СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСустанон


Сустанон 250 - андрогенний препарат, який широко використовується в силових видах спорту, особливо у бодібілдінгу, в якості анаболічного засобу і тому його можна відносити до анаболічних стероїдів. Сустанон 250 відомий ще, як Сустаретард, Тетрастерон, Дурандрон. Виробник стероїдного препарату фірма Органон. Атлети, які обмежені у фінансових можливостях купують схожий і дешевший препарат Омнадрен. Але відгуки про Омнадрен не дуже втішні.
Сустанон 250 здобув любов і популярність у спортсменів завдяки своєму унікальному складу і ефективній дії на м'язову масу і силу м'язів.

сустанон 250

Sustanon 250 складається з чотирьох ефірів тестостерона : тестостерона фенілпропіоната 60 міліграм, тестостерона пропіоната 30 міліграм, тестостерона деканоата 100 міліграм і тестостерона ізокапроата 60 міліграм. Усі ці чотири ефіри тестостерона посилюють дію один одного і подовжують за часом дію препарату в організмі. Це досягається за рахунок того, що усі входять до складу Сустанона , ефіри тестостерона мають різну швидкість всмоктування. Завдяки своєму складу Sustanon діє пролонговано і його не треба часто колоти.

Слід сказати, що сам препарат розроблявся не як анаболічний стероїд для спортивної фармакології, а в якості лікувального препарату для замісної гормональної терапії при порушеннях вироблення ендогенного тестостерона. Тому Сустанон 250 по анаболічній дії абсолютно не перевершує складові його ефіри тестостерона, а за вартістю виходить дорожче. Тому використання стероїда у бодібілдінгу не зовсім раціональне. Проте, препарат має підвищений попит у атлетів, особливо силової спеціалізації, завдяки зручності в застосуванні і пролонгованій дії. Сустанон був особливо популярний в 80-90-і роки минулого столітт. Препарат досить добре вивчений і про нього написана безліч статей.

Sustanon починає діяти дуже швидко, вже наступного дня можна відчути прилив сил і агресію до тренувань, завдяки пропіонату, що входить до складу препарату тестостерона. Дія стероїда триває упродовж декількох тижнів, така властивість сустанону надає ефір деканоат.

Сустанон 250 має найсильнішу андрогенну і потужну анаболічну дію, що гарантує, спортсменові, що застосовує його, значний приріст сили і м'язової маси. Особливо добре підійде Сустанон 250 атлетам які зазнають проблеми з накопиченням води і ароматизацією. Препарат в значно меншій мірі затримує воду і ароматизується, чим тестостерон енантат і ципіонат. А це означає, що препарат дає приріст якіснішої мускулатури. Сустанон прекрасно "чіпляє" навіть тих атлетів які вже давно з ним дружать і діє на просунутих атлетів так само як і на новачків, навіть в малих дозах.

У бодібілдингу Сустанон 250 застосовується в дозуваннях від 250 міліграм в два тижні і до 1000 міліграм, і навіть більше, в добу. У більшості випадків Сустанон 250 застосовується в дозуванні 500 міліграм в тиждень. Але більш кращі результати і значно безпечніше для здоров'я при дозуванні 250 міліграм в тиждень в комплексі з оральним стероїдом. Вражаючий ефект дає курс Сустанона 250 і Дека-дураболіна.


Яких результатів можна чекати від курсу Сустанона 250?


При дозуванні 250 міліграм в тиждень, можна реально набрати 12 кг маси за місяць. Тільки потім обов'язково пройдіть курс антиестрогенної терапії, про всяк випадок. Курс з Сустаноном 250 не повинен тривати більше 6 тижнів. Головне правильно тренуватися. Тренування на курсі відрізняються від звичайних тренувань

Він добре переноситься і може використовуватися в якості базового стероїда на курсі. Добрі результати показують курси Сустанона 250 з Дека-дураболіном, анаполоном, метандростенолоном, данаболом, примоболаном, оксандролоном, вінстролом і параболоном.

Також він мало ароматизується, але все таки обережні атлети на курсі приймають антиестрогенні препарати, такі, як нольвадекс і провирон.

З побічних ефектів Сустанона 250, слід зазначити ті ж побічні ефекти, що і у тестостерона енантата, але в набагато меншій формі і рідше (сальність шкіри, агресивність, підвищення лібідо, тимчасове порушення вироблення ендогенного тестостерона, облисіння голови і ріст волосся на обличчі, акне). Слід зауважити, що Сустанон 250, практично не токсичний для печінки, хоча в дуже великих дозуваннях можуть підвищуватися показники печінки.

Але це скоро минущі порушення печінки і після припинення застосування препарату, усе повертається в норму.

Ви можете легко купити підробний Сустанон 250 на чорному ринку. Як правило, там продається більше 90% майстерно підробленого Сустанона. Найчастіше по ампулах розлитий Омнадрен, відбиток затирається і вибивається новий, червоного кольору з назвою Сустанон 250.
Запам'ятайте: оригінальний органоновский Сустанон 250, який все важче знайти, завжди має паперову етикетку. А якщо вам запропонували купити Сустанон 250 без етикетки, а з відбитком на ампулах і частіше за увесь червоний колір - не сумнівайтеся, це підробка.

Можна зустріти так само російський Сустанон 250, підробку високої якості і що практично не відрізняється від бренду. Російський Сустанон 250 робиться в Індії фірмою "Органон" і випускається тільки для експорту в Росію. Через Чехію, Словакію, контрабандою цей препарат потрапляє і в Німеччину. Російський Сустанон 250 упакований в пластмасову коробочку, із зворотного боку якої блакитним кольором написана назва і склад препарату, виробник. Напис або на папері, або на сріблястій фользі. У пачці 5 ампул і кожна ще додатково упакована.
Аналоги цього стероїда :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації