СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПотужні стероїди


Потужні стероїди застосовуються для величезного збільшення обсягів м'язової маси, швидкого зростання фізичної сили. І фантастичних результатів у світі залізного спорту, бодібілдингу та пауерліфтингу.

анаполон

Потужні стероїди бувають у оральній та ін'єкційній формі. Обидві ці форми можна поєднувати на одному курсі. А можна і приймати окремо результат вам все одно буде гарантовано високий.

Анаполон (Anapolon 50)- входить в категорію могутніх стероїдів оральної групи. Цей препарат є самим потужним і сильним з усіх відомих оральних стероїдів. Його анаболічні та андрогенна активність дуже висока.

Застосовуючи анаполон у вас буде спостерігатися дуже швидкий ріст м'язів, а разом з цим буде затримуватися вода в м'язових клітинах, разом з водою буде високий синтез білка і інших важливих і корисних мікроелементів.

Потужні стероїди на основі анаполона мають властивості до ароматизації молекул даного анаболіка. Цю ароматизацію потрібно контролювати і високої її концентрацію пригнічувати і зменшувати. З цим завданням відмінно справляється провірон (proviron). Це препарат після курсової терапії.

Анаполон можуть застосовувати тільки вже просунуті культуристи з великим досвідом у прийомі стероїдів. Щоб їх організм вже на собі відчув дію більш легких і м'яких препаратів.

Потужні стероїди завжди набагато швидше допомагають у наборі загальної маси тіла, за рахунок сильної затримки рідини в м'язових волокнах. Щоб не виникало великої набряклості можна паралельно пропити станозолол (stanozolol), він відмінно виводить воду з м'язів і знижує набряклість. Напосім (naposim) теж відноситься до потужних стероїдів. Він містить метан препарат. У ньому дуже висока і результативна анаболічна активність (діюча речовина метандієнон). Цей анаболічний стероїд дуже широко і часто застосовується культуристами для збільшення обсягу м'язової маси.

напосім

Потужні стероїди, в яких діюча речовина метандієнон трохи слабші і легші ніж анаполон. Але все ж є досить сильним препаратом для курсу на масу.

Напосим застосується в середній дозі 40 мг. на добу 4 таблетки. Кращий виробник сьогодні цього стероїду фірма Вермодже, яка знаходиться в Молдові.

Застосовуючи могутні стероїди та напосим у тому числі завжди паралельно з цим намагайтеся пити провірон або тамоксифен. Щоб уберегти своє здоров'я і уникнути сильних побічних ефектів.

Побічні можуть проявитися у вигляді гінекомастії, яка дуже згубно позначається на вашому здоров'ї і важко лікується. Для її профілактики потрібно завжди використовувати на курсі після курсові препарати, провірон тут найкращий з усіх. Тренболон енантат - це найсильніший ефір довгого виду тренболона. Могутні стероїди на основі цього анаболіка вельми ефективні. Він здатний одночасно нарощувати сухі і тверді м'язи і спалювати зайвий жир, якщо такий є у спортсмена.

Потужні стероїди на основі тренболона це великий крок вперед в бодібілдингу. Цей препарат є нового зразка, він у будь-якому дозуванні зовсім не ароматизується і не затримує в організмі рідини.

М'язи під час прийому тренболона енантата завжди знаходяться сухими, твердими і рельєфними, без зайвої води і жирових відкладень. Гінекомастія також повністю виключається під час прийому даного стероїду.

Потужні стероїди серед усіх видів тренболона можна назвати самими сильними і вельми результативними. Вони на курсі здатні використовувати ваші всі зайві жирові відкладення у вигляді калорій енергії.

сустанон 250

Після курсу тренболона ви повністю зміните якість вашої мускулатури в бік великого рельєфу. Твердість, венозного і рельєф стануть на кілька ступенів краще і вище. Сустанон (sustanon 250)- андроген найсильніший вид з чотирьох тестостеронів. Могутні стероїди на його основі дають швидкий результат на курсі. М'язи здатні швидко збільшуватись і рости. Відбувається величезне закачування крові, кисню й білка в ваші м'язові структури клітини.

Це в свою чергу дає просто величезний прилив сили, витривалості. Так само у атлета м'язи починають швидко відновлюватися після виконання важких підходів в базових вправах.

Могутні стероїди серед усіх тестостеронів завжди були і будуть дуже сильними і результативними. Їх завжди варто застосовувати, коли ви на одному курсі прагнете наростити не менше 7 кг М'язової маси.

Сустанон вже більше 30 років є найсильнішим тестостероном. З ним може конкурувати тільки енантат або ципіонат. Могутні стероїди на основі тестостеронів дають найсильніший ефект у нарощуванні просто величезної мускулатури тіла.

Застосовуючи одночасно ін'єкційні та оральні потужні стероїди ви зможете домогтися сильного синергетичного ефекту в якому одна група препаратів посилює дію других. І досягається приголомшливо сильний результат.

Неодмінно застосовувати потужні стероїди, потрібно хоча б один раз в році в міжсезоння. Коли вашою головною метою і завданням є максимально можливий ріст м'язів і силових результатів у всіх вправах.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації