СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЩо таке тестостерон?


Що таке тестостерон - це ендогенний чоловічий статевий (адрогенный) гормон. Секретується в чоловічих статевих залозах, надниркових залозах обох статей і поступає з потоком крові. Без цього гормону не можливе формування статевих органів і розвиток вторинних статевих ознак у чоловіків. З початком статевого дозрівання починається і вироблення тестостерона, яке триває до періоду згасання статевої функції. Тестостерон - гормон, який зробив з людини чоловіка. Крім того, саме тестостерон визначає сексуальну орієнтацію у чоловіків. Тестостерон грає незамінну роль у формуванні скульптури м'язів, забезпечує чоловікам активний обмін речовин, сприяє росту, появі низького голосу, росту вусів і бороди і запамятай найважливіше - робить чоловіків здатних до продовження роду!

Відомий під такими назвами, як Андрогель, Небидо, Malestron, Sterandryl, Testolutin, Testosterone propionate (тестостерон пропіонат), Virormone, Сустанон-250 (сустамед, сустаретард), тестостерон енантат, тестостерон ципіонат, ацетат і інші.

Випускається в ампулах, у вигляді гелю, масляного розчину для внутрішньо м'язового введення.

Застосування тестостерона сприяє збільшенню вироблення АТФ, підтримці чоловічого гормонального балансу, підтримці лібідо і потенції, продовженню тривалості ерекції, підвищенню життєвої сили і енергії, нарощуванню м'язової сили і маси, збільшенню щільності кісткової тканини, поліпшенню когнітивних функцій.

Брак тестостерона проявляється такими симптомами як: зменшення м'язової маси і сили, збільшення жирової тканини, поява в'ялості шкіри, остеопороз, поява еректильної дисфункції, зниження статевого потягу і яскравості оргазму, дратівливість, безсоння, депресія, погіршення пам'яті і здатності концентруватися і інше. Крім того, причиною інфаркту міокарду у молодих чоловіків може бути саме нехватки тестостерона в організмі.

Спортсменам, що використовують тестостерон для набору м'язової маси і сили, слід пам'ятати, що тривале застосування може привести до зниження здатності організму виробляти власний тестостерон.

Тестостерон протипоказано приймати при раку передміхурової або грудної залози. Під час прийому тестостерона не слід вживати алкоголь, оскільки друге знижує дію першого.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації