СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСтероїди для сухої маси


Стероїди для сухої маси приймають атлети культуристи, щоб виглядати завжди в більш рельєфній і красивій формі. Курси на основі таких препаратів завжди протікають без набряклості рідини у ваших м'язах, без відкладення жиру.

параболан

Цикл в який входять стероїди для сухої маси завжди є в більш виграшному положенні від тих курсів, в яких стероїди схильні ароматизуватися і затримувати воду. Так, як відкат буде набагато менший.


Параболан


Ін'єкційний параболан сприяє гарному росту якісної і сухої мускулатури. При цьому у атлета одночасно з цим буде спостерігатися найсильніший жиро спалювальний ефект. Параболан відноситься до ефірів довгого тренболона. Який повинен використовувати у своїх курсах тільки просунуті культуристи.

Новачкам стероїди на суху масу підійдуть не всі. В даному випадку параболан це занадто сильний вид тренболона, який для новачків використовувати не варто.

Параболан в середньому ставлять по 200 мг. в тиждень це дві ампули. Самий якісний цей анаболічний стероїд виробляють в Молдові.

Стероїди на суху масу і конкретно параболан краще всього ставити протягом 6 тижнів курсу. В цей період часу він дасть вам максимальний результат.

На цьому сильному стероїді ви можете збільшити об’єм ваших сухих м'язів на 7 і більше кілограм.

І при цьому істотно знизити відсоток жиру у вашому організмі. За рахунок зменшення жирових відкладень під час виконання вами вправ.


Болденон


болденон

Самий м'який і легкий ін'єкційний стероїд з високою анаболічною активністю є Boldenon. Його дуже часто використовують, як досвідчені, так і новачки - культуристи для якісного росту мускулатури. Болденон - ідеально допоможе вам без шкоди для вашого здоров'я нарощувати тверду і жорстку м'язову масу.

Стероїди для сухої маси ідеально все циклічно змінювати на ваших курсах. Не ставити один і той же препарат з курсу в курс. Щоб у вас не виникло звикання ваших м'язових рецепторів.

Ін'єкційний болденон можна використовувати дуже часто на ваших курсах. Він не чинить негативного впливу на вашу печінку.

На циклі болденону атлет може набрати до 6 кг. Сухих м'язів. Які з легкістю можна зберегти після закінчення даного циклу.

Стероїди на суху масу менш схильні до руйнування ваших м'язових волокон. Завдяки тому, що вони не затримують воду в м'язовій клітині. Яка після курсу все одно вся піде.


Турінабол


туринабол

Оральні стероїди на основі турінабол так само відмінно вписується в категорію стероїди для сухої маси. Цей анаболічний стероїд чудово піднімає рівень фізичної сили і сприяє якісному зростанню м'язів. Турінабол орал в середньому приймається до 2 місяців поспіль. Курс загалом виходить дуже м'яким легким і якісним.

М'язи починають рости рівно без жодних різких прискорень. Мускулатура збільшується дуже щільною і твердою. З гарним і чітким рельєфом.

Оральні стероїди на суху масу можна пити рівним фоном завжди протягом усього циклу в одному дозування без збільшення дози.

Турінабол можна поєднувати одночасно з усіма ін'єкційними препаратами з групи стероїди на суху масу.

Беручи орал турінабол, ви зможете наростити істотний обсяг сухих м'язів. Особливо, якщо цей прийом буде супроводжуватися спільно з ін'єкційними анаболіками.

Краще для свого курсу вибрати для прийому молдавський турінабол. Він зараз є найкращим і якісним препаратом цієї категорії.


Тренболон енантат


Тренболон енантат найсильніший вид тренболона його застосування обумовлено багатьма факторами в зростанні тільки сухої м'язової маси.
Тренболон енантат це стероїд номер один, який можна віднести до групи препаратів стероїди для сухої маси.

На курсі цього найсильнішого ін'єкційного анаболіка ви здатні наростити до 10 кілограм дуже жорсткої, твердої і сухрї м'язової маси.

Спільно з ростом м'язів ви отримаєте найсильніший жиро спалювальний і витрачаючий все зайвий ефект.

М'язи будуть ставати, з кожним вашим тренуванням сильнішими, твердішими і витривалішими.

Щільність м'язових волокон збільшиться з невпізнанною силою. Ви станете гранично рельєфними, венозними і пружними.

Дозування тренболон енантата повинно коливатися в діапазоні 200 - 400 мг. на тиждень.

Стероїди на суху масу і тренболон енантат у тому числі завжди повинні прийматися з хорошим і рясним харчуванням переважно з білкової їжі.

Прийом води так само повинен бути рівномірно розподілений протягом дня і повинен становити мінімум 3 літри.


Прімоболан


прімоболан

Дуже легкий, якісний і м'який ін'єкційний стероїд прімоболан. Його курс завжди супроводжується нарощуванням не великої, але дуже якісної і сухої мускулатури. Прімоболан - дуже популярний у бодібілдингу. На ньому намагаються утримувати вже наявний обсяг сухої маси.

Стероїди на суху масу на основі прімоболана можна віднести до найбільш нешкідливих і легких циклів.

Цей препарат сприяє дуже рівному і якісному збільшенню гранично сухої і твердої маси.

Щільність м'язових волокон знаходиться на високому та якісному рівні.

Застосовуючи оральні стероїди для сухої маси спільно з прімоболаном можна домогтися дуже якісної і рельєфної форми, яка буде дуже красивою і змагальною.

Не забувайте після кожного курсу в який входять стероїди на суху масу застосовувати ПКТ це препарати, які відносяться до після курсової терапії. Один з кращих це кломід і гонадотропін.

Обидва ці препарати максимально швидко допоможуть вашому організмі відновити вироблення свого природного тестостерону.

Застосовуйте завжди стероїди на суху масу в зв'язці для одержання максимально можливого результату. І не забувайте на кожному циклі міняти препарати.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації