СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСамий потужний анаболічний стероїд


Король всіх гормонів в чоловічому організмі – це тестостерон. Завдяки ньому ростуть фізичні показники і спортивний прогрес. Анаболічні стероїди спрямовані на те, щоб зімітувати дію чоловічого статевого гормону тестостерону і поліпшити фізичні кондиції людини.

Самий потужний анаболічний стероїд – це ефір тестостерону. Тобто, якась структура приєднується до анаболічного стероїду, щоб забезпечити йому вид продукту, готового до вивільнення в кров при надходженні в організм. Ефір тестостерону – це законсервований тестостерон, який ми вводимо за допомогою ін'єкцій.

самий потужний анаболічний стероїд

Ефіри тестостерону відрізняються між собою довжиною бічного ланцюга. Кожен ефір має свій вуглеводневий ланцюжок. І таким чином тестостерон енантат має 7 атомів вуглецю, коли тестостерон пропіонат, більш швидкий, володіє 3-ма атомами вуглецю. Очевидно, що швидкість вивільнення в кров пропіонату вище, а, отже, рівень тестостерону буде підвищено в найкоротші терміни, але і період напів життя буде не такий тривалий.

Самий потужний анаболічний стероїд для набору маси тестостерон енантат і ціпіонат – це довгі ефіри, які підтримують стабільно високу концентрацію гормону протягом тривалого часу. В такому випадку спостерігається істотне підвищення м'язової маси і сили. Тестовер З та енантат використовують силовики, пауерліфтери і бодібілдери при роботі на масу.

Тестостерон фенілпропіонат – середній ефір, який використовують частіше в різних комплексах. Може застосовуватися і на масу, і на сушку. Деякі віддають перевагу фенілпропіонату із-за відсутності потреби занадто частих ін'єкцій.

Тестостерон пропіонат – найпопулярніший ефір тестостерону. Використовується частіше на сушку, вдаючись до частих ін'єкцій, які різко підвищують рівень тестостерону. Збільшує силові показники, швидкість, силу і суху м'язову масу.
Дозування тестостерону

Тестостерон енантат. Дозування стартує з 500 мг у тиждень. Гарний початок для новачків – ефективно і досить безпечно.

Тестостерон пропіонат. Починати слід з 50-100 мг щоденних ін'єкцій. Для більш просунутих користувачів ААС можна порадити ставити по 200 мг щоденно.

Тестостерону ціпіонат. Для роботи на набір маси дози знаходяться в діапазоні 250-500 мг один раз у три дні. На сушку можна ставити 150 мг раз в 2-3 дня.

Природно, що всі ефіри тестостерону мають свої переваги: одні переважно використовуються на масу, інші – на сушку і приріст якості. Отже, були створені об'єднання кількох ефірів і представлені найбільш потужні анаболічні стероїди – сустанон і його аналог омнадрен.

Сустанон і омнадрен включають 4 ефіри тестостерону, які націлені на приріст маси і підвищення фізичних показників. Омнадрен використовується переважно на початку курсу, так як підвищує рівень тестостерону різким стрибком. Потім замінюється тим же сустаноном.


Дозування сустанону і омнадрену


Частота дозувань препарату сустанон завжди залишалася грунтом для суперечок. В принципі, вгадати з дозуванням тотожне визначити сустанон кращим стероїдом, так як він буде проявляти себе вкрай ефективно. Високий результат свідчать часті ін'єкції – один раз у 2-3 дні. Кількість – 500 мг в тиждень. Дозування омнадрену аналогічні.


Комбіновані курси тестостерону


Тестостерон енантат активно поєднують на масу разом з нандролоном і метандростенолоном. Для якості м'яса можна замінити метандієнон на туринабол. Також можна використовувати вінстрол і тренавер на курсі з тестостероном енантатом.

Тестовер П добре поєднується на сушку з тренболоном і станозололом. Для приросту сухої м'язової маси і божевільного жироспалювання також йдуть курси пропіонат + станозолол + мастерон + тренболон. Для сили і антикатаболічного ефекту доповнюють картину оксандролоном.


Комбіновані курси сустанону і омнадрену


Сустанон – це самий потужний анаболічний стероїд на масу. Використовують його в комбінації з препаратами тієї ж спрямованості, вживаючи на курсі провіронінгібітор ароматази. Суставер + дека дураболін + напосим. Для набору більш якісних м'язів і прояви венозності вживають суставер + болдевер + туриновер.

Омнадрен – силовий препарат, що використовується на початку курсу для різкого підвищення тестостерону. Беруть його на масу і розвиток фізичного потенціалу. Комбінується з ретаболілом і данаболом. Для якості пов'язують омнадрен з болденоном і становером.


Побічні ефекти потужного анаболічного стероїду

Побічний ефект тестостерону – це ароматизація. Тому необхідно на курсі вживати інгібітор ароматази – провірон-вер, а після курсової терапії антиестрогенитамоксифен, анастрозол. Ефіри тестостерону, сустанон і омнадрен не токсичні для печінки, навіть при високих дозуваннях.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації