СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕМетилтестостерон


Метилтестостерон - найперша у світі оральна форма тестостерона. Звичайно, застосовувати метилтестостерон зручніше, ніж ін'єкційні тестостерони, але на цьому усі принади цього стероїда закінчуються.

метилтестостерон

Властивості метилтестостерона


Метилтестостерон має високу андрогенну активність (індекс 94-130), при мінімальній анаболічній (115-150).

Цей стероїд може підвищити силову витривалість, але в плані набору м'язової маси і сили, він дуже і дуже слабкий. Лише одиницям атлетів, метилтестостерон здатний дати якісь помітні результати, які йдуть без сліду після закінчення курсу.

Під впливом метилтестостерона сильно підвищується агресивність спортсмена. Це може згодитися ліфтерам або боксерам на змаганнях. У Америці, його дають футболістам перед матчем. Таким чином, метилтестостерон можна розглядати, як класичний допінг. Він здатний підвищувати самооцінку і мотивацію, дає короткостроковий прилив сил і напористість. Загалом, все те, що дає допінг. Для бодібілдерів же, метилтестостерон абсолютно даремний стероїд з цілим букетом важких побічних ефектів.


Побічні ефекти від застосування метилтестостерона


Метилтестостерон алквлирований по 17 альфа, цим він відрізняється від ефірів тестостерона, таких, як тестостерон пропіонат, энантат та ін. Через це, метилтестостерон дуже токсичний для печінки, можливо навіть більше, ніж метандростенолон.

Methyltestosteron дуже легко ароматизується і може легко привести до гінекомастії, крім того стероїд украй негативно впливає на простату. Генералізоване висипання прищів - звичайне явище при застосуванні метилтестостерона. Так само можливе і підвищення кров'яного тиску. Сильна затримка води зводить нанівець усе, що може дати метилтестостерон для росту м'язів - вода зіллється, і зіллються набрані об'єми. До відома, метилтестостерон вважається найтоксичнішим препаратом з оральних стероїдів, нарівні з Анаполоном.
Жінкам метилтестостерон категорично протипоказаний.


Дозування метилтестостерона


Метилтестостерон характеризується дуже коротким періодом напіврозпаду і тому його необхідно приймати кілька разів в день, що ще більше посилює негативний вплив на організм.
Спектр дозувань метилтестостерона від 2 і до 20 пігулок за один раз. Оптимальне дозування: 10-12 пігулок в день (50-60 міліграм). Якщо курс комбінований, то 5-6 пігулок (25-30 міліграм) в день.


Комбінування метилтестостерона

Methyltestosteron комбінується на курсі з ін'єкційними стероїдами, що не ароматизуються : тренболоном, болденоном і нандролоном.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації