СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕАнастрозол


Анастрозол (аримідекс) - один з декількох препаратів, використовуваних для боротьби з проблемами, пов'язані з естрогеном у чоловіків і жінок. Зниження естрогену може бути досягнуте декількома способами - шляхом блокування його, руйнування його, займаючи існуючі рецептори естрогену, шляхом зниження статевого гормону глобуліну, що у свою черга запобігає формуванню естрогену, або, як у випадку з анастрозолом, запобігаючи надмірній кількості тестостерона від ароматизації в естроген.


анастрозол

Який метод зниження естрогену прийнятніший?


Відповідь залежить від декількох чинників, але для більшості культуристів, анти ароматази часто є кращим вибором, і у зв'язку з цим, анастрозол працює дуже добре. Він також має додаткову унікальну властивість збільшення "вільного" тестостерона.


Anastrozol також добре працює, як доповнення до замісної гормональної терапії. Він тримає естроген на низькому рівні, таким чином запобігаючи можливий побічний ефект у виді збільшення простати, а так само допомагає зберегти деяке природне вироблення тестостерона навіть при прийомі андрогенних препаратів. Загалом, не погана справа.


Анастрозол дає декілька переваг від контролю рівня естрогену, виключно для культуриста, в першу чергу допомагає уникнути гінекомастії, а також знижує накопичення води і жиру на стероїдному курсі. З цієї причини антиестрогеном часто зловживають, щоб компенсувати погане харчування чи наслідки від неправильного курсу анаболічних стероїдів.

Необхідно знати, що занадто велике зниження рівня естрогену може привести до зниження лібідо, депресії, втраті кісткової маси, підвищенню ЛПНП, зниженню ЛПВП, порушенню IGF - 1 і навіть уповільнити ріст м'язів. Таким чином, будь-хто антиестрогенний препарат слідує застосовувати з обережністю, у тому числі і анастрозол, хоча у нього побічні ефекти, як правило, у більшості випадків м'якші.

Anastrozol - один з декількох препаратів, використовуваних для боротьби з проблемами, пов'язані з естрогеном у чоловіків і жінок.

Зниження естрогену може бути досягнуте декількома способами - шляхом блокування його, руйнування його, займаючи існуючі рецептори естрогену, шляхом зниження статевого гормону глобуліну, що у свою черга запобігає формуванню естрогену, або, як у випадку з анастрозолом, запобігаючи надмірній кількості тестостерона від ароматизації в естроген.


Оскільки тестостерон зазвичай є базовим стероїдом для будь-якого курсу стероїдів, виникає необхідність тримати рівень естрогену під контролем. Для цієї мети анастрозол (аримидекс) найефективніший і безпечніший препарат. Anastrozol дуже потужний препарат і тому, для контролю естрогену, його дозування дуже низькі. Для більшості стероїдних циклів, де дозування тестостерона менше 750 міліграм в тиждень рекомендується і досить одної четвертої; міліграм анастрозола через день або навіть раз в три дні. Великі дози анастрозола застосовуються на циклах з стероїдами, що високоароматизуються, такими, як данабол (метандростенолон)
а менші дози анастрозола достатні для циклів з анаваром або примоболаном.


Аримидекс робить досить м'яку дію на ліпіди крові і, майже, не впливає на лібідо, як інші антиароматичні препарати. Насправді, багато чоловіків повідомляють про підвищення лібідо при використанні анастрозола.

За останні декілька років, анастрозол здобув популярність, як препарат номер 1 для після курсової відновній терапії.

Зовсім ще нещодавно, спортсмени, для відновного курсу вважали за краще SERMS (селективні модулятори эстрогеновых рецепторів), наприклад Кломід, але анастрозол показав себе гідним суперником в справі відновлення шляхом інгібірування надмірного естрогену, який може накопичитися за час стероїдного курсу.

Анастрозол має бути використаний в поєднанні з HCG (гонадотропін), це посилить відновний ефект.


А ось ще деякі технічні дані про аримідекс :


Він являється анти естрогенним препаратом, розробленим для лікування поширеногої раку молочної залози у жінок. Зокрема, цей препарат є першим в новому класі третього покоління відбірних інгібіторів ароматази.

Він діє, блокуючи фермент ароматази, згодом блокуючи виробництво естрогену в організмі. Оскільки в багатьох формах рак молочної залози стимулюються естрогеном, знижуючи рівень цього гормону в організмі можна уповільнити прогрес захворювання.

Анастрозол, препарат з потужним гормональним ефектом і призначається, як правило, тільки
жінкам після менопаузи. Анастрозол (аримідекс) був розроблений Zeneca Pharmaceuticals, і схвалений для використання у США у кінці 1995 року. Препарат був розроблений в якості нової додаткової терапії при операбельному раку молочної залози у пацієнток, які довго лікувалися Нольвадексом.

Anastrozol є істинним інгібітором ароматазы, який працює шляхом блокування ферменту ароматазы в організмі, тим самим обмежуючи кількість чоловічих гормонів, які піддалися перетворенню на естроген за рахунок ферменту ароматази, цей процес називається ароматизація. Анастрозол має очевидні переваги для культуристів, які використовують стероїди, що ароматизуються, такі, як тестостерон. Ці люди можуть зіткнутися з побічними ефектами, що відбуваються від надлишку естрогену, такими, як затримка води або гінекомастія. Проте, приймаючи анастрозол в час і потім курсу стероїдів, вірогідність будь-якого подібного побічного ефекту значно знижується.

Дослідження, які були проведені з Анастрозолом, показали, що кількість естрогену в організмі, під дією препарату знижується приблизно на 50%. Це хороший баланс для бодібілдерів, тому що деяка кількість естрогену усе ж необхідна для повної реалізації анаболічного ефекту стероїдів. Ці результати були показані з дозуванням 0,5 міліграм в день, а це означає, що в більшості випадків, половина пігулки у день буде досить для управління естрогеном впродовж циклу. Зазвичай культуристи починають приймати анастрозол у перший же день стероїдного курсу і продовжують приймати анастрозол течії усього курсу. Важливо також відмітити, здатність анастрозола (аримідекса), підвищувати рівень тестостерона в організмі. Деякі дослідження показали, що рівень природного тестостерона збільшується на 60% після використання анастрозола на протязі 7 днів. Крім того, використання анастрозола може зменшити масу жиру, який також може бути пов'язаний з рівнем естрогену.

Усе це робить анастрозол надзвичайно корисним препаратом для бодібілдерів.
Аналоги цього препарату :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації