням різних дозувань. Для важкоатлетів рекомендується комбінувати Primobolan з іншими більш «важкими» стероїдними препаратами у мінімальних дозуваннях. Перед початком прийому стероїдів, необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем. У випадку комбінування дозування Прімоболана повинно складати 600-800 мг препарату на тиждень.

До препарату Прімоболан обов'язково додається інструкція, тим не менш, дозування краще узгодити з інструктором або спортивним лікарем. Зазвичай для легкоатлетів дозування не перевищує 200-300 мг на тиждень і отриманим анаболічним ефектом спортсмени задоволені. Препарат може випускатися у формі таблеток або у ін'єкційному вигляді (Primobolan Depot).


Побічні ефекти від прийому Примоболан Депот


Побічні ефекти від застосування препарату - явище строго індивідуальне. Якщо Ви дотримуєтеся дозування, не збільшуєте тривалість курсу і не забуваєте про після курсову терапію - імовірність їх прояву мінімальна. Окремо слід відзначити лише індивідуальну непереносимість препарату - вона зазвичай проявляється дуже швидко після прийому (для її визначення рекомендується використовувати менше дозування при перших прийомах). При сильному розвитку побічних ефектів рекомендується припинити курс і звернутися за медичною допомогою.


Де купити стероїд Прімоболан?

Багато інтернет - магазинів пропонує купити прімоболан депот (Primobolan Depot) за приємною ціною. Провіряйте надійність магазину, щоб не стати обманутим. Як правило на популярних ресурсах є реклама інтернет магазинів, які продають хорошу і якісну продукцію, не добро якісні продавці не розміщають свою рекламу на хороших ресурсах, а користуються рекламою в соціальних мережах.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації