СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЛегкі стероїди


Легкі стероїди зараз стають дуже популярні в різних видах залізного спорту. У бодібілдингу так само атлети облюбували легкі стероїди. В основному їх прийом спрямований на швидке збільшення всіх фізичних показників, витривалості, сили, швидкості, відновлення.

оксандролон

Легкі стероїди можна приймати для збереження вже набраної м'язової маси на більш сильному курсі стероїдів. Можна робити проміжний прийом з сильних анаболіків для запобігання катаболізму м'язів і збереження вже наявного солідного об'єму.

У категорію легкі стероїди в першу чергу входить оксандролон

Це оральний анаболічний стероїд з хорошою анаболічною активністю, він може застосовуватися на будь-якому з курсів стероїдів. Його головною цінністю є те, що він підсилює дію всіх вхідних у даний курс препаратів.

Оксандролон не має побічних ефектів. Він не ароматизується, не викликає у вашому організмі гінекомастії і не пригнічує у вашому організмі своє власне вироблення тестостерону.

Легкі стероїди на основі оксандролону мають неповторний склад. Цей анаболічний стероїд іноді використовується, як проміжний між курс, (міст). В якому атлет прагне максимально зберегти свою мускулатуру тіла.

туринабол

Турінабол можна також віднести до категорії легких стероїдів.

Цей препарат самий новий з усіх оральних стероїдів. Його зробили спеціально, як анаболічний стероїд, який максимально швидко збільшує загальну фізичну силу, міць та витривалість.

Легкі стероїди у багатьох культуристів світу в першу чергу асоціюються з оральним туринаболом. На ньому вони намагаються нарощувати сухі і чисті м'язи без жирових відкладень. Вода буде так само відсутня під час росту мускулатури.

Турінабол не схильний ароматизуватися на курсі, відповідно під час його прийому у вас ніколи не підніметься артеріальний тиск, не з'явиться гінекомастія, акне.

Легкі стероїди бувають і в ін'єкційній формі на основі болденона виробили один з найлегших і нешкідливих препаратів.

Він призначений для зростання якісних і жорстких м'язів. Болденон не сприяє дуже швидкому, але дуже якісному приросту мускулатури. Силові показники значно збільшуються на тренуваннях.

Легкі стероїди в парі одні з кращих це -Туринабол + болденон

Така зв'язка двох стероїдів дає в два рази швидший і стабільніший результат, ніж прийом цих анаболіків окремо. Вони подвійно підсилюють дію один одного сприяють найсильнішому синергетичного ефекту.

станозолол

Застосовуючи легкі стероїди в парі, ви завжди швидше зможете збільшити обсяги ваших м'язів і сили. Болденон підніме вам апетит і буде допомагати засвоїти набагато більший обсяг білка. Туринабол схильний синтезувати амінокислоти в м'язових волокнах, завдяки чому м'язова клітина росте і збільшується в розмірі.

Такий курс вам не заподіє ніякої шкоди вашому здоров'ю. Буде тільки сприяти зростанню якісної і рельєфної мускулатури.

Оральний станозолол теж відноситься до легких стероїдів.

Його багато культуристів застосовують для курсу на рельєф. Він сприяє хорошому спалюванню підшкірного жиру. Виганяє всю зайву рідину, яка накопичилася в організмі.

Станозолол швидко піднімає у вашому організмі силові результати. М'язи стають дуже сильними, щільними, твердими і дуже пружними.

Легкі стероїди можна застосовувати і з оральним станозололом спільно. Він ідеально підходить практично до будь-якого з курсів. Він швидко збільшить вашу м'язову масу в сухому вигляді.

М'язова маса на курсі станозолола буде з чітким і вираженим рельєфом. М'язи виведуть всю накопичену рідину, спалять жирові клітини і стануть гранично рельєфними і твердими.

Самий популярний курс з оральних стероїдів в категорії легкі стероїди. Туринабол + станозолол

Таке поєднання двох препаратів відмінно нарощує суху і жорстку мускулатуру. Якщо хтось говорить про нешкідливий курс і легкі стероїди туринабол і станозолол в такому випадку підійдуть ідеально.

Застосовуючи цю пару препаратів з високою анаболічною активністю ви швидко зможете досягти дуже якісного росту м'язів, сили і витривалості.

Ці стероїди підсилюють дію один одного, підтримують і допомагають наведення жорсткого рельєфу м'язової маси.

Силові показники значно просунуться вгору на такому курсі. Витривалість так само відмінно себе зарекомендує на тренуваннях.

Час значно скоротиться для відновлення. Венозність стане більшою. І у вас найголовніше не з'являться небажані побічні явища від прийому стероїдів.

Легкі стероїди застосовувати в різних курсах завжди є великою мудрістю в світі бодібілдингу.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації