СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕДростанолон


Дростанолон (Drostanolone) – досить відомий стероїдний препарат, що володіє сильною андрогенної активністю та помірними анаболічними властивостями. Являється синтетично отриманим похідним від дигідротестостерону, практично не впливає на андрогенні рецептори клітини і не ароматизується, а значить, має дуже слабкі побічні ефекти. Своє застосування Drostanolone знайшов серед широкого кола спортсменів, як професіоналів, так і новачків. Діюча речовина препарату дростанолон дипропіонат основним своїм ефектом має виражене збільшення силових показників, щільності і рельєфу м'язів без збільшення маси. Особливість препарату - це його антиестрогенна активність та швидкий термін виведення з організму, що дозволяє приймати стероїд безпосередньо перед змаганнями. Беручи до уваги, що він не перетворюється в естрадіоли і не токсичний для печінки, цей препарат по праву вважається одним з безпечних стероїдів.


Властивості Дростанолона та його застосування


Дростанолон

Багато спортсменів, починаючи від бігунів і плавців і закінчуючи бодібілдерами і пауерліфтерами, віддають свої уподобання Drostanolone Propionate. Цей стероїд має переважно андрогенну активність, і тому настільки популярний у спортивних колах. Під час прийому стероїду підвищується рівень андрогенів, але при цьому відповідного зростання рівня естрогенів не відбувається. А це означає, що відбувається якісний ріст щільної м'язової маси, різкіше окреслюється рельєф і зменшується жировий прошарок. Це особливо важливо на заключному етапі підготовки до змагань, коли вже набрану кількість маси необхідно перевести в якість. Часто зустрічається опис Drostanolone Injection як препарату "останнього поштовху".

Спочатку препарати на основі цієї діючої речовини застосовувалися для боротьби з раком грудей, однак при лікуванні жінок виникала висока ймовірність появи побічних ефектів – вірилізації. У зв'язку з цим лікарям довелося відмовитися від його використання серед жіночої статі. В даний час дуже багато спортсменів використовують дію препарату Дростанолон для додання твердості м'язам до змагань. Препарат виводиться з організму всього за 14 днів, тому правильно побудований курс забезпечує якісний приріст результатів і в той же час безпеку на допінг-тести.

Але саме через посилену андрогенну активність препарат не рекомендований жінкам-спортсменкам. Тільки дуже досвідчені атлетки можуть вводити до 25 мг речовини кожні дві-три доби. Якщо робити це частіше або у великих кількостях, ефекту вірилізації не уникнути. Для жінок рекомендується використовувати аналоги цього препарату з більш низькою андрогенною активністю.


Дозування Drostanolone


Для чоловіків же дозування значно більше, по 300-500 мг на тиждень протягом курсу в 6-10 тижнів, або більш довгого 8-12. Ін'єкції також робляться кожен третій день через довгу активність діючої речовини. Побічні ефекти стероїду Дростанолон, за відгуками атлетів, практично не виявляються. З незвичайних ефектів можна відзначити свербіж в районі ін'єкції, періодичну сонливість і висип. В цілому ж, при дотриманні рекомендованих дозувань, можуть проявитися тільки акне і зрідка підвищений артеріальний тиск. Вироблення власного тестостерону значно знижується, і поступово відновлюється після закінчення курсу Drostanolone Injection 100. Протипоказанням для прийому може бути лише індивідуальна непереносимість діючої речовини.


Курс Дростанолона і інші препарати


Цей препарат може застосовуватися, як індивідуально, так і в поєднанні з іншими препаратами. Найбільш ефективними комбінаціями є комбінації з Вінстролом, Оксандролоном, Параболаном, Примаболаном. У цих випадках курс Drostanolone проводиться зі зниженими дозуваннями. Такі поєднання дозволяють атлету добитися істотного прискорення нарощування мускулатури, одночасно надаючи рельєфність м'язів і сухість. При комбінації з Примаболаном потрібно враховувати, що він забезпечує значний ефект після тривалих термінів, тому спільний курс Дростанолона і Примаболана повинен бути збільшений до 12 тижнів. Цікаве поєднання і з Болденоном, але ця комбінація викликає значне збільшення апетиту, що може створити для деяких атлетів складності з дотриманням спортивної дієти.


Дростанолон: відгуки


Велика частина атлетів дуже високо оцінює дію препарату. Отримані рельєфні м'язи надовго зберігаються без істотного відкату, що дозволяє проводити повторні цикли стероїду рідше або безпосередньо перед показовими виступами та змаганнями. Остаточне рішення про доцільність застосування препарату у Вашій системі підготовки, можливо, допоможуть прийняти відгуки про Дростанолон на форумі по стероїдах. Досвідчені атлети, які використовують його, залишаються задоволені результатами і відсутністю побічних ефектів. Навіть ті, кого спочатку зупиняє не найнижча ціна, згодом залишають відгуки про Drostanolone Injection, як про вигідний препарат з точки зору ефективності і якості. Один курс його стає вигіднішим ніж декілька циклів дешевших препаратів.


Де купити Drostanolone

Препарат користується високим попитом серед атлетів завдяки своїм властивостям та ефективності. Тим не менш, у вільному продажу цей препарат Ви не знайдете. Більшість онлайн-магазинів можуть пропонувати різні ціни, не у всіх якість буде найкраща. Купляйте тільки у провірених інтернет-магазинах спортивної фармакології, який завжди відкритий для клієнтів з України, доставка проводиться не тільки по великих містах, але і в будь-які регіони країни. Замовити Дростанолон можна в будь-який час доби, зробивши замовлення прямо на сторінці з товаром. Протягом 15 днів або навіть швидше, в залежності від роботи поштових служб, замовлення буде доставлене Вам. Купити Дростанолон можна за допомогою системи WebMoney, що забезпечує максимальну безпеку, надійність і анонімність грошових переказів. Вартість препарату не низька, але по співвідношенню ціни і якості, а також мінімального відкату, у кінцевому рахунку всі витрати окупаються сторицею.


Дростанолон ціна

Ціна цього препарату відповідає його високій ефективності, а хороша якість не може коштувати дешево. Тому не купуйте стероїди за дуже низькими цінами, це можуть опинитися підробки або препарати із закінченим терміном придатності. В наших рекламодавців ціна Дростанолон найбільш вигідна для клієнта, тому що вони працюють з мінімальною кількістю посередників і низькою торговою націнкою. Крім цього, при оформленні великого замовлення ціна Drostanolone для Вас може виявитися набагато приємніша за рахунок гнучкої системи знижок. Їх інтернет-магазин зацікавлений у своїх клієнтах, тому пропонує тільки надійні препарати від найкращих виробників. Купивши стероїд у них, Ви не розчаруєтеся!
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації