СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯкісні стероїди


Якісні стероїди сприяють сухому і дуже щільному, жорсткому нарощуванню мускулатури з одночасним збільшенням фізичних показників у вигляді витривалості, швидкості і сили.

Атлет, який використовує якісні стероїди, завжди менш схильний до побічних дій з боку цих препаратів.

Фармакологія яка не ароматизується і не викликає важкої і сильної гінекомастії. При прийомі якої у вас в структурі м'язів не накопичується рідина і не відкладається жировий прошарок відноситься до якісних стероїдів.

Анаболік використовується культуристами для виконання різного роду завдань. Але останнім часом використовувати якісні стероїди стає дуже популярним і затребуваним в спорті. За допомогою такої фармакології можна без шкоди для свого здоров'я збільшувати і збільшувати м'язові об’єми і силові результати.


Якісні стероїди ін'єкційні


Вінстрол ін'єкційний - цей вид анаболіка використовується атлетами для поліпшення якості мускулатури в бік рельєфу, щільності і жорсткості м'язової структури клітини. Стероїди на основі вінстрола здатні швидко збільшувати фізичну силу, швидкість і витривалість у атлета. М'язи будуть трохи в обсязі зростати переважно і максимально сухими і рельєфними.

вінстрол

Одночасно з цим ви будете спалювати підшкірний жир, він буде витрачатися під час виконання вами вправ у вигляді енергії. Рідина буде виходити з ваших м'язових волокон під впливом вінстрола депот.

Вінстрол використовують на різних курсах. Він допомагає погасити ароматизацію від впливу сильніших видів стероїдів на основі тестостерона або нандролон деканоата.

Вінстрол депот потрібно ставити не рідше ніж 1 ампулу через день. Так, як його максимально активна дія це перші 24 години після ін'єкції. На курс з середньою тривалістю потрібно мінімум 15 ампул цього препарату.

Болденон еквіпойз - цей анаболічний стероїд дуже добре допомагає в збільшенні якісної і сухої мускулатури. За рахунок швидкого синтезу і засвоєння білка після прийому їжі. Так само даний препарат значно збільшує апетит у атлета і здатність прискорити метаболізм в організмі. Якісні стероїди неможливі без болденона. Цей анаболічний стероїд став одним із самих популярних і дуже частим у використанні для зростання рельєфної м'язової маси без рідини в м'язових клітинах.

Equipoise

Застосовувати даний анаболічний стероїд можуть всі культуристи без винятку хто прагне використовувати строго якісні стероїди без сильного впливу на гормональну систему людини.

Фармакологія, яка відноситься до якісних стероїдів, препаратів які не ароматизуються при попаданні в організм атлета всі без винятку є не сильними і не шкідливими для того, хто їх використовує на своєму курсі.

Примобол Балкан - стероїди у вигляді примоболана часто застосовуються для збільшення та збереження сухої і жорсткої мускулатури тіла. Культуристи, які ставлять прімоболан, відчувають великий приплив фізичної сили і могутності. Прімоболан підходить до всіх відомих оральних анаболіків. Його ідеально використовувати в зв'язці з дуже багатьма видами стероїдів. Він підсилює анаболічну дію на організм спортсмена, що тренується.

Примобол від Балкан найкраще ставити не менше трьох ампул в тиждень. Це буде середне дозування у використанні даного анаболіка. Стероїди ідеально використовувати ближче до літнього і теплого сезону коли ви прагнете знаходиться в максимально можливій рельєфній формі.

Примобол не буде викликати у вас в організмі різного роду побічних дій. Переносимість дуже хороша цього стероїду усіма культуристами без винятку.

Прімоболан можна почати застосовувати після сильного і важкого циклу, для того, щоб максимально зберегти вже набрану м'язову масу і уникнути катаболізму м'язів.


Якісні оральні стероїди


Туринабол від Балкан цей вид анаболіка став одним з популярних препаратів у світі залізного спорту бодібілдингу. З його допомогою кожен культурист здатний збільшувати сухі і рельєфні м'язи. В яких буде відсутні вода і жир. Туринабол (Turinabol) краще всього пити не менше 4 таблеток на день за кілька годин до вашого походу в спорт зал. Цей препарат найкраще працює саме в такому режимі. Його необов'язково пити пірамідально, можна відразу починати з вашого звичайного дозування.

туринабол

Туринабол орал підходить до всіх ін'єкційних стероїдів, як якісних так і максимально сильних які схильні ароматизуватися в організмі атлета. Середній Курс на турінаболі повинен тривати до 6 тижнів.

Ви протягом такого проміжку часу зможете досить збільшити обсяги ваших жорстких і рельєфних м'язів, в яких буде повністю відсутня вода і не спостерігатися жировий прошарок.

Якісні стероїди використовувати варто, саме тоді коли ви прагнете бути в рельєфній і красивій формі з чітко вираженими окремими головками ваших м'язів.

Оксандролон орал - цей вид фармакології найбезпечніший серед всіх стероїдів. Його застосовують, як підлітки, жінки так і досвідчені культуристи. Всі групи спортсменів здатні отримати бажаний результат від застосування даного виду стероїду.

Середнє дозування оксандролона становить 30 - 40 мг. на добу. Цей вид анаболіка підсилює анаболічну дію всіх стероїдів присутніх у вас на курсі.

Якісні стероїди бажано завжди застосовувати ін'єкційні спільно з оральними. У такому випадку курс виходить дуже ефективний і повноцінний. Результат буде значним і швидким.

Оксандролон найчастіше ставлять з болденоном або примоболаном, така зв'язка дасть сухий і жорсткий приріст до ваших м'язів. І одночасно буде спалювати підшкірний жир і виводити рідину з вашої мускулатури.

Завжди прагніть застосовувати якісні стероїди на своїх циклах. Це дасть сильний результат і допоможе вам не похитнути вашу гормональну систему.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації