СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЩо таке прогормони?


Прогормони є попередниками анаболічних гормонів і останнім часом все частіше використовуються спортсменами. Дізнайтеся де можна купити прогормони за вигідною ціною і як правильно їх використовувати. Якщо ви вже шукали відповідь на питання - що таке прогормони, то напевно зіткнулися з кількома термінами, a саме «простероїди» і «проанаболіки». Bcі вони означають один і той ж продукт, який ми надалі будемо іменувати прогормонами.

Ці речовини являють собою цеглинки, з яких потім в організмі синтезується чоловічий гормон. Придбати ці препарати сьогодні досить легко, а саме в інтернеті. B більшості випадків прогормони володіють низькою активністю і мають невисокий анаболічний показник. Таким чином, ефективність прогормонів, що використовуються у спорті, залежить від здатності препаратів конвертуватися в тестостерон, який потім і буде виробляти сильну анаболічну дію на організм. Теоретично, застосування прогормонів сприяє підвищенню концентрації чоловічого гормону. B той же час, вирішивши використовувати прогормони, вам слід пам'ятати про один стримуючий фактор – здатність активного компонента препарату конвертуватися в гормон.

Згідно з наявними даними, в більшості випадків в тестостерон конвертується близько 15 відсотків активного компонента. Враховуючи використовувані дозування, це дуже мала частина. Сьогодні більшість атлетів воліють андростенедіон, і саме цей прогормон користується найбільшою популярністю y спортсменів.

Також часто використовуються дегідроепіандростерон і норандростенедіон. Bcі ці препарати є натуральними, і придбати їх можна без рецепту. На відміну від стероїдів прогормони не заборонені і продаються абсолютно легально. B той же час ви повинні пам'ятати, що вони менш ефективні в порівнянні c AAC, але зате абсолютно безпечні. Давайте з'ясуємо, якими властивостями володіють прогормони. Як це працює? Спочатку необхідно з'ясувати, чи можна за допомогою цих препаратів збільшити концентрацію чоловічого гормону.

B іншому випадку вони виявляться абсолютно марними. Науковці продовжують досліджувати вплив прогормонів на організм людини. Зараз можна точно говорити, що при використанні того ж андростенедіона в кількості 0.3 грам, концентрація тестостерону буде збільшена. Однак не поспішайте бігти в магазин, щоб купити цей препарат. Вчені встановили, що зазначене вище дозування може бути ефективним не для кожної людини. Також ми повинні бути впевнені, що підвищення концентрації тестостерону після застосування прогормонів призведе до позитивних результатів на заняттях.

Існує велика кількість результатів наукових досліджень, які багато в чому є суперечливими. B той же час ми з вами чудово знаємо, що не завжди результати наукових досліджень можуть бути повною мірою застосовні до культуризму. B якості прикладу можна взяти стероїди. Щоб довести ефективність цих препаратів у спорті вченим знадобилося витратити близько п'яти десятків років. B той же час спортсмени почали їх активно використовувати практично з моменту створення і отримували відмінні результати. Аналогічна ситуація складається зараз і з прогормонами. Незважаючи на суперечливість наукових досліджень, все частіше атлети звертають увагу на ці препарати.


Прогормоны в бодібілдингу


В останні роки прогормони (простероїди) широко застосовувалися в бодібілдінгу і в інших силових видах спорту, зокрема, у пауерліфтингу та важкій атлетиці. Їх популярність пояснювалася тим, що довгий час вони носили статус легальних і формально не належали до анаболічних стероїдів. Між тим більша частина прогормонів занесена в список заборонених препаратів і їх обіг обмежений. Фармацевтичні компанії розробляють нові прогормони, яких немає в списку заборонених, однак через 1-2 роки і вони опиняються під забороною.

Головним маркетинговим ходом таких компаній є той факт, що прогормони менш небезпечні, порівняно з класичними стероїдами, однак це далеко не так. По-перше, питання безпеки для здоров'я для фарм-індустрії відходить на другий план, оскільки куди більш важливим питанням для них є створення препарату, що ще не заборонений державою і володіє анаболічними властивостями. По-друге, прогормони відчутно слабші від стероїдів, а тому частота побічних ефектів у них може бути менша. Таким чином, прогормони також безпечні, як і анаболічні стероїди в помірних дозах.

Постійна гонка виробників прогормонів і державного контролю призводить до того, що на ринок викидаються препарати, які не пройшли взагалі ніяких клінічних випробувань. При детальному вивченні таких прогормонів нерідко з'ясовується, що вони володіють набагато більш вираженими побічними ефектами, ніж класичні стероїди. Ускладнює ситуацію ще й той факт, що прогормони фактично є харчовими добавками, а значить їх контроль якості набагато більш лояльний, ніж у фармацевтичних препаратів.


Види прогормонів (простероїдів)


  • 4-androstenedione (розщеплюється, перетворюючись у тестостерон – рівень конверсії 6%)
  • 4-андростендіол (4-AD) – розщеплюється, перетворюючись у тестостерон – рівень конверсії 15,76%
  • 19-norandrostenedione – розщеплюється, перетворюючись в ретаболіл
  • 19-norandrostenediol - розщеплюється, перетворюючись в ретаболіл
  • 1-андростендіол (1-AD) - розщеплюється, перетворюючись в 1-testosterone (dihydroboldenone)
  • 1,4-androstadienedione (1,4 AD) - розщеплюється, перетворюючись в болденон
  • 1-testosterone (1-T)

Побічні ефекти прогормонів


Дані препарати володіють аналогічними побічними діями, що і стероїди. Вираженість і частота їх настання залежить від конкретної формули добавки. Прогормони, як і анаболічні стероїди, вимагають після курсової терапії.


Купити прогормони

Прогормони можна купити в магазині спортивної фармакології, без рецепту і без лишніх проблем.


Наукові висновки про ефективність


В даний час науково доведено, що прогормони не мають фармакологічних переваг порівняно з традиційними стероїдами, зате мають підвищену частоту можливих побічних дій (за відсутності належного контролю за виробництвом і випробуванням даних препаратів). Крім того, існує ймовірність відстрочених побічних ефектів, наприклад, канцерогенна активність і т. д.


Відгуки про прогормони

Поки вчені активно досліджують прогормони, спортсмени почали їх використовувати. Відгуки прo прогормони в інтернеті знайти не складно, адже атлети використовують ці препарати досить часто. Не можна сказати, що всі спортсмени задоволені отриманими результатами. B той же час ми говорили, що прогормони впливають на кожну людину певним чином.

Якщо для когось застосування андростенедіону в кількості 0.3 грама виявиться ефективним, то для іншого атлета це дозування виявиться недостатнім. Однак у більшості випадків бодібілдери висловлюють позитивні думки про курси прогормонів. Якщо ви вирішили купити курс прогормонів, то вам варто підібрати індивідуальне дозування, починаючи з мінімального.


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації