СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПісля курсова терапія


Після курсова терапія, що це таке? Під терміном Після курсова терапія слід розуміти відновлення після курсу стероїдів нормального функціонування органів і систем організму підданих побічній дії анаболічних/андрогенних стероїдів.


Система Після курсової терапії


Після курсова терапія печінки.


Печінка дуже часто і інтенсивно переймає на себе основний удар з боку побічної дії стероїдів. Особливо небезпечні для печінки стероїди алкіловані по 17-альфа.
В основному це оральні (пігулки) препарати, такі як Метандростенолон (Метандієнон, данабол), станозолол, оксандролон, оксиметолон, халотестин і в меншій мірі туринабол. Усі ці препарати викликають підвищення активності печінки, як при вживанні етилового спирту. Тривалий курс будь-яких стероїдів може згубно діяти на печінку. Тому печінка, передусім, потребує після курсова терапії.

Кращим засобом для після курсової терапії печінки я рахую карсил. Це найбільш ефективний і перевірений ще радянськими важкоатлетами натуральний препарат-гепатопротектор. Карсил дуже бажано почати пити відразу ж з початку курсу і продовжувати ще пару тижнів після курсу. Тоді з вашою печінкою буде все окей. Карсил краще всього пити 2 рази в день по 2 пігулки. Трохи слабкіше за Лів 52, його дозування в два рази вище має бути.
Якщо ви турбуєтеся за свою печінку, то можна для після курсової терапії печінки додати есенціале форте або еслівер форте по 1 капсулі 2 рази в день. Інший варіант після курсової терапії печінки - Гептрал перші 10 днів внутрішньо м'язові ін'єкції (2 флакони в день) і потім ще 5 днів орального (4 пігулки в день).


Після курсова терапія гормональної системи


Будь-який курс стероїдів пригноблює вироблення власного, ендогенного чоловічого статевого гормону тестостерона. Одні стероїди сильніше діють на статеву систему, інші слабкіше, але тимчасова імпотенція майже гарантована, особливо після тривалого курсу, якщо не проводити після курсову терапію гормональної або сечостатевої системи.


Терапія включає наступний комплекс відновних препаратів :


Кломід по 100 міліграм/добу, Трибулус по 500 міліграм 3 рази/добу, Гонадотропін 5000 од/тиждень внутрішньо м'язові ін'єкції. Після курсова терапія повинна починатися на останньому тижні курсу і тривати ще 2 тижні.


Після курсова терапія серця

Потрібна при тривалих курсах великими дозами стероїдів. Оротат калію по 1 пігулці 3 рази в день і рибоксин по 2 пігулки 2 рази в день.
Після курсова терапія гінекомастії
Курс стероїдів може викликати неприємний побічний ефект гінекомастії - збільшення молочних залоз за жіночим типом. Це пов'язано з ароматизацією стероїдів і накопиченні естрадіолу - жіночого статевого гормону. Терапія включає Тамоксифен 40 міліграм в день упродовж тижня.


Після курсова терапія акне (прищів)

Ще один малоприємний побічний ефект застосування стероїдів поява прищів або акне. Це пов'язано з порушенням функціонування сальних залоз в результаті накопичення естрадіолу, коли він перевищує кількість тестостерона в організмі. Краща після курсова терапія в цьому випадку Гептрал оральний, а так само солярій і такі засоби, як клерасил.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації