СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПараболан


Отже, Параболан (Parabolan) - це стероїд, який викликає ностальгічні спогади. Ще зовсім нещодавно, цей препарат був одним з найулюбленіших стероїдів в середовищі бодібілдерів і пауерліфтерів. Нині, Параболан, на великий жаль, знятий з виробництва. Купити Параболан в наші дні майже неможливо. Я сказав майже, тому що існує повний аналог Параболана - Paratabs. Це вже оральний препарат з діючою речовиною, теж тренболоном, але ацетатом.

параболан

Чому стероїд Параболан був таким популярним?


Параболан - це андрогенний стероїд з високою анаболічною активністю, базовою речовиною якому служить тренболон гекса гідро бензил карбонат. Хто добре розбирається в "хімії" відразу усе зрозуміє без коментарів.

По своїй дії Параболан схожий з ще одним стероїдним ветераном, теж знятим з виробництва ще в 1986 г, Фінаджектом. Основна особливість, Параболану, в тому, що робить, унікальним стероїдом, це те, що маючи найсильнішу андрогенну дію, препарат практично не схильний до ароматизації. Це означає, що спортсмен, котрий застосовує його, може не побоюватися побічних ефектів ароматизації - підвищення рівня естрогену. А так само, застосування Параболана не супроводжується затримкою води в організмі і тканинах. Вже ці два плюси відносять Параболан до високоефективних стероїдів з наймінімальнішим феноменом "відкату". Властивості Параболана роблять його незамінним препаратом в підготовці до змагань, особливо з високо білковою дієтою,

Він дає дивовижну твердість м'язів. Більше того, прийом Параболана не супроводжується величезним приростом ваги тіла (оскільки не затримує воду), та зате величезним приростом сили, особливо в комбінації з Оксандролоном. Комбінація Параболана з Вінстролом дає приріст особливо якісної мускулатури. М'язи стають на рідкість твердими і обкресленими. Взагалі, Parabolan сам по собі дає приріст якісної мускулатури. Ради справедливості, слід зазначити, що після закінчення курсу Параболана, має місце пристойний спад в силових показниках (а не у м'язових).


Побічні ефекти Параболана


Parabolan дуже токсичний. Особливо це стосується для нирок. В результаті токсичної дії на нирки можливе потемніння сечі і навіть поява крові в сечі. Щоб уникнути ураження нирок, спортсмен, приймаючий Параболан повинен пити багато води (близько 3 літрів в день), щоб промивати нирки.

Підвищення тиску, облисіння, акне і гінекомастія - все те, що супроводжує застосування будь-яких стероїдів, особливо андрогенних, усе це маловірогідно у випадку з Параболаном. Проте, Parabolan здатний пригноблювати вироблення власного тестостерона і тому, після курсу, потрібна відновна терапія. Жінкам застосування Параболана украй не бажано (сильний андроген).


Курси Параболана


Варто відразу підкреслити, що із-за високої токсичності Параболана для нирок, курс не повинен тривати більше 8 тижнів.

Дозування Параболана : оптимальна 3 ампули в тиждень (228 міліграм), краще розділити на 2 прийоми в тиждень. Кращий результат досягається при прийомі його в дозуванні 3 ампули раз в 2-3 дні. Що стосується Paratabs, оскільки це оральний аналог Параболана, у нього дозування таке: від 100 до 300 міліграма в тиждень, новачкам не більше 200 міліграм.

Комбінація з Вінстролом: Вінстрол 50 міліграм + Параболан 1 ампула+ 50 міліграм Тестостерона пропіоната = 1 раз в 2 дні. Це відмінний варіант курсу для підготовки до змагань і отримання високоякісної мускулатури. Можна додати до цього курсу 25 міліграм Оксандролона, а для швидшого і різкішого збільшення маси, можна комбінувати Параболан з Данаболом або додати Данабол до вищеописаного курсу.

Випускався класичний Параболан в 15 мл ампулах, що містять 76 міліграм активної речовини. Тому усі наведені вище дозування з розрахунку 1 ампула = 76 міліграм.
Аналоги цього стероїда :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації