СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕМастерон


Мастерон - суміш двох ефірів энантата і пропіоната. Анаболічний стероїд, що має помірну анаболічну активність і високу андрогенну.

У бодібілдінгу мастерон використовується в основному для сушки, придбання рельєфу і збереження результатів курсу стероїдів на масу.

мастерон

Мастерон практично не ароматизується і навіть, швидше навпаки, мастерон є інгібітором ароматази. У медицині мастерон використовувався у минулому, для лікування раку грудей, але із-за високої вірилізації препарат більше не застосовується.
Купити мастерон зараз дуже проблематично. Більше того, мастерон зник і з обороту на чорному ринку.


Чим примітний мастерон?


Ну, напевно тим, що мастерон не приводить до скупчення води в організмі. І навіть навпаки, має слабенький, сечогінний ефект. Так само, мастерон здатний зменшувати жирову тканину - жироспалювальний ефект.
За деякими медичними спостереженнями, курс мастерона здатний понизити об'єм жирової тканини на 5-7%!

Ще одна унікальна властивість мастерона - здатність збільшити силові показники, не збільшуючи масу тіла, а навіть навпаки зменшуючи її за рахунок спалювання жиру.
Усі ці чудові властивості роблять мастерон одним з кращих стероїдів для пауерліфтинга. У бодібілдінгу, мастерон теж дуже корисний стероїд, оскільки окрім жироспалювального ефекту, він здатний дати м'язам твердість і дифініцію, що украй важливо при підготовці до змагань.
Мастерон має низьку токсичність для печінки, внаслідок того, що він не затримує воду, застосування препарату не призводить до підвищення артеріального тиску.


Побічні ефекти мастерона :


Ті ж, що і у будь-яких інших стероїдів з підвищеним індексом андрогенності. Це акне (прищі), агресивність, огрубіння голосу, облисіння і гіпертрофія простати. Усі ці ефекти можуть мати місце при зловживанні мастероном (при високих дозах і тривалому застосуванні).
Тому, якщо ви вирішили купити мастерон для вашого стероїдного курсу, украй важливо тримати правильний курс мастерона з помірними дозуваннями.


Курс мастерона


Мастерон оптимально і доцільно застосовувати в дозуваннях 400-500 міліграм в тиждень і комбінувати з такими стероїдами, як вінстрол і оксандролон для сушки, а з тестостероном ропіонатом для набору маси. Курс мастерон в комбінації з тестостероном підвищує пригнічення вироблення ендогенного тестостерона, тому курс мастерона необхідно доповнити гонадотропіном і тренболоном або болденоном.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації