СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСтероїди на масу


Стероїди на масу краще всього вибрати з високою анаболічною і андрогенною активністю. Стероїди на масу бувають в таблетованій і ін'єкційній формі. Вони призначені для максимально швидкого росту і збільшення м'язової маси. Краще всього вибирати стероїди на масу для курсу з одного з оральних препаратів і 1 - 2 ін'єкційних стероїдів. У такому разі ви зможете отримати максимально швидкий ріст м'язів.


Стероїди на масу оральні


Напосим (Naposim) - дуже потужний оральний стероїд з дуже високою анаболічною і андрогенною активністю. Він дуже швидко збільшує масу атлета за рахунок синтезу білку, амінокислот, затримки фосфору, магнію, кальцію і води в м'язах. Діюча речовина напосим - метандієнон.

Стероїди на масу - в оральній формі напосим, один з самих кращих препаратів. На курсі напосиму спортсмен може збільшити масу тіла до 8 кг Це дуже добрий і великий результат для будь-якого курсу стероїдів.

Напосим краще всього пити за 3 - 5 годин до тренування, в цей час він максимально сильно діє на ріст м'язової маси і збільшення сили. Напосим добре приймати в першому курсі стероїдів. В цьому випадку ви правильно виберете стероїди на масу.

Стероїди в оральній формі дуже швидко починають діяти потрапляючи в організм спортсмена. Вони починають всмоктуватися в кишковику в кров і далі разом з кров'ю потрапляють у ваші м'язи, Після чого і починається ріст вашої м'язової маси.

Стероїди на масу завжди принесуть добрий результат, якщо атлет навчиться правильно будувати курси на цих препаратах. Цикл прийому одних і тих же стероїдів не повинен перевищувати 6 - 8 тижнів підряд.

Напосим якраз і буде таким оральним анаболіком, який треба пити до 2 місяців. За цей час він дасть максимально можливий ріст маси і атлетичної сили. Тренування під час прийому напосиму проходитимуть з більшою віддачею і кращим результатом.
Данабол - це оральний стероїд завоював дуже велику популярність в спорті. Стероїди на масу в оральній формі, найсильніші на основі метандієнона. Який входить до складу данабола.

Данабол треба пити щодня в дозуванні 30 - 50 міліграм. Курс данабола триває в середньому 1.5 місяця, але можна його збільшити і до двох місяців. За цей час ріст маси може бути від 5 до 10 кг.

Данабол можна пити соло, тобто один на курсі. А ще краще з одним з ін'єкційних стероїдів наприклад: дека дураболіном або сустаноном 250. У такому разі курс буде набагато сильніший і дасть сильніший результат в рості мускулатури тіла.

Стероїди на масу коли підбираються для курсу мають бути розділені на ті які затримують воду в м'язах і ті які на суху масу. Данабол ростить масу із затримкою рідини в м'язах. Але при цьому відбувається більший і істотніший ріст м'язової маси.

Під час прийому данабола можна пити Провірон (Proviron). Цей препарат стримуватиме ароматизацію данабола і не дасть великій кількості рідини затримуватися в м'язових клітинах. Це у свою чергу дасть ріст якіснішої м'язової маси.


Метанабол - дуже потужний анаболічний, оральний стероїд. Який дуже швидко збільшує в об'ємі м'язову масу. Ідеально підходить для будь-якого курсу по набору величезних м'язів. Ідеально поєднується з усіма ін'єкційними стероїдами.
Коли ви проходите курс прийому метанабола, знайте що вами правильно вибрані стероїди на масу. Цей препарат сильно збільшить вашу фізичну силу в усіх вправах. Разом з силою відбуватиметься і ріст великої мускулатури.

Метанабол роблять в Тайланді. Тайський препарат дуже популярний у всьому світі. Цей оральний стероїд багато спортсменів уподобали для своїх курсів стероїдів. Метанабол на основі метандієнона. Він, як і напосим і данабол ростить масу за рахунок синтезу білку в м'язових клітинах і затримки води.


Стероїди на масу ін'єкційні


Нандролон деканоат - сильний ін'єкційний стероїд з високою анаболічною активністю. Дуже швидко збільшує м'язову масу і фізичну силу. Ідеально підходить для спортсменів різного віку і рівня підготовки.

Стероїди на масу в ін'єкційній формі дуже результативні. З їх допомогою спортсмен дуже швидко збільшується в розмірах. Нандролон деканоат може за один курс прийому значно збільшити і змінити м'язову масу атлета.

Нандролон деканоат треба ставити в дозуванні до 400 міліграм в тиждень. Упродовж 1.5 - 2 місяців. За цей цикл нандролон деканоат дасть відмінний результат по набору маси і сили.

Коли ви для себе вибираєте стероїди на масу ін'єкційної форми, зверніть увагу на нандролон деканоат. Цей анаболічний препарат вас не розчарує. З його допомогою ви зможете дуже швидко відновлюватися між вашими важкими тренуваннями.

За курс нандролон деканоат набрати вагу маси понад 6 кг це є нормою. Краще всього до цього препарату додати один з оральних стероїдів це напосим, данабол або метанабол. В цьому випадку стероїди на масу дадуть приголомшливий результат.


Сустанон 250 - суміш ефірів чотирьох тестостеронів. Дуже сильний андрогенний анаболік. Який сильно піднімає в організмі спортсмена рівень тестостерона. Спільно з цим відбувається ріст величезної фізичної сили і м'язової маси.
Стероїди на масу однозначно даватимуть дуже сильний результат, якщо до їх складу увійде сустанон 250. Краще всього сустанон вводити двічі в тиждень по 1 ампулі це вийде в цілому 500 міліграм в тиждень.

Сустанон 250 краще всього поєднувати з ін'єкційним нандролон деканоатом і оральним данаболом або напосимом. Такий курс стероїдів буде найсильнішим по набору м'язової маси і сили.

Сустанон 250 - це стероїд тривалої дії, який підходить для досвідчених спортсменів. За курс сустанон 250 атлет може набрати понад 10 кг м'язової маси. Стероїди на масу ця категорія препаратів неможлива без прийому сустанон 250.

Тестостерон енантат - сильний андрогенний стероїд тривалої дії в ін'єкційній формі. Призначений для швидкого росту м'язових клітин. За рахунок затримки в них великого об'єму крові, рідини, білку і корисних мінералів.

Стероїди на масу на основі тестостерона енантат дуже правильний вибір для кожного спортсмена. Цей тестостерон потрапляючи в м'язи починає їх роздувати, як насос. За рахунок великого перекачування крові і кисню до клітин під час виконання вправ.

На курсі тестостерона енантат спортсмен може дуже швидко відновлюватися. Сила росте прямо пропорціонально масі. Стероїди на масу відмінно працюють і поєднуються з тестостероном енантат.

Тестостерон енантат підходить до усіх оральних стероїдів. Але краще всього його ставити з напосимом і данаболом. З ін'єкційних радимо до енантату вибрати нандролон деканоат або Болденон (Boldenone). У такому разі стероїди на масу працюватимуть на повну котушку по набору маси і збільшення сили.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації