СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЛегальні стероїди


Легальні стероїди багато культуристів вважають ті препарати, які легально продаються в спортивних магазинах або аптеках міста. Але на жаль таких препаратів на сьогоднішній день не існує. Це просто міф.

напосім

Ми умовно назвемо легальні стероїди тими препаратами, анаболіками, які можна реально купити в інтернет магазині стероїдів. У нашій статті ми напишемо нижче найпопулярніші і сильні оральні і ін'єкційні стероїди умовно названі легальні.

Легальні стероїди на основі метандієнон. Напосім - сильний і досить ефективний оральний препарат. Він швидко починає діяти після прийому 3-4 таблеток. Його максимальна активність перші 5 годин після прийому. Краще всього проводити тренування протягом 3-5 годин після того, як прийняли напосим.

Легальні стероїди в даному випадку напосим сприяють сильному і швидкому синтезу амінокислот в м'язовій клітині атлета. Разом з білком у вас в м'язових волокнах будуть формуватися і затримуватися всі мінерали, вітаміни та інші мікро елементи сприяють росту м'язів.

Затримка рідини буде присутнім під час усього курсу напосим. Її можна значно знизити, приймаючи оральний станозолол або анти естроген препарат після курсової терапії провірон.

Напосім не даремно входить у групу легальні стероїди. Цей стероїд має хорошу і високу андрогенну і анаболічну активність, що входить до його складу речовини. Данабол - дуже сильний і один з найвідоміших і популярних метан вмістний препарат. Його частіше за інших люблять використовувати атлети в міжсезоння для збільшення обсягів своєї мускулатури.

Легальні стероїди на основі данабола максимально швидко і сильно допомагають підняти рівень тестостерону в крові. Його висока анаболічна активність сприяє величезному росту фізичної сили.

Разом з силою у вас прямо пропорційно виросте обсяг ваших м'язів. Вони зможуть справлятися з величезними вагами і навантаженнями на тренуваннях. М'язи будуть наливатися великим об'ємом крові і кисню.

данабол

Вода так само буде присутня у вашій мускулатурі. В одного атлета її буде багато іншого дуже мало. Все це пов'язано з особливостями самого організму і схильності його до затримки води.

Данабол ви можете застосовувати як соло, так і в зв'язці з багатьма ін'єкційними препаратами. В поєднанні з ін'єкційними ви зможете отримати більш сильний і високий результат. У зростанні м'язів і збільшення сили.

Легальні стероїди на основі нандролон деканоат. Дека дураболін - всіма відомий дуже сильний і один з найпопулярніших ін'єкційних стероїдів. Часто застосовується до прискореного зростання обсягів м'язової маси і максимального підйому всіх силових показників.

Легальні стероїди і зокрема дека дураболін допомагають змащувати суглоби за рахунок затримки в них води. Всі больові відчуття проходять під час прийому цього анаболічного стероїду.

дека дураболін

Дека дураболін сприяє збільшенню м'язових клітин і волокон за рахунок великого синтезу білка, затримки води та інших корисних і потрібних для росту мікро елементів.

На курсі дека дураболін найкраще його ставити в дозуванні не менше 200-400 мг. на тиждень. Це середній прийом для цього анаболіка. Частоту курсу краще робити приблизно 6-8 тижнів поспіль.

У такий період часу кращі стероїди і дека дураболін у тому числі досить нададуть свою анаболічну дію на мускулатуру. Застосовувати більш тривалий час цей стероїд не має сенсу. Нандролон деканоат - відмінний ін'єкційний препарат підходить для швидкого зростання всіх фізичних показників і об'єму м'язової маси. Легальні стероїди на основі цього анаболіка отримали дуже велику популярність в багатьох силових видах спорту.

Нандролон деканоат підходить, як для новачка, так і для просунутого і досвідченого культуриста. Головне правильно підібрати дозування для кожного спортсмена індивідуально з урахуванням його досвіду у прийомі стероїдів і ваги.

Легальні стероїди і нандролон деканоат це велика категорія препаратів анаболічного впливу. З допомогою яких спортсмен може без великої праці досягти зростання в 6-10 кг м'язів за один курс.

Застосовувати нандролон краще з оральною групою стероїдів. Вони швидше і сильніше починають діяти, посилюючи при цьому свою анаболічні активність. Пік такого впливу досягається з 3 по 6 тиждень даного циклу.

Завжди намагайтеся застосовувати легальні оральні стероїди та ін'єкційні одночасно, разом в одному циклі. Для досягнення синергетичного ефекту, при якому зростання маси і сили буде значно пришвидшено.


Легальні стероїди на основі тестостерону.


Сустанон 250 - найсильніший андрогенний, ін'єкційний стероїд у складі, якого чотири ефіри тестостерону. У цих видах тестостерону закладена дуже висока андрогенна активність, яка супроводжується одночасно з анаболічною.

сустанон 250

Стероїди на основі тестостерона ідеально підходять до всіх оральних стероїдів на основі метандієнона. І ін'єкційним нандролонам. Їх можна поєднувати одночасно всі на курсі для досягнення максимального піку зростання м'язів і сили.

Але такі курси повинні проходити тільки підготовлені і досвідчені культуристи. Для новачка прийом стероїдів повинен бути на основі більш легких і м'яких препаратів. Ці стероїди всі відмінно підходять один до одного і діють з посиленою силою при одночасному їх застосуванні.

Сустанон ін'єкційний анаболік дуже швидко піднімає рівень тестостерону в організмі, який у свою чергу блискавично збільшує силу і дає великий поштовх до росту м'язової маси.

Стероїди, в яких є довгий ефір тестостерону швидші і сильніші інших препаратів сприяють величезного збільшення всіх м'язових волокон. Сустанон так само відноситься до таких анаболіків. Тестостерон енантат - один з найулюбленіших видів тестостерону, який застосовують силовики і культуристи. Він сприяє дуже швидкому й великому збагаченню всіх м'язових волокон киснем і кров'ю під час виконання найбільш важких і базових вправ.

А стероїди на основі довгого тестостерону енантат діють, як сильний насос, який перекачує величезну кількість крові по кровоносних судинах до тренуючих м'язів.

Таким чином, ваші м'язи стають гранично сильними і витривалими на тренуванні, здатними справлятися з великими навантаженнями. М'язова клітина збільшується в розмірі за рахунок зростання її волокна. У ній буде затримуватися рідина разом з білком, що зробить її гранично сильною і великою.

Легальні стероїди при правильному і сукупному їх використанні дадуть приголомшливий результат. Ваша м'язова маса зміниться кардинально, стане набагато більша і сильніша.

Головне підбирайте правильне поєднання всіх вхідних в ваш цикл препаратів. І результат вас не змусить занадто довго чекати, і стероїди зроблять вас на порядок більшими і міцнішими.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації