СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТестостерон ципіонат


Тестостерон ципіонат (Testosterone Cypionate) - це один з найдовших ефірів тестостерона, доступних сьогодні. Його період напіврозпаду в організмі приблизно складає від 15 до 16 днів. Препарат випускається у вигляді масляного розчину. З огляду на те, що він діє впродовж такого тривалого періоду часу, це може викликати затримку води більшою мірою, чим інші анаболічні стероїди. Частіше усього його використовують в комбінованих курсах для набору м'язової маси.

тестостерон ципіонат

У організмі тестостерон ципіонат діє, як природний гормон тестостерон - це чоловічий статевий гормон, який відповідальний за багато фізичних і емоційних якостей чоловіка. Він викликає огрублення голосу, статевий потяг, агресію і ріст м'язів. Тестостерон працює через анаболічні рецептори, примушуючи м'язи зберігати більше азоту, з якого, у свою чергу, створюються білки м'язів.

Недолік тестостерона ципіоната полягає в тому, що він ароматизується, або іншими словами перетворюється на естроген. Коли в чоловічому організмі утворюється надто багато естрогену, починають проявлятися жіночі риси: гінекомастія, затримка води, відкладення жиру за жіночим типом, а також виникає зниження сексуального потягу і атрофія яєчок. Більшість небажаних наслідків можна запобігти, якщо використовувати препарат правильно.

Найбільшу популярність і поширення тестостерон ціпіонат має в Америці. Власне, переважно там його і виробляють. Але не обійшли стероїд стороною і Балканські компанії. Чим же обумовлюється і що означає пролонгована дія ципіонату? Тестостерон сідає на ефір і зберігається в жировому депо порядку півмісяця. При цьому діюча речовина поступово відщеплюється в кров. Подібні умови мінімізують кількість ін'єкцій, що дуже зручно. В принципі, немає великої різниці між ципіонатом і енантатом: ці дві форми є взаємозамінними, випускаються виключно у формі ін'єкцій.


Ефекти від прийому Testosterone Cypionate


• Значне збільшення м'язової маси. Під час циклу стероїду спостерігається різка гідратація клітин, на воду припадає значна кількість введеного об'єму. Це робить м'язи більш гарними на вигляд, але в той же час обумовлює наявність феномену відкату по завершенні курсу тестостерона ципіоната. Накопичена рідина становить до третини від загального приросту маси.

• Збільшення силових показників.

• Стимуляція вироблення еритроцитів. Збільшення кисневої маси крові дає можливість м'язам працювати більш ефективно, підвищується витривалість спортсмена.

• Забезпечення статевої поведінки і сперматогенезу.

• Забезпечення позитивного азотистого балансу (кількість створюваного білка перевищує кількість того що розпадається).

• Поліпшення фосфорного обміну.


Стероїдний профіль


• Анаболічна дія – 100% від тестостерону.

• Андрогенна дія – 100% від тестостерону.

• Рівень впливу на вісь гіпоталамус-гіпофіз-яєчка – значне пригнічення.

• Токсичність для печінки – відсутня.

• Конверсія в естрогени – висока.


Тестостерону ципіонат (втім, як і будь-яка інша форма гормону) діє через андрогенні рецептори. Внаслідок цього значно збільшується їх здатність до збереженню азоту – матеріалу для створення білків м'язів.


Курс тестостерону ціпіонат


Оптимальна частота ін'єкцій – один раз в тиждень. Враховуючи тривалий період дії стероїда, можна виконувати уколи і рідше, але при цьому концентрація гормону не буде на постійному (оптимально високому) рівні. Для тих, хто зацікавлений в наборі м'язової маси щотижнева доза становить від 250 до 500 міліграм. Соло курс тестостерону ципіоната дає відмінні результати, і новачкам немає сенсу включати щось ще. При збільшенні доз вище 800 мг, анаболічний ефект не зростає, чого не можна сказати про ймовірності та вираженості побічних реакцій.

Комбінований курс тестостерону ципіоаната практично ідентичний соло прийому. Найкраще стероїд поєднується з Нандролоном. При цьому дозування кожної речовини становить приблизно 200 міліграм в тиждень. Блокування впливу естрогенів здійснюється з допомогою Тамоксифену (приймається по 10 мг щодоби, починаючи з другого тижня циклу і закінчуючи другий тижнем після його завершення). Під час курсу рекомендується використовувати Провірон, який згодом заміщується на Тамоксифен (для нормалізації секреції власного тестостерону).


Побічні ефекти

Особливістю стероїду Testosterone Cypionate є його високий рівень ароматизації. Приріст м'язової маси часто супроводжується надмірним рівнем естрогенів, і як наслідок – гінекомастією, з ущільненням і припухлістю тканини в області сосків. Для запобігання цієї негативної реакції використовують антиестрогениКломід або Нолвадекс, а також блокаторами ароматази. Побічні ефекти тестостерону ципіоната часто носять андрогенний характер, обумовлений швидкістю конверсії гормону в активну форму – дигідротестостерона. Можливе підвищення артеріального тиску, ріст волосся на тілі (або навпаки – облисіння), збільшення виділення шкірного сала, акне.


Відгуки про тестостерон ципіонат

Якість набраної м'язової маси досить висока, незважаючи на те, що повністю виключити феномен відкату неможливо. Відгуки про тестостерон ципіонат говорять про досить низьку частоту побічних ефектів іншого характеру, крім як надмірне скупчення рідини. Стероїд вважається досить ефективним і рівноцінним аналогом більш популярному в бодібілдингу енантату.

Професійні спортсмени досить часто комбінують гормон з іншими стероїдами, але разом з тим радять новачкам уникати подібних поєднань. Що стосується кращого виробника, то відгуки про тестостерону ципіонат не виділяють явного лідера. Зрозуміло, що краще виглядають відомі європейські та американські виробники. Але часто такі компанії мінімізують дозування і занадто завищують ціну.
Аналоги цього стероїда :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації