СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКниги по бодібілдингу


Тут список самих популярних книг по бодібілдингу.Юрій Шапошніков Секрети атлетизма

Ілля Горошко - Натуральний культуризм. Нарощуємо масу


Хоч ця книга випущена давно (в 1983 г.), продовжує залишатися актуальною. У ній докладно розписані всі основи для розвитку сили (атлетичне триборство (пауерліфтинг)) зрозумілою мовою. Системи тренувань, різні тренувальні проблеми, травматизм, надсила, харчування та багато іншого.Фредерік Делавє Анатомія силових вправ

Фредерік Делавє Анатомія силових вправ


Унікальність цієї книги в тому, що вона універсальна. Вона одночасно є прекрасним посібником для спортсменів тільки початківців тренування, настільною книгою практикуючого тренера і ілюстрованим довідником - посібником для учнів спортсменів. У книзі відмінно описана техніка виконання силових вправ і графічно виділені групи м'язів, які беруть участь в них.

Цим виданням з успіхом користуються не тільки спортсмени, а й студенти фізіотерапевти і фізіологи. У Західній Європі та США ця книга бестселер. Не часто зустрінеш настільки зрозуміло і скрупульозно складену книгу. Ексклюзивний характер цього видання надають так само докладні ілюстрації. А чіткі роз'яснення дозволяють спортсменам максимально точно слідувати авторською методикою тренувань.
Арнольд Шварценегер Енциклопедія бодібілдинга

Арнольд Шварценегер Енциклопедія бодібілдинга


Цю книгу написав один з найвідоміших атлетів світу - Арнольд Шварценеггер, удачливий бодібілдер, актор і політик. До думки такої людини варто прислухатися. Якщо ви хочете піти по стопах великої людини, який «створив себе сам», то книга стане вам у цьому прекрасним помічником.

У цій роботі охоплені всі нюанси, які тільки можуть стати в нагоді новачкові - бодібілдеру: психологічні тренінги, програми тренувань м'язових груп, система харчування і методи відновлення після навантажень. Ви дізнаєтеся всі тонкощі і секрети переможця про те, як підготуватися до змагань, і навіть свіжу статистику конкурсів бодібілдингу.

Майкл Міджа, Джон Берарді - Від скелета до атлета

Майкл Міджа, Джон Берарді - Від скелета до атлета


Ви шукаєте дієву програму для створення тіла своєї мрії? Ця книга - саме те, що потрібно! Автори пояснять, які вправи потрібно робити в тренажерному залі, а які дома, як правильно харчуватися, щоб збалансувати вагу і наростити бажані м'язи. Детально розроблена авторами програма тренувань і велика система дієт допоможуть вам досягти істотних результатів.Юрій Шапошніков Секрети атлетизма

Юрій Шапошніков Секрети атлетизма


З кожним роком все більше і більше людей долучаються до фізичної культури. Одні займаються ранковою гімнастикою або бігом і отримують заряд бадьорості на весь день, інші, бажаючи збільшити силу і придбати гарну атлетичну фігуру, беруться за гантелі, еспандер, гирі або штангу. Вправи з обтяженнями - ефективний засіб в боротьбі за гармонійний розвиток, що витримало випробування часом.Юрій Шапошніков Секрети атлетизма

В Л Муравьов Жми лежачи


Процес нарощування сили вельми копіткий. І досягнення хорошого результату в жимі лежачи немислимо без хорошої техніки. Виконуючи на змаганнях жим лежачи без техніки, ви або недоберете кілограмів 20, або вас просто знімуть зі змагань за техніку. При тій же силі 20 кг не кіт наплакав. Але удосконалювати техніку необхідно з самого початку занять і ніколи не жертвувати бездоганною технікою виконання вправи заради великої ваги. А такі різновиди, як жим лежачи (коли тиснуть з відбивом від грудей), взагалі треба уникати, так, як вони травмо небезпечні, та й псують техніку.

Юрій Шапошніков Секрети атлетизма

В Л Муравьов Жми лежачи 2


Ця книга продовжує тему тренінгу без допінгів, розпочату в першій роботі автора, в 2001 році. Вона адресована досвідченим спортсменам, які не сприймають тренувань зі стимуляторами, добавками або фармакологічними засобами. Автор пропонує чіткий і гранично зрозумілий алгоритм тренувань. Методика повністю підтверджена особистим досвідом Муравйова. Адже перш, ніж запропонувати систему тренінгу читачам він випробував її на собі. А ефективність цієї методики довели його успіхи на міжнародних змаганнях.

Келлєр Ларрі Ідеальне тіло

Келлєр Ларрі Ідеальне тіло, енциклопедія бодібілдинга


Енциклопедія Келлера - найповніше джерело інформації про бодібілдинг. У ній ви знайдете будь-яку інформацію, яка тільки може знадобитися вам під час тренувань. Інформація, включена в цю книгу, доповнить будь-яку тренувальну програму. Завдяки їй ви получите досконале тіло атлета. Енциклопедія містить програми для спалювання жиру і збільшення м'язової маси. Керуючись у тренуваннях порадами з цього видання, ви досягнете приголомшливих результатів. Книга створювалася при співпраці провідних експертів в області спортивного харчування та тренінгу. Вона акумулює в собі все, що на сьогоднішній день відомо про бодібілдинг.

Юрій Шапошніков Секрети атлетизма

Фредерік Хетфілд Всебічне керівництво з розвитку сили


Упорядником цієї енциклопедії пауерліфтингу є доктор Фредерік Хетфілд. У книзі він докладно розповідає про атлетичне триборство, і особливості тренувального процесу в цьому виді спорту. Всі наукові дані автор викладає просто і доступно, тому книга легко читається і зрозуміла людям з різним рівнем знань. Особливе місце займає в енциклопедії детальний аналіз використання в тренуваннях анаболічних стероїдів. Автор розповідає про принцип їх дії і вплив на результативність тренувань.

Фредерік Делавє Харчові добавки для занімаючих спортом

Фредерік Делавє, Мішель Гунділь. Харчові добавки для занімаючих спортом


Ринок харчових добавок переповнений товарами, різних фірм, що займаються спортивним харчуванням. Їх вибір такий широкий, що спортсмени не можуть визначити, які з них дійсно ефективні в процесі тренувань. Тим більше що кожна з фірм запевняє, що саме її лінія продуктів життєво необхідна для професійного зростання.

Щоб виправити ситуацію, було написано посібник про харчові добавки для спортсменів. Цей посібник має серйозну практичну цінність, бо Фредерік Делавє, автор спортивного бестселера «Анатомія силових вправ» працював над нею в співдружності з Мішелем Гунділем, який вже чверть століття займається питаннями спортивного харчування. Вивчивши цю роботу, ви з легкістю зможете розібратися в тонкощах вибору харчових добавок. І вас вже не зможуть запутати хитромудрі маркетингові хитрощі виробників. Ваш вибір щоразу буде правильним.
Інші книги по бодібілдингу :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації