СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВінстрол Депот


Вінстрол Депот (Winstrol Depot, станозолол) є синтетичним анаболічним стероїдом, аналогом людського гормону тестостерона. Вінстрол можна купити у водній суспензії або у вигляді пігулок. Цей анаболік був розроблений Уінтропскою лабораторією. Випускається у вигляді пероральних пігулок або ін'єкцій.

вінстрол депот

Однією з унікальних характеристик ін'єкційної форми Вінстрола являється те, що він розчинений у воді і не схожий на інші ін'єкційні стероїди розчинені в маслі. Це означає, що культурист або будь-який інший спортсмен може вводити Winstrol частіше, ін'єкції можна робити через день або навіть кожен день. Ефективна доза для ін'єкційного Вінстрола складає 50 міліграм в день, тоді, як для оральної форми до 5 пігулок в день.

Цей стероїд дуже популярний серед культуристів із-за його жиро спалювального ефекту і є улюбленим стероїдом серед культуристів, що змагаються, а ще саме тому що Вінстрол не ароматизується в естроген, не впливає на затримку води і не має інших важких побічних ефектів. Він також відомий у бодібілдінгу, як один з найбільш ефективних препаратів для поєднання на курсі, як жиро спалювальний агент.


Які переваги використання Вінстрола?


Збільшення жорсткості і твердості м'язів, вони стають помітно рельєфніші. Більшість користувачів Вінстрола відмічають довге збереження досягнутих результатів навіть після припинення прийому препарату. Вінстрол популярний не лише у бодібілдингу, але і в інших видах спорту, таких, як легка атлетика, бокс і бойові мистецтва, і так далі. Багато користувачів вважають, що застосування препарату не супроводжується ніякими наслідками. Winstrol безпечний і дуже ефективний стероїд, поки вводиться належним чином. Але, проте потрібно пам'ятати, що він має 17-альфа лужне з'єднання, і, отже, може бути токсичним для печінки при тривалому застосуванні. Його можна розглядати, як безпечніший вибір для жінок, в порівнянні з іншими стероїдами.

На думку деяких культуристів, в дозі 100 міліграм в добу у вигляді ін'єкцій на протязі майже 8 тижнів препарат показує досить задовільні результати. Але насправді, ця доза досить висока, коли використовується комбінація з іншими стероїдами, краще дозування Вінстрола коливається від 35 до 75 міліграма / добу у вигляді ін'єкцій і від 25 до 50 міліграма в день орального Вінстрола. Інший розумний варіант - дозування Winstrola 20 міліграм в добу упродовж усього циклу і два дні відпочинку кожного тижня. Надмірно говорити, що більшість спортсменів не використовують

Вінстрол на тривалому курсі із-за токсичності для печінки і обмежують курс до 6 тижнів. Проте, одним з найбільш нелогічних фактів про Winstrol являється те, що не дивлячись на високу анаболічну активність цього стероїда, не так багато бодібілдерів повідомляють про позитивний результат збільшення ваги від нього.


Історія створення Вінстрол


Діюча речовина в основі препарату, станозолол, являє собою сильний стероїдний засіб, спочатку розроблявся для медичних цілей. Перші аналоги Вінстрола надійшли у продаж ще в 60-70-ті роки. Конкретно перший такий препарат був випущений в 1962-му році компанією Вінтроп Лабораторієс. Деякий час ін'єкції і таблетки станозололу застосовувалися тільки для лікування людей і, імовірно, у ветеринарії, але в наслідок про їх ефекти стало відомо спортсменам. Сьогодні, незважаючи на заборони, вони користуються найвищим попитом у спортивній практиці.

Для довідки: Вінстрол (станозолол) у рамках медицини призначався для лікування спадкових ангіоневротичних набряків, анемії, посилення синтезу білка і регенеративних процесів в організмі після важких операційних втручань, і не тільки; у ветеринарії подібні фармакологічні засоби використовувалися для стимулювання сили, витривалості і швидкісних показників тварин, зокрема коней скакунів.


Як приймати Вінстрол?


Особливістю цього засобу є не тільки його властивості, але і склад: діюча речовина розчинена не в маслі, а у водній основі. Стероїд володіє досить високою біологічною активністю і швидкою дією після ін'єкції. Однак, тривалість його дії невелика – близько 8 годин після одноразового прийому.

Таким чином, Winstrol Depot, якщо застосування проходить в спортивних цілях, необхідно ввести мінімум з частотою через день або навіть на щоденній основі для досягнення належних поліпшень. Виконуючи ін'єкції поряд зі збалансованим повноцінним харчуванням та інтенсивним тренінгом, за курс можна набрати аж до десяти кілограм сухої м'язової маси і отримати щільну, рельєфну мускулатуру. Ефективність курсу давно доведена, тому багато хто вдається до його проведення, незважаючи на заборони.

Для отримання виражених результатів і виявлення всього спектру дії застосування Вінстрола, як правило, проводять протягом близько 8 повних тижнів. На відміну від таблеткової форми, станозолол в ін'єкціях не володіє високою гепатотоксичністю, тому навіть при такій тривалості прийому серйозної шкоди печінці не завдає, якщо, звичайно, дотримуються рекомендації і не має місце зловживання.

Судячи по практиці і за відгуками, якщо дозування Вінстрола Депот підбираються індивідуально (згідно з досвідченістю, поточної фізичної форми, станом здоров'я та іншими факторами), то вдається домогтися найкращих результатів. В середньому ж для спортивних завдань використовуються дози порядку 50-100 мг на день або через день. Такого об'єму препарату зазвичай цілком достатньо, якщо мова не йде про професіонала, якому потрібні підвищені кількості стероїду та ін'єкцій.


Курс Вінстрола у комбінаціях


Які зв'язки з цим анаболічним стероїдом прийнято вважати оптимальними? Однозначної відповіді на це питання немає, адже багато чого тут залежить від цілей атлета.

Оскільки Winstrol має низьку андрогенну активність він, як правило, поєднується з іншими стероїдами, такими, як Прімоболан або Testosteron Propionat і Masteron, особливо добре для збереження маси і придбання рельєфу є поєднання з примоболаном.

Спільний курс застосування Вінстрол Депот і тестостерону пропіонату, наприклад, є хорошим вибором для отримання якісного приросту м'язової маси. Цей короткий ефір тестостерону також має жироспалювальний ефект і в цілому добре гармонує зі станозололом для отримання жорсткої і гарної мускулатури.

Якщо вашою метою є найбільший приріст м'язової маси, то в такому разі відповідними варіантами є поєднання з нандролоном деканоат, метандієноном, тестостероном тривалої дії або сустаноном на вибір.


Побічні ефекти від прийому Вінстрол Депот


Оскільки препарат, впливаючи на організм, не конвертується в естрогени, він не провокує такі побічні ефекти, як набряклість та гінекомастія. За відгуками, Вінстрол Депот практично не проявляє побічну дію і є одним з безпечних стероїдів, якщо дотримуватися основних рекомендацій.

У разі ж зловживання (завищені дози, занадто довгий або частий прийом ін'єкцій) ризик побічної дії зростає, і можуть виникнути певні порушення. Також слід звернути увагу на протипоказання і індивідуальну переносимість.

Нижче будуть представлені можливі побічні ефекти від Вінстрола (наведені в порядку черги за ризиком прояву):


- Підвищення артеріального тиску – швидко усувається прийомом гіпотензивних засобів;

- Підйом рівня холестерину – можна усунути, приймаючи омега-3 (риб'ячий жир);

- Болі в суглобах, зазвичай можна спостерігати при великій тривалості курсу (це порушення пов'язане з виведенням рідини з організму);

- Приймаючи препарат у вигляді ін'єкцій, атлети можуть скаржитися на їх болючість;

- При високих дозах вживання у деяких може спостерігатися гіпертрофія міокарда.


Відгуки про Winstrol Depot

В інтернеті одним з надійних джерел інформації про спортивні препарати, їх якість і роботу, є відгуки досвідчених атлетів.

Якщо наводити якісь цитати, то відгуки про Вінстрол описують як відмінний стероїдний засіб, за якістю виробництва та ефективності не поступається і навіть перевершує продукти багатьох конкурентів. Він зазвичай досить швидко виявляє свою активність і з плином часу результати лише прогресують. Якщо вивчити висловлювання покупців, то можна зробити висновок, що препарат використовують не тільки в бодібілдингу, але і в легкій атлетиці, бойових мистецтвах і багатьох інших видах спорту.


Купити Вінстрол

Купити Вінстрол Депот Ви можете в будь-який зручний для себе час, в інтернет-магазині анаболіків, адже магазин для покупок відкритий цілодобово. Незалежно від обставин ваше замовлення обов'язково і швидко буде оброблено, а після всіх процедур надійно упаковано і відправлено в самі короткі терміни.
Аналоги цього стероїда :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації