СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТренболон ацетат


Тренболон ацетат (Trenbolone acetate) – анаболічний стероїд, застосовуваний у бодібілдингу для росту сили, витривалості і набору м'язової маси.

Тренболон ацетат являє собою один з найпотужніших анаболічних стероїдів з усіх вироблених на сьогоднішній день. Головною його перевагою перед іншими препаратами є практично повна відсутність побічних ефектів естрогенного характеру, зокрема він не призводить до затримки води в організмі.

Спочатку цей препарат був розроблений для використання у ветеринарії. Однак незабаром він був узятий на озброєння багатьох бодібілдерів та інших спортсменів. Він добре зарекомендував себе як сильний засіб для швидкого і якісного набору м'язової маси.
Прийом препарату бажано комбінувати з іншими стероїдами, що призведе до більш високих результатів по набору ваги.


Застосування ацетат тренболон


Тренболон ацетат

Тренболон ацетат, як і тестостерон можна застосовувати як самостійно, так і в комбінації з іншими препаратами. Якщо застосовувати його в якості єдиного препарату в ході курсу можна досягти непоганих результатів. Однак, для максимального набору м'язової маси, цей препарат все ж комбінують з іншими стероїдами. Дуже часто тренболон комбінують з станозололом. Саме таке поєднання не рідко зустрічається серед пауерліфтерів і важкоатлетів. Таке поєднання стероїдів сприяє не тільки швидкому та якісному набору м'язової маси, але і істотно покращує силові показники спортсмена.

Також з цим стероїдом не рідко застосовують у парі тестостерон, метан ін'єкційний, прімоболан або оксандролон. Подібні комбінації використовують практично всі бодібілдери при підготовці до виступів. У такому випадку різні комбінації з тренболоном гарні, так як цей препарат не сприяє затримці води в організмі і стимулює спалювання підшкірного жиру.


Як приймати тренболон ацетат


Тренболон ацетат можна приймати як внутрішньо, так і у вигляді ін'єкцій
Оптимальним дозуванням ін'єкційного стероїду є 35-150 мг на добу, багато атлетів приймають 50-100 мг. Максимальний ефект від прийому досягається при дозуванні 100 мг на добу, менше 50 мг приймають при підвищеній чутливості до дії препарату. Водять тренболон ацетат один раз в день.

Оскільки соло стероїд не приймають, відмінний ефект дає тренболон ацетат курс з тестостероном, діанаболом і анадролоном. Прийом 50 мг тренболон ацетату і 50 мг діанабола призводить до значного набору м'язової маси.

Приріст сухої м'язової маси і сили забезпечує курс тренболон ацетату і станозолол.


Побічні ефекти тренболон ацетату


Основними побічними ефектами, при прийомі препарату, є: зростання агресії, пітливість, напади кашлю, поява проблем з сухожиллями, зниження лібідо і часті перепади настрою.

Головним побічним ефектом тренболона ацетату є тимчасове зменшення вироблення тестостерону. Однак у порівнянні з іншими препаратами, зокрема з ін'єкційним тестостероном це зменшення менш значне. Також в ході курсу тренболона можуть спостерігатися судоми і спазми м'язів дихальних шляхів. Причому затримки подиху можуть відбуватися безпосередньо в момент ін'єкційного введення препарату. Існує також думка, що цей препарат негативно впливає на активність печінки, однак наукового підтвердження цієї думки немає.

Курс тренболона як правило триває від двох до чотирьох тижнів.


Де купити тренболон ацетат?

Найкраще купити його в Інтернет-магазині фармакології, така покупка вам гарантує анонімність і зручність доставки майже в любий регіон України. Щоб не стати обманутим, купляйте лише в надійних і провірених магазинах! Рекомендуємо наших рекламодавців, які дорожать своєю репутацією і не хочуть втратити постійних клієнтів. Доставка відбувається поштою, товар якісно упаковується, щоб не пошкодився під час відправки. Детальніша інформація на сайтах наших рекламодавців.
Аналоги цього стероїду :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації