СТЕРОЇДИ



ПОХУДАННЯ




ХАРЧУВАННЯ





СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ




ЗДОРОВ'Я









РІЗНЕ







Станозолол


Такий популярний у спортсменів-культуристів стероїдний препарат, як станозолол (Stanozolol), являється похідним від дигідротестостерона. Проте при цьому його дія помітно м'якше, ніж від прийняття андрогена. Дуже часто цей продукт спортивної фармакології також зустрічається під назвою вінстрол. З його допомогою можна поліпшити силові характеристики і істотним чином наростити м'язову масу в організмі. При цьому на відміну від інших стероїдних анаболіків цей препарат не є причиною затримки надмірної води в організмі, що також є дуже позитивною якістю для спортсмена.

станозолол

У чому полягає цінність, яку має станозолол курс? У складі цього препарату є окремі компоненти і складові, які після попадання в організм жодним чином не перетворюються на естроген. З причини цього культуристові немає необхідності приймати антиестроген. Тому завдяки прийому цього фармакологічного препарату можна вільно не лише наростити красиві м'язи, але також і позбавитися від зайвих накопичень жирових клітин. Ідеально підходить для людей, які не мислять своєму повсякденному життю без занять активними видами спорту.

Сьогодні купити станозолол можна відразу в двох формах - у вигляді пігулок і спеціального розчину для ін'єкцій. Не дивлячись на те, що в обох випадках склад препарату практично ідентичний, все ж прийнятнішим виглядає ін'єкційний варіант, оскільки так само можна приймати препарат у великих дозах. Плюс до того ж він коштує дещо дешевше за варіант пігулки, а тому спортсмени-культуристи віддають йому свою перевагу. Залежно від розмірів стероїдних часток, які використовуються для виготовлень ін'єкційних розчинів, розрізняють препарати для щоденного використання, а також для споживання з інтервалом в 3-4 дні.

На стероїдний анаболік станозолол ціна традиційно приємно радує своєю доступністю.


Як приймати станозолол


Станозолол в таблетках приймати можна, як соло, так і в комбінації з іншими анаболіками. Спортсменам, що володіють значною вагою і позбавленою жирових відкладень фігурою, рекомендується приймати станозолол соло. Прийом станозолол призводить до того, що чіткіше вимальовується венозність і рельєф м'язів, зростають показники витривалості і сили.

Починати прийом станозолол слід з 10 мг на добу, поступово збільшуючи кількість препарату, і досягнувши через сім днів дози в 40-60мг. Перевищувати максимальну дозу 60 мг на добу не рекомендується. Остаточна доза препарату встановлюється з урахуванням індивідуальних фізичних даних спортсмена.

Приймати станозолол в таблетках слід не більше 6 тижнів, поступово знижуючи дозу до 10 мг на добу.

Для досягнення оптимального ефекту, Stanozolol краще приймати двічі на день під час їжі, запиваючи великою кількістю води. Це дозволить знизити навантаження на травну систему.


Що краще станозолол в таблетках чи в ін'єкціях?


Великого шуму у серед бодібілдерів і легкоатлетів зумів наробити цей стероїд. Більш того, його популярність не тільки не зменшується, але й додається з плином часу. Він володіє неповторним хімічним складом, це похідне з дигідротестостерону. Також відмінною рисою цього продукту від інших стероїдних препаратів є наявність п'яти бензольних кілець. Не можна не відзначити ще одну причину його унікальності - він є протиставленим прогестерону.

Станозолол можна пити, як в таблетках, так і колоти внутрішньо м'язово в ін'єкціях. Якщо брати до уваги саме ін'єкції, то тут варто відзначити, що основа цього допінгу водяна, а не масляна, тобто, його можна просто випивати з ампули. Але якщо Ви бажаєте збільшити ефект прийому, то краще все-таки колоти, так, як при введенні внутрішньо м'язово - ефект дії препарату збільшується в 1,5 рази.


Що ж вибрати таблетки чи ін'єкції?


Враховуючи, що в основі stanozolol лежить водна суспензія - ніякого істотного розходження між обома видами не існує. До речі, це теж є його відмітним знаком. Плюс цього аспекту полягає в тому, що споживач не зобов'язаний для поліпшення результатів мучити себе уколами - для досягнення аналогічного результату достатньо вживати його орально.

Деякі можуть заперечити рівнозначності ефективності цих видів; та невелика частка більшої ефективності при введенні внутрішньо м'язово все-таки буде, але вона буде занадто мала для того, щоб результати застосування істотно відрізнялися. Використання продукту має певну специфіку. Приміром, кристалики станозололу потрапляють в кров відразу, але далі розчинення відбувається повільніше. Але після розчинення препарату, його концентрація в крові швидко збільшується, а потім знову стає меншою.

Як використовувати станозолол ви можете вирішити самі, в залежності від ваших можливостей і звичок. Інструкція із застосування для кожного способу буде відрізнятися.

Слід зазначити, що практичне вживання станозолола у бодібілдерів найчастіше проходить у формі ін'єкцій, тому що вид препарату, призначений для орального введення в організм, підробляється набагато частіше. Станозолол не відрізняється особливою ефективністю у стабілізуванні андрогенних рецепторів у м'язових волокнах. Отже, якщо атлети прагнуть швидше набрати масу, цей препарат буде недостатньо ефективним. Але при введенні ін'єкцій ви можете спостерігати деяке збільшення на великий проміжок часу груп м'язів у тих місцях, куди безпосередньо була введена ін'єкція.

Загалом, слід сказати, що якщо в найближчому майбутньому вам не доведеться брати участь у будь-яких спортивних змаганнях і проходити при цьому допінг-контроль, використання цього препарату не повинно принести ніяких негативних наслідків.


Побічні ефекти, які можуть виникнути вживаючи Станозолол

Якщо курс складений грамотно, побічних ефектів при прийомі станозолол можна уникнути.
При всіх своїх позитивних якостях, станозолол має все-таки деякі негативні сторони.


- Цей допінг може призвести до підвищеного артеріального тиску.
- У чоловіків, які нехтують дозами, є всі підстави, щоб побоюватися проблем з простатою.
- Третім побічним ефектом може бути підвищення «поганого холестерину» і пониження «хорошого холестерину в крові».


Надмірна доза препарату може призвести до гіпертрофії міокарда.

Негативно впливає на простату, призводить до появи вугрової висипки і передчасного облисіння

Найголовніше - не зловживати препаратом, тоді ви будете здорові і красиві!




Аналоги цього стероїда :





Популярні статті




Цікаві статті




Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації