СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСтероїди для жінок


Мати потужне тіло хочуть не лише чоловіки. Бодібілдингом, атлетикою і пауерліфтингом останнім часом наполегливо займаються і жінки. Виникає питання: чи можна знайти курс стероїдів для жінок?

Спершу варто згадати, що стероїди приймаються жінками для лікування онкологічних захворювань і деяких інших хвороб. З цього виходить, що приймати такі препарати жінка в принципі може.


Стероїди для дівчат


Жіночі і чоловічі курси в корені відрізняються один від одного, оскільки в організмі жінки переважає естроген, а у чоловіка тестостерон. Стероїди діють на підвищення рівня тестостерона і синтез білку.

З побічних ефектів на стероїди для дівчат можна виділити прояв чоловічих ознак. У дівчини може підвищитися волосяний покрив, змінитися тембр голосу, нерідкі і нестабільності менструального циклу, тому планувати вагітність під час курсу вкрай не рекомендується.

У складі стероїдів для жінок не повинно бути ефірів і суміші ефірів тестостерона, провірона, тренболона, нандролона, станозолола, флюоксиместерона і дростанолона. У складі можуть бути тільки анаболічні стероїди.

При застосуванні курсів є декілька правил: приймати тільки анаболічні стероїди для жінок, понижені дозування і різке припинення курсу при появі помітних побічних ефектів.


Безпечні курси для жінок


Повністю безпечних курсів не буває. Відрізняються вони мірою впливу на організм побічних ефектів. Якщо дівчина хоче приймати анаболіки для жінок, то краще віддати перевагу пероральному прийняттю, в таких курсах дозування нижче.

Курси для жінок, що мають у складі оксандролон (Oxandrolone) або метенолон, приймаються в дозуванні 200 міліграм на тиждень. Оксиметолон краще приймати не більше 50 міліграма в добу. Болденон (Boldenone) приймається в дозах 100-200 міліграм на 7 днів.

Стероїди для жінок можуть мати в складі і інші препарати. Одним з найбезпечніших можна рахувати інсулін, жиро спалювачі і гормон росту. У жіночі курси не включають антиестроген за типом ароматази, оскільки для жіночого організму вони безглузді. Часто до складу курсу входить Тамоксифен або Кломід, вони коригують рівень естрадіолу і тестостерона.


Анаболіки для жінок


Фахівці рекомендують починати приймати препарати вже після вагітності, оскільки організм жінки після пологів перебудовується і стає простіше пройти режим сушки і набирання ваги.

Курси стероїдів допоможуть жінці надати силу своїй фігурі, при цьому зберігши здоров'я і уникнувши побічних ефектів.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації