СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕОксандролон


Оксандролон (Oxandrolon) найнешкідливіший, легкий і м'який оральний стероїд. Цей стероїд виступає, як каталізатор в будь-якому курсі стероїдів. Він посилює і збільшує силу дії всіх стероїдів. Сам по собі є не дуже сильним стероїдом, але в зв'язці особливо з ін'єкційними препаратами діє на дуже хорошому рівні.

Препарат оксандролон заслужено входить до числа найвідоміших і тому самих затребуваних анаболічних стероїдів, які представлені на сучасному ринку спортивної фармакології. Ця речовина була винайдена в далекому 1964 року, проте навіть після закінчення майже 50 років він є бажаним придбанням у спортсменів-культуристів. Дуже часто зустрічається також під назвою анавар. Традиційно відрізняється високим рівнем ефективності, і, як наслідок, використовується у багатьох видах спорту. Особливо це стосується плавців і легкоатлетів. Крім того, також має значний попит у бодібілдерів з тієї простої причини, що за допомогою цього препарату можна в стислі терміни часу істотно підвищити свої показники сили.

оксандролон

Оксандролон курс для багатьох культуристів є бажаною купівлею з тієї простої причини, що позитивна дія цього анаболічного стероїда обумовлюється його здатністю до посилення синтезу креатину фосфату у волокнах м'язової тканини. При цьому, не дивлячись на те, що цей препарат сприяє набору м'язової маси тіла, це стероїд у більшості своїй використовується в цілях помітного поліпшення силових показників.

Приймаючи відповідальне рішення перед ти, як купити оксандролон, слід пам'ятати, що цей препарат належить до найсильніших анаболиків, які здійснюють "окупацію" рецепторів кортизолу, будучи його антагоністом. У зв'язку з цим цей стероїд приймається спортсменами в перервах між прийомами інших, не менш ефективних препаратів для росту і підтримки м'язової маси. У нім не містяться шкідливі речовини і компоненти, які можуть зашкодити гормональному фону культуристові, його тілу і організму в цілому. Добре йде у поєднанні з прийомом таких речовин, як достанополон і флюоксиместерон, які відповідають за надання жорсткості м'язам. З організму цей препарат повністю виводиться за 10-12 днів.

На препарат оксандролон ціна традиційно приємно радує своєю демократичною доступністю для максимально можливої кількості покупців. Придбати цей стероїд анаболічного характеру дії ви зможете через інтернет-магазин спортивної фармакології. Остерігайтесь підробок, купляйте тільки у провірених магазинах, читайте відгуки в інтернеті.

Оксандролон не має побічних ефектів. Здатний нарощувати сухі м'язи без затримки рідини в них. Збільшує силу спортсмена. І найголовніше оксандролон не пригнічує власне вироблення організмом тестостерону. Цією здатністю з усіх стероїдів володіє тільки цей стероїд з високою анаболичною активністю. Що безсумнівно його ставить на кілька щаблів вище за інші якісні препарати.


Кращий курс оксандролона


1. Курс оксандролон + тренболон ацетат + вінстрол

2. Курс оксандролон + примоболан + пропіонат

3. Курс оксандролон + болденон

4. Курс оксандролон + вінстрол + тренболон енантат


Oxandrolon часто використовують у своїх курсах стероїдів не тільки чоловіки, але і жінки. Він здатний дати будь-якому атлету додаткової твердості і жорсткості мускулатури. М'язи будуть виглядати дуже якісними з яскраво вираженим рельєфом. Вся вода вийде з ваших м'язів при прийомі цього анаболічного стероїду.

Оксандролон, як правило найчастіше ставлять спільно з Вінстролом, болденоном і прімоболаном. Недавно з'явився ще один молодий ін'єкційний стероїд - мастерон він дуже добре підходить до спільного прийому з оксандролоном. Якість мускулатури після такого курсу докорінно змінюється в сторону красивого, жорсткого і вираженого рельєфу.


Як правильно приймати оксандролон


1. Оральний стероїд оксандролон потрібно пити по 3 – 5 табл. в день. Це вийде 30 - 50 мг. діючої речовини. Можна добове дозування вживати за один раз.

2. Курс оксндролона повинен тривати приблизно близько двох місяців. За цей час прийом цього стероїду дає максимально можливий результат.

3. Найкраще його використовувати з 1 - 2 ін'єкційними стероїдами. Цей анаболічний стероїд допоможе посилити дію анаболічній і андрогеній активності всіх використовуваних стероїдів на курсі.

4. Оксандролон соло курс, можна використовувати, як міст між сильними курсами стероїдів. Завдяки цьому мосту допоміжному курсу атлет може зберегти величезну набрану м'язову масу від попереднього циклу. І найголовніше при такому курсі у вас не буде придушуватися власне вироблення власного тестостерону.

5. Oxandrolon під час його прийому дасть вам можливість дуже сильно збільшити рельєф ваших м'язів. Додасть їм великої щільності і пружності, м'язи будуть дуже промальованими і красиво вираженими.

6. Під час прийому оксандролону ви можете не турбуватися за можливу ароматизацію і гінекомастію, бо такі побічні ефекти повністю відсутні під час прийому цього анаболіка.

Оксандролон найнешкідливіший і легкий оральний стероїд. Його можуть на своїх курсах використовувати навіть дівчата без шкоди своєму здоров'ю. Він додасть їм гарної рельєфної форми, допомагатиме перепалити зайвий жир на тілі і зробить м'язи більш пружними і міцними.

Для чоловіків прийом оксандролона буде незамінний у перед змагальний період або просто в роботі над рельєфом. На ньому багато спортсменів люблять сидіти в літній період року. Тому що цей анаболік допомагає відмінно зберегти всю м'язову масу і не дає руйнуватися м'язам під час аеробного навантаження, яка необхідна в роботі над рельєфом.

Відгуки про оксандролон у більшості атлетів які приймали цей стероїд залишилися тільки позитивними. Завдяки дуже легкому впливу на організм приймаючого спортсмена. Легкої переносимості цього анаболіка. І високої результативності від прийому.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації