СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯкий стероїд краще для першого курсу?


Після того, як спортсмен поставив себе перед фактом про початок використання фармакологічної підтримки в цілях спортивного прогресу, необхідно визначитися який стероїд краще для першого курсу. В даному випадку оцінюються фактори безпеки та ефективності. Мета полягає в наборі м'язової маси і уникнення побічних ефектів. Тому зараз розберемо основні стероїди для першого курсу.

данабол

Різновид стероїдів надає можливість вибору. Кожен засіб виконує свою функцію і включається в цикл, виходячи з певних умов. Адже не тільки бодібілдери користуються стимулюючими препаратами і анаболічними засобами, тому істотний приріст м'язів також не слід очікувати від будь-якої таблетки. І не всі стероїди будуть підходити новачкам.

Є три анаболічних стероїди, які найчастіше вибирають для «першого курсу» – данабол, тестостерон енантат і тестостерону пропіонат. Чому саме вони? Вони приносять суттєві результати при відносно малій кількості побічних ефектів. Якщо взяти до уваги силу дії, то вона — не надто слабка, але і не занадто потужна.

тесторон пропіонат

Чому для першого курсу не вибрати безпечні стероїди, начебто оксандролон, прімовер чи вінстрол? Ці засоби занадто слабкі для першого курсу. Вибір оксавера соло чи станозололу сприяє швидкому відновленню, підвищення синтезу білка і фізичних показників, сили. Але на цикл з використанням таких препаратів соло не варто сподіватися в плані значних приростів м'язової маси – приріст буде близько 2-3 кг. Можливо, хтось бачить сенс курсити заради такого результату, але для більшості — це не до кінця очікуваний ефект.

Існують також потужні стероїди, яких слід уникати на стадії міркування про те, який стероїд краще для першого курсу. Часто можна стати свідком суперечок «бувалих» хіміків про перевагу анаполону над становером. Але люди забувають, що таке перший курс для новачка, і які стероїди є ефективними, а які – токсичними. Також варто уникати на перший курс препаратів оксіметолону і тренболону.

тесторон енантат

Разом маємо 3 препарати, які можна порадити. Метандростенолон – стероїд, який використовується серед 90% початківців хіміків. Чому? Він доступний за ціною, ефективний відносно безпечний і виступає у формі таблетки, що вкрай зручно в плані прийому та коригування дозування. Багатьом нелегко робити самому ін'єкції, особливо без наявності досвіду. Якщо саме уявлення про уколи призводить до жаху, то оральні стероїди є найкращим рішенням.

Єдина можлива заміна метандростенолону представлена більш безпечним стероїдом туринаболом. Останній дає приріст більш сухої м'язової маси і підвищує силу. Побічні ефекти туринаболу на практиці відсутні – немає такого сильного заливу водою. Виходячи з усього сказаного, все частіше віддають перевагу саме туринаболу, а не метану. Це більше, ніж резонно. В інших видах спорту туринабол використовується в цілях підвищення витривалості і фізичних характеристик. Часто застосовують його плавці, тенісисти, бігуни та інші представники спортивних дисциплін, де важлива функціональність .

Тестостерон пропіонат – ін'єкційний стероїд і більш безпечний, ніж метан. Не є токсичним для печінки. Час дії препарату лежить в діапазоні двох днів, завдяки цьому можна швидко перервати курс. Мінусом швидкого ефіру виступає потреба частих ін'єкцій для підтримання стабільно високої концентрації гормону в крові.

Тестостерон енантат – ін'єкційний стероїд, ефір з довгим бічним ланцюжком, що дозволяє уповільнити вивільнення засобу в кров. По дії він схожий на вищеописаний тестостерон пропіонат, але енантат буде достатньо ставити 1 раз в тиждень (в деяких випадках рентабельно 2 рази в тиждень).


Дозування стероїдів для новачків на 1 курсі


Метандиенон для першого курсу слід приймати адекватно в невисоких дозах, в межах 20 мг на добу. Нехай це буде короткий цикл тривалість 4-6 тижнів, після чого рекомендується пропити кломід для запуску вироблення ендогенного (власного) тестостерону.

Туринабол або туріновер від вермодж першого курсу застосовується в дозах 20-40 мг на добу. Для початку цикл буде коротким – 4-6 тижнів, після чого слід пропити тамоксифен по 10 мг на добу.

Тестостерон енантат для першого курсу також вживається в мінімальних дозах 200 мг на тиждень. Такий підхід дозволяє підвищити м'язову масу і силу без побічних ефектів, так як дозування реально невисокі. Тривалість курсу 6-8 тижнів. Через 2 тижні після останньої ін'єкції слід провести ПКТ з вживанням кломіду. Перші 5 днів ПКТ – 100 мг кломвду на добу; наступні 10 днів – 50 мг кломіду на добу.

Тестостерон пропіонат для першого курсу береться по 75 мг через день. Часті ін'єкції виконуються для підтримки гормонального фону на високому рівні. Тривалість курсу становить 4-6 тижнів. По закінченню слід пропити кломід по 1 таблетці – 50 мг на добу протягом 10 днів у цілях відновлення вироблення власного гормону тестостерону.

Після прочитання описів препаратів і формування уявлення про те, який стероїд кращий для першого курсу, спортсмен може починати переходити до комбінованих курсів для набору м'язової маси. Комбінація може виглядати, як нандролон деканоат, тестостерон енантат, напосім. Нандролон – 200 мг на тиждень; енантат – 200 мг на тиждень; метан – 25 мг на добу. Через 2 тижні після закінчення вживання стероїдів починаємо приймати кломід. Першу добу – 4 таблетки; Другу – 2 таблетки; інші дні – по 1 таблетці. Всього треба пропити 36 таблеток кломіда.


Принципи – вибору стероїдів на 1 курс


1. Необхідно вибирати стероїди, згідно своїм потребам.

2. Не вибирайте більше 1 стероїду для першого курсу.

3. Не вживайте високих дозувань на першому курсі – понад 250 мг у тиждень.

4. Стероїди сприяють максимально швидкому відновленню, що означає потребу тренуватися в рази інтенсивніше.

5. Не нехтуйте після курсовою терапією та пропивайте кломід для запуску вироблення власного тестостерону.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації