СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕPharmaTEST 100


PharmaTEST 100, він же Суспензія Тестестерона, - це ін'єкційний анаболічний стероїд, представлений в лінійці Pharmacom Labs Inc.

PharmaTEST 100

Має дуже сильну анаболічну і андрогенну дію. Представлений у вигляді водного розчину, завдяки чому починає дуже швидко діяти, ефект відчувається вже наступного дня. Дає приріст загальної маси, але, як правило, в основному використовується в пауерліфтингу для помітного збільшення силових показників, надає агресивність і енергійність на тренуваннях. Ін'єкції PharmaTEST 100 можуть бути болючими.

Дозування PharmaTEST 100 зазвичай складає 50-100мг в день або через день, упродовж 4-5 тижнів, оскільки при тривалому використанні збільшується вірогідність виникнення побічних ефектів. Частенько використовується професіоналами для підготовки до змагань, оскільки має швидкий час розпаду і виведення з організму. Добре поєднується з Болденоном і Нандролоном для набору загальної м'язової маси.

Побічні ефекти PharmaTEST 100 мають чітко виражений характер, це проявляється в появі гінекомастії, акне, набряках, збільшення жирової маси, помітному пригніченні рівня власного тестостерона. Бажано використовувати антиестроген з початку курсу. Строго обов'язкова після курсова терапія для цього препарату з використанням Кломіда або Нольвадекса.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації