СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕНайпопулярніші стероїди


Відома велика кількість стероїдних препаратів, які використовують атлети. Але з них можна виділити декілька основних, які найчастіше вибирають спортсмени.
З кожним днем винаходяться нові препарати, за різною вартістю і ефективністю.

З них можна виділити основні, які дають кращий результат по збільшенню м'язів.


Ось самі популярні стероїди :


Дека Дураболін.


Цей препарат вважається лідером за своїми властивостями. Deca Durabolin в короткий час допоможе збільшити м'язи. У нього високий рівень дії на організм, не завдає шкоди здоров'ю, мінімальний рівень відкату результату, низький вміст андрогенів і не токсичний. Його можна приймати, як окремо, так і в поєднанні з іншими препаратами.


Данабол.


Цей медикамент більше відомий, як Метандростенолон. У нього є декілька недоліків, які легко і швидко усуваються іншими медикаментами. Це залишає його в списку кращих стероїдів. Він здатний в короткий час збільшити м'язову масу тіла, але також він має невелику токсичність і значний рівень відкату отриманих результатів.


Тестостерон.


Цей препарат відноситься до основних стероїдів, який застосовується практично в усіх курсах атлетів. Види цього препарату використовуються для збільшення м'язів, при збавлянні жирового шару і для створення рельєфів. Для підвищення м'язової маси вибирають Енантат, а при спалюванні жирів підходить Пропіонат.


Анадрол.


Цей стероїд вважається найсильнішим по збільшенню об'єму м'язів. У цьому йому немає рівних препаратів. Але Андролон слід приймати з великою обережністю, оскільки він може завдати шкоди здоров'ю.


Сустанон 250.


Сустанон є особливою сумішшю ефірів тестостерона. Його не вимагається часто застосовувати, оскільки препарати, які входять до його складу, засвоюються з різною швидкістю.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації